Lysé pomohly dvě standardní situace

NYMBURSKO - Fotbalové týmy z Nymburského okresu hrající I. B třídu měli o výkendu na pilno.

31.7.2007 1

Fotbalisté Slovanu Lysá (v červeném) vyhráli v přípravném zápase nad rezervou nymburského Polabanu 2:0. Foto: Deník/ Vladimír Malinovský

Lysá nad labem - Na tréninkovém hřišti v Lysé nad Labem se fotbalisté domácího Slovanu utkali v přípravném mači s účastníkem okresního přeboru, rezervou nymburského Polabanu.

Lysá – Polaban B 2:0

Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a jako první se do šancí dostali hosté. Ti všakv rozmezí dvou minut neproměnili čtyři vyložené příležitosti. A tak přišel trest v podobě první branky Lysé. K trestnému kopu se postavil Jan Hovorka a trefil se parádně. Tři minuty po změně stran zahrával Slovan další standardku a Lukáš Novák se prosadil ze vzduchu hlavou. Pak už další šance nebyly. „Už na mě chtěli zápisné za gól,“ usmál se po zápase Jan Hovorka, potencionální posila Lysé z Libice nad Cidlinou. „Vždyť ještě nejseš jejich. A navíc pokladnu doma držím já,“ kontrovala se širokým úsměvem Hovorkova přítelkyně Iveta.

Branky: J. Hovorka, L. Novák.

Poločas: 1:0.

Lysá nad Labem: P. Málek – Kapička, Doležal, Starý, J. Hovorka – Jelínek, Gregar, L. Novák, Vrbický – D. Novák, Krmenčík, střídal Dančo.

Polaban B: Havelka – Hájek, Uhlíř, J. Grešula, Fiala – Babic, Vagenknecht, Růžička, Poklop – Kukla, Friedel, střídali Kubálek, Šťastný, Sutter, Novotný, P. Grešula.

Stará Boleslav -V přípravném utkání si zahrál nováček I.B třídy Jíkev proti Benátkám.

Jíkev – Benátky 4:3

Proti soupeři, který vloni patřil na špici I.A třídy, začala Jíkev dobře. Už ve 20. minutě vedla po gólech Mušky a Kápičky 2:0. Hosté sice před přestávkou snížili, ale po dalším gólu Kápičky vedla Jíkev opět o dva góly. Benátky pak vyrovnaly, ale poslední slovo měla Jíkev. Z penalty rozhodl Kobera.

Branky: Kápička 2, Muška, Kobera (PK).

Poločas: 2:1.

Jíkev: Zemánek (46. Andrlík) – Strašík, Škuthan, V. Jouza, Žežulka – L. Jouza, Šmelhaus, Kobera, Muška – Aust, Kápička.

Hrubý Jeseník/ Na hřištiv Hrubém Jeseníku sehráli fotbalisté Loučeně další přípravný zápas.

Hrubý Jeseník – Loučeň 2:1

Hosté z Loučeně měli více ze hry, ale jejich převaha byla neplodná. Před přestávkou dali naopak domácí dva góly. Ve druhém poločase snížil J. Kubík, ale to bylo ze strany hostí vše. „Byli jsme neplodní. Ale bylo to i tím, že chybělo hodně hráčů. I já jsem měl kopačky, ale na hřiště jsem naštěstí nemusel,“ usmíval se kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Branka Loučeně: J. Kubík.

Poločas: 2:0.

Loučeň: Lorenc – Říha, Holánek, Holub, Krupička – P. Špalda, Balcar, Blažek, Hofírek – J. Kubík, M. Špalda

Bříství - Na hřišti v Bříství sehráli fotbalisté Ostré další přípravný zápas s Přerovem.

Ostrá – Přerov 7:2

Borci Ostré zcela v pohodě přehráli účastníka okresního přeboru. Byli jsme jasně lepší,“ řekl Milan Moravec, sekretář Ostré. Už v poločase vedli fotbalisté Ostré o tři branky. Ve druhém poločase se po vystřídání hra vyrovnala, ale Ostrá žádné komplikace nepřipustila. „Soupeř byl odevzdaný,“ uvedl Milan Moravec.

Střelecky se zaskvěl Kotrba, který nasázel soupeři čtyři branky. Za Přerov dal oba góly Jíra. „My jsme ještě neproměnili další šance,“ dodal sekretář Ostré.

Branky: Kotrba 4, Kučera 2, Vavřík (PK).

Poločas: 4:1.

Ostrá: Heimrath – Holan (46. Pokorný), Krejčík (70. Volštát), Tangl, Čáp – Hradecký (46. Košťál), Remenec (70. Effenberger), Kučera, Vavřík (46. Novák) – Kotrba (70. Janula), Mileli (70. Bezdíček).

Kounice - Fotbalisté Kounic sehráli první přípravný zápas. A soupeře měli nelehkého. Pozvali si celek Úval, účastníka krajského přeboru.

Kounice – Úvaly 1:1

Do první šance se dostal domácí Fülöp, ale jeho dalekonosný lob skončil těsně vedle úvalské brány. Pak musel předvést své umění gólman Táborský, který dvakrát zachránil Kounice od pohromy. „Chytal perfektně,“ chválil brankáře jeho trenér Petr Veselý.

V 19. minutě ale vyrobili domácí chybu a soupeř ji potrestal. Na začátku druhého poločasu šel dvakrát sám na branku Rozumný, ale mířil do gólmana.

„To je klasika,“ hlesl Veselý. V 61. minutě přece jen srovnal Fülöp. Hosté mohli rozhodnout, ale jejich střela skončila na břevně. „Byl to dobrý fotbal, s výkonem jsem byl spokojen,“ dodal kounický kormidelník.

Branka Kounic: Fülöp.

Poločas: 0:1.

Kounice: Táborský – Práchenský, Poupa, Martin, Dobiáš – Musílek, Čup, Myšička, Bylina – Rozumný, Fülöp, stř. Janeček, Matura, Líbal.

31.7.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 20 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) ŘIDIČ sk. B. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: ŘP sk.B, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita;, , Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Adam matyásko, Zahradní, č.p. 181, 289 31 Bobnice. Informace: Adam Matyásko, +420 739 200 320. Služby - Služby Kadeřník 16 000 Kč Kadeřníci KADEŘNÍK / KADEŘNICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Uchazeč musí být vyučen nebo mít rekvalifikační kurz v oboru kadeřník/kadeřnice., , Náplň práce: stříhání pánské, dámské, dětské, barvení a melírování vlasů veškerými technikami a další služby s tím spojené., , Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Kadeřnictví magic hair, Poděbradská, č.p. 1037, 288 02 Nymburk 2. Informace: Jana Kysilková, +420 739 315 012. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 28 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ NÁKLADNÍCH AUTOMOBILU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, E, , Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky od 9:00 hod.. Pracoviště: Unispo bezno s.r.o.- provozovna, Poděbradova, č.p. 1623, 289 22 Lysá nad Labem. Informace: Miroslav Plch, +420 774 571 177,774 175 474. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 27 000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) ELEKTRIKÁŘ, VEDOUCÍ SMĚNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: vyučení v oboru elektrotechnika nebo v příbuzném oboru; znalost elektroinstalací strojů a mechanických součástí strojů; znalost čtení elektrotechnické a strojírenské dokumentace; dobrá znalost práce s PC, MS Office a s technicky zaměřenými programy; schopnost lokalizace závady na strojním zařízení; zkoušky dle vyhl. 50/78 Sb min. § 6; manuální zručnost; chuť a schopnost učit se nové věci; dobrá komunikace. , , Zaměstnanecké výhody: stravování v závodě; 5 týdnů dovolené; stabilní zaměstnání, program Benefit Plus, karta Multisport., , Zájemci se mohou hlásit telefonicky 325 600 645, 720 999 876 od 7:00 - 15:00 hod. nebo na e-mail: placha@podebradka.cz.. Pracoviště: Poděbradka, a.s., Nymburská, č.p. 239, 290 01 Poděbrady 1. Informace: Lenka Plachá, +420 325 600 645,720 999 876.