Vítězné Milovice získaly od respondentů 97 hlasů, Městec jich měl o šestatřicet méně. Další týmy zaostaly o desítky hlasů. Pouhé dva „bodíky“ získaly celky Kostelní Lhoty a Kounic.

„Zaznamenal jsem nějaké hlasy, že nás soupeři považují za favorita. Ale my zůstáváme nohama na zemi,“ krotí přehnaný optimismus Roman Magada, trenér Milovic. „Sice je to příjemné, ale těmto anketám nepřikládám velkou váhu, protože nevím, kdo v anketě hlasoval,“ řekl milovický kormidelník. „Alespoň je vidět, že z nás mají soupeři respekt,“ dodal s úsměvem Magada.

Podobně, ale mnohem odvážněji mluvil kapitán milovického mužstva Jiří Fiala. „Jsem rád, že máme u fotbalové veřejnosti takovou důvěru a já jen doufám, že nezklameme,“ uvedl Fiala. „Náš cíl je jasný, tím se netajíme, a tím je jednoznačně postup,“ řekl odhodlaně zkušený milovický fotbalista.

I druhý Městec má postupové choutky. „Milovice jsou sice největším kandidátem na postup, ale my jim chceme šlapat na paty. Chceme je potrápit a i my bychom rádi postoupili,“ varuje soupeře městecký hráč Zbyněk Eliáš.

Pořadí ankety: 1. Milovice (97 hlasů), 2. M. Králové (61), 3. Pátek (16), 4. Sadská B (10), 5. Jíkev (9), 6. Kostomlaty (7), 7. – 10. Běrunice, Krchleby, Poříčany, Hrubý Jeseník (5), 11. – 12. Rožďalovice B, Dymokury (4), 13. – 14. Kostelní Lhota, Kounice(2).