Velim – Český Brod 3:4

„Stručně vyjádřeno my jsme hráli fotbal a soupeř dával branky, prakticky ze všeho dokázal vstřelit gól. Dokladem je branka gólmana Lukeše, jeho dlouhý výkop za neuvěřitelného přispění větru skončil v naší brance. Brod hrál na obranu, bránil v bloku a čekal na brejky, hráli jsme do plných. Přes výraznou územní převahu byla naše hra neefektivní, ke zlepšení došlo po přestávce, to už sníh na hrací ploše roztál a bylo to prakticky na jednu branku. Dnes to byl nejhorší terén, na kterém jsme zde hráli. První půle opravdu špatná, druhou se náš výkon rapidně zlepšil, hráli jsme dobrý fotbal, bohužel jsme už nestihli dát více branek,“ hovořil po utkání trenér Velimi Jakub Stach.

„Já si myslím, že to byl zápas poměrně vyrovnaný, možná že v některých fázích měla Velim více ze hry. Nám se dařilo brankově, šancí jsme měli i na větší počet gólů, ale také Velim některé své příležitosti zahodila. Za tříbrankového vedení jsme si zápas trochu zkomplikovali. Po prostřídání jsme zbytečně inkasovali a závěr byl dramatický. Pro zkušené mužstvo, jakým jsme my, to je negativní poznatek. Vítězství nad kvalitním soupeřem je cenné, jsem rád, že jsme navázali na vítězství z minulého týdne, ale stále jsme vlastně na začátku přípravy, herní záležitosti jsou teprve před námi,“ řekl k vítězství trenér Českého Brodu Viktor Pařízek.

Branky: 71. Urban, 74. Marek, 82. Hruška - 4. a 80. Sus, 39. Vobořil, 68. Lukeš. Poločas: 0:2.

Velim: Václavík – Mikluščák (46. Kohoutek), Antoš (46. Hrabal), Vítek, Sabó – Vácha, Marek, Hruška (46. Lev), Urban – Bartůněk, Snop.

Český Brod: Lukeš – Kratochvíl, Putík, Skramužský, Šimr – Sus, Pařízek, M. Kopecký, Samec – Vobořil, Kozák. Střídali: Valenta, Skála, Stehlík, Hubáček.

Miloslav Kapic