1. kolo (19. 8. 17.00): Vysoká – Kosmonosy, K. Vrutice – Bezno, Ostrá – Zeleneč, D. Bousov – Řepín, Bělá – Skalsko, P. Mělník – Mšeno, Lysá – Lužec.

2. kolo (26. 8. 17.00): Kosmonosy – Lužec, Mšeno – Lysá, Skalsko – P. Mělník, Řepín – Bělá, Zeleneč – D. Bousov, Bezno – Ostrá, Vysoká – K. Vrutice.

3. kolo (2. 9. 17.00): K. Vrutice – Kosmonosy, Ostrá – Vysoká, D. Bousov – Bezno, Bělá – Zeleneč, P. Mělník – Řepín, Lysá – Skalsko, Lužec – Mšeno.

4. kolo (9. 9. 17.00): Kosmonosy – Mšeno, Skalsko – Lužec, Řepín – Lysá, Zeleneč – P. Mělník, Bězno – Bělá, Vysoká – D. Bousov, K. Vrutice – Ostrá.

5. kolo (16. 9.16.30): Ostrá – Kosmonosy, D. Bousov – K. Vrutice, Bělá – Vysoká, P. Mělník – Bezno, Lysá – Zeleneč, Lužec – Řepín, Mšeno – Skalsko.

6. kolo (23. 9. 16.30): Kosmonosy – Skalsko, Řepín – Mšeno, Zeleneč – Lužec, Bezno – Lysá, Vysoká – P. Mělník, K. Vrutice – Bělá, Ostrá – D. Bousov.

7. kolo (30. 9. 16.30): D. Bousov – Kosmonosy, Bělá – Ostrá, P. Mělník – K. Vrutice, Lysá – Vysoká, Lužec – Bezno, Mšeno – Zeleneč, Skalsko – Řepín.

8. kolo (7. 10. 16.00): Kosmonosy – Řepín, Zeleneč – Skalsko, Bezno – Mšeno, Vysoká – Lužec, K. Vrutice – Lysá, Ostrá – P. Mělník, D. Bousov – Bělá.

9. kolo (14. 10. 16.00): Bělá – Kosmonosy, P. Mělník – D. Bousov, Lysá – Ostrá, Lužec – K. Vrutice, Mšeno – Vysoká, Skalsko – Bezno, Řepín – Zeleneč.

10. kolo (21. 10. 15.30): Kosmonosy – Zeleneč, Bezno – Řepín, Vysoká – Skalsko, K. Vrutice – Mšeno, Ostrá – Lužec, D. Bousov – Lysá, Bělá – P. Mělník.

11. kolo (28. 10. 14.30): P. Mělník – Kosmonosy, Lysá – Bělá, Lužec – D. Bousov, Mšeno – Ostrá, Skalsko – K. Vrutice, Řepín – Vysoká, Zeleneč – Bezno.

12. kolo (4. 11. 14.00): Kosmonosy – Bezno, Vysoká – Zeleneč, K. Vrutice – Řepín, Ostrá – Skalsko, D. Bousov – Mšeno, Bělá – Lužec, P. Mělník – Lysá.

13. kolo (11. 11. 14.00): Lysá – Kosmonosy, Lužec – P. Mělník, Mšeno – Bělá, Skalsko – D. Bousov, Řepín – Ostrá, Zeleneč – K. Vrutice, Bezno – Vysoká.

Kdy hrají doma

Sobota: Vysoká, Sportovní sdružení Ostrá, Dolní Bousov, Pšovka Mělník, Slovan Lysá nad Labem Kosmonosy, Bezno, Vysoká.


Neděle: Kropáčova Vrutice, Bělá pod Bezdězem, Mšeno, Skalsko, Řepín, Zeleneč.