Pavel Jareš (trenér FK Litol): Byl bych špatný trenér, kdybych nevěřil v záchranu. Budeme určitě nabuzeni a to i proto, že v létě budeme slavit kulaté výročí založení klubu a bylo by skvělé, kdyby oslavy vygradovaly záchranou.

Milan Šikl (sekretář Unionu Čelákovice): Myslím si, že herně na divizi v Litoli mají. Pokud nenastanou nějaké komplikace, tak by se podle mě měli udržet. Kádr mají sice asi trochu úzký, ale zato kvalitní. Proto říkám, že na to hráčsky mají.

Jiří Holatka (trenér Poděbrad): Litol se zachrání. Viděl jsem zápasy skupiny B a řada týmů, která by měla být na jiných pozicích, mě zklamala. Je to o bojovnosti a nasazení a z tohoto pohledu Litol doma body k záchraně uhraje.

Ivan Plecitý (trenér Milovic): Litol se podle mě zachrání. Během prvního půl roku v soutěži nabrali nějaké zkušenosti, které se jim budou hodit ve druhé polovině soutěže. Třeba jim to půjde líp. Litol není v soutěži nejhorší, jsou tam horší týmy.

František Hovorka (naposledy kouč Libice nad Cidlinou): Já bych jim to hrozně přál. I když je trochu s podivem, že na tak malinkém hřišti vůbec divizi hrají. Budou to mít rozhodně hodně těžké, ale kádr na záchranu soutěže mají dobrý.

Otakar Ottomanský (trenér Loučeně): Neznám sice jejich momentální sílu, ale myslím, že se zachrání. Nejhorší nejsou a v průběhu podzimu se stále lepšili. Získali zkušenosti, začali vyhrávat a první rok i s nováčkovským elánem by měli zachránit.