Poděbradská Bohemia si na svém hřišti poradila s mužstvem Červených Peček (3:0) a v tabulce stoupá vzhůru, momentálně okupuje pátou příčku s devíti body. „Míč jsme soupeři příliš nepřenechávali, dá se říci, že jsme soupeře většinu zápasu drželi na jeho polovině. Pod tlakem dělal chyby, bohužel jsme řadu šancí neproměnili,“ vyprávěl po zápase kapitán Poděbrad Jan Jirásek.

„Červené Pečky nás vážněji neohrozily, jednalo se více méně o několik náznaků či pokusů o brejk. Škoda, že dobře hrající Jan Fořt neproměnil všechny svoje šance včetně pokutového kopu,“ dodal k utkání kapitán Bohemie.

Trnavan Rožďalovice má problémy nejenom s koncovkou. Mužstvo Richarda Vláška je po pěti odehraných kolech poslední, když dokázalo vyhrát pouze úvodní duel se Zásmukami. Tentokrát Rožďalovice v domácím zápase nestačily na Týnec nad Sázavou (0:3). „Jsem zklamán jak z výsledku, tak z vývoje utkání. Musíme dál pracovat. Zkušenosti nejde ničím nahradit. A dneska jsme narazili na hodně zkušený mančaft. Sami musíme zabrat a trénovat především zakončení,“ okomentoval nedělní utkání trenér Rožďalovic Richard Vlášek.

Jeho mužstvo má na svém kontě čtyři porážky v řadě. Nelichotivou bilanci se budou snažit napravit hráči Trnavanu o víkendu, kdy zavítají na trávník Jílové.