1. kolo (5. 8. 17.00): Uhl. Janovice – Čejetice, Brandýs – Kutná Hora, Mn. Hradiště – Poděbrady, Čáslav B – Chocerady, Benátky – Jesenice, Teplýšovice – Sokoleč, Kosořice – Bakov, Vlašim B – Kouřim.

2. kolo (12. 8. 17.70): Čejetice – Kouřim, Bakov – Vlašim B, Sokoleč – Kosořice, Jesenice – Teplýšovice, Chocerady – Benátky, Poděbrady – Čáslav B, Kutná Hora – Mn. Hradiště, Uhl. Janovice – Brandýs.

3. kolo (19. 8. 17.00): Brandýs – Čejetice, Mn. Hradiště – U. Janovice, Čáslav B – Kutná Hora, Benátky – Poděbrady, Teplýšovice – Chocerady, Kosořice – Jesenice, Vlašim B – Sokoleč, Kouřim – Bakov.

4. kolo (26. 8. 17.00): Čejetice – Bakov, Sokoleč – Kouřim, Jesenice – Vlašim B, Chocerady – Kosořice, Poděbrady – Teplýšovice, Kutná Hora – Benátky, Uhl. Janovice – Čáslav B, Brandýs – Mn. Hradiště.

5. kolo (2. 9. 17.00): Mn. Hradiště – Čejetice, Čáslav B – Brandýs, Benátky – Uhl. Janovice,Teplýšovice – Kutná Hora, Kosořice – Poděbrady, Vlašim B – Chocerady, Kouřim – Jesenice, Bakov – Sokoleč.

6. kolo (9. 9. 17.00): Čejetice – Sokoleč, Jesenice – Bakov, Chocerady – Kouřim, Poděbrady – Vlašim B, Kutná Hora – Kosořice, U. Janovice – Teplýšovice, Brandýs – Benátky, Mn. Hradiště – Čáslav B.

7. kolo (16. 9. 16.30): Čáslav B – Čejetice, Benátky – Mn. Hradiště, Teplýšovice – Brandýs, Kosořice – Uhl. Janovice, Vlašim B – Kutná Hora, Kouřim – Poděbrady, Bakov – Chocerady, Sokoleč – Jesenice.

8. kolo (23. 9. 16.30): Čejetice – Jesenice, Chocerady – Sokoleč, Poděbrady – Bakov, Kutná Hora – Kouřim, Uhl. Janovice – Vlašim B, Brandýs – Kosořice, Mn. Hradiště – Teplýšovice, Čáslav B – Benátky.

9. kolo (30. 9. 16.30): Benátky – Čejetice, Teplýšovice – Čáslav B, Kosořice – Mn. Hradiště, Vlašim B – Brandýs, Kouřim – Uhl. Janovice, Bakov – Kutná Hora, Sokoleč – Poděbrady, Jesenice – Chocerady.

10. kolo (7. 10. 16.00): Čejetice – Chocerady, Poděbrady – Jesenice, Kutná Hora – Sokoleč, Uhl. Janovice – Bakov, Brandýs – Kouřim, Mn. Hradiště – Vlašim B, Čáslav B – Kosořice, Benátky – Teplýšovice.

11. kolo (14. 10. 16.00): Teplýšo vice – Čejetice, Kosořice – Benátky, Vlašim B – Čáslav B, Kouřim – Mn. Hradiště, Bakov – Brandýs, Sokoleč – Uhl. Janovice, Jesenice – Kutná Hora, Chocerady – Poděbrady.

12. kolo (21. 10. 15.30): Čejetice – Poděbrady, Kutná Hora – Chocerady, Uhl. Janovice – Jesenice, Brandýs – Sokoleč, Mn. Hradiště – Bakov, Čáslav B – Kouřim, Benátky – Vlašim B, Teplýšovice – Kosořice.

13. kolo (28. 10. 14.30): Kosořice – Čejetice, Vlašim B – Teplýšovice, Kouřim – Benátky, Bakov – Čáslav B, Sokoleč – Mn. Hradiště, Jesenice – Brandýs, Chocerady – Uhl. Janovice, Poděbrady – Kutná Hora.

14. kolo (4. 11. 14.00): Čejetice – Kutná Hora, Uhl. Janovice – Poděbrady, Brandýs – Chocerady, Mn. Hradiště – Jesenice, Čáslav B – Sokoleč, Benátky – Bakov, Teplýšovice – Kouřim, Kosořice – Vlašim B.

15. kolo (11. 11. 14.00): Vlašim B – Čejetice, Kouřim – Kosořice, Bakov – Teplýšovice, Sokoleč – Benátky, Jesenice – Čáslav B, Chocerady – Mn. Hradiště, Poděbrady – Brandýs, K. Hora – Uhl. Janovice.

Kdy hrají doma

Sobota: Brandýs nad Labem (10.15), Uhlířské Janovice, Teplýšovice, Bakov nad Jizerou, Slavia Jesenice, Chocerady, Poděbrady, Čejetice.

Neděle: Mnichovo Hradiště, Čáslav B, Benátky nad Jizerou, Kosořice, Vlašim, Kouřim, Sokoleč, Kutná Hora.