Ve skupině A vedoucí Milín v Tuchlovicích jen remizoval, přesto ta je u něj spíše ziskem než ztrátou. Jeho náskok se ovšem před Sedlčany, které deklasovaly Dobříš, snížil na jeden bod. Větší náskok si uchovala ve skupině B vedoucí Kouřim, která ale u druhých Zásmuk inkasovala tři góly.
Skupina A
16.kolo: Sedlčany – Dobříš 5:1 (1:1) Havel 3, Kendel, P. Chlasták – Liška, Nelahozeves – Hořovicko 3:0 (2:0) Pekárek 3, V. Dobrá – Tn. Rakovník 2:4 (2:1) Růžička, Jícha – Polášek 2, Kapoun, Eck, Kněževes – FC Jesenice 2:3 (1:1) Komžík, Vlastní – Polák 2, Roubík, Mělník – Lhota 0:1 (0:0) Zadák, Týnec n. S. – Hradištko odloženo pro nezpůsobilý terén, Hvozdnice – Nový Knín 1:1 (0:1) Kohout – Černý, Tuchlovice – Milín–Ligmet 1:1 (0:0) Jalaghonia – Soukup.
1. Milín⋌ 16 10 2 4 34:20 32
2. Sedlčany⋌ 16 10 1 5 34:21 31
3. Tuchlovice⋌ 16 8 4 4 38:18 28
4. Nový Knín⋌ 16 8 2 6 36:26 26
5. Hradištko⋌ 15 8 2 5 36:28 26
6. Tn. Rakovník⋌ 16 7 4 5 33:22 25
7. Velká Dobrá⋌ 16 7 3 6 32:31 24
8. Hvozdnice⋌ 16 7 3 6 32:36 24
9. Nelahozeves⋌ 16 6 5 5 28:24 23
10. Pš. Mělník⋌ 16 6 4 6 26:24 22
11. Lhota⋌ 16 7 1 8 23:30 22
12. FC Jesenice⋌ 16 6 2 8 25:34 20
13. Týnec⋌ 15 6 0 9 23:28 18
14. Hořovicko ⋌ 16 5 1 10 34:47 16
15. Kněževes⋌ 16 4 2 10 22:40 14
16. Dobříš⋌ 16 2 4 10 21:48 10
Skupina B
16 .kolo: Rožďalovice – Uhl. Janovice 1:1 (0:1) Vele – Jícha, Neratovice /Byškovice – Brandýs n. L. 1:1 (0:0) Müller – Stupka, Čejetice – Polepy 0:4 (0:3) Javorek, Müller, Slezák, Zelenka, Zeleneč – Chocerady 1:0 (1:0) Marek, Sokoleč – K. Hora 1:0 (0:0) Šťastný, Zásmuky – Kouřim 3:0 (2:0) Kargl 3, Poděbrady – Mn. Hradiště 1:1 (1:1) Suchánek – Kraus, Čáslav B – Bakov n. J. 4:3 (3:0) Peškař 2, Maxa, Vašíček – Sedláček, Frelich, Resl.
1. Kouřim⋌ 16 11 1 4 36:18 34
2. Zásmuky⋌ 16 9 4 3 38:28 31
3. Brandýs n. J.⋌ 16 8 6 2 42:23 30
4. Polepy⋌ 16 8 5 3 41:21 29
5. Neratovice⋌ 16 8 5 3 25:16 29
6. Čáslav B⋌ 16 8 4 4 26:12 28
7. Zeleneč⋌ 16 8 3 5 34:37 27
8. U. Janovice⋌ 16 7 3 6 27:28 24
9. Sokoleč⋌ 16 7 2 7 28:26 23
10. Mn. Hradiště⋌ 16 4 6 6 19:20 18
11. Kutná Hora⋌ 16 5 3 8 22:25 18
12. Bakov n. J⋌ 16 5 3 8 25:34 18
13. Rožďalovice⋌ 16 4 1 11 9:29 13
14. Chocerady⋌ 16 4 1 11 31:52 13
15. Poděbrady⋌ 16 2 6 8 20:36 12
16. Čejetice⋌ 16 2 3 11 18:36 9