Sokoleč hostí fotbalisty Sadské, které v prvním vzájemném utkání letošní sezony porazila 4:2. „Budeme chtít navázat na poslední dva zápasy a naopak napravit dojem z toho nepovedeného na startu jarní části. Víme, že Sadská o zimní přestávce posílila. Očekávám otevřenou partii, která by se mohla líbit fanouškům,“ uvedl před utkáním záložník Sokolče Martin Kulhánek.

Sadská se na hřiště vedoucího mužstva nechystá s obranou taktikou, což je určitě skvělá zpráva pro příznivce ofenzivního fotbalu. „Jedeme překvapit domácího favorita. Před utkáním bychom za bod byli rádi,“ řekl kapitán Sadské Petr Nedbal.

Milovičtí fotbalisté přivítají na svém trávníku Ostrou, která v prvním vzájemném měření sil uspěla, když zvítězila 2:0. Domácí budou chtít svému soupeři porážku oplatit. „Jednoznačně chceme získat tři body. Budeme se snažit hrát důraznou kombinační hru. Měli bychom být kompletní,“ hlásí hrající kouč Milovic Roman Magada.

Fotbalisté Ostré by rádi navázali na poslední vzájemné utkání. „Je to derby a ty bývají vyhecovanější. Určitě je o co hrát, soupeř nám bude chtít vrátit porážku z podzimní části. Milovice jsme několikrát viděli, takže víme, co by na ně mohlo platit,“ řekl hrající trenér Ostré Jiří Dozorec.