Dařilo se Středočechům i v divizi. Zejména vítězství Neratovic v Teplicích je cenné. Další body se rozdávali i v krajských soutěžích. Při střelecké chuti byl SK Rakovník, který nastřílel půl tuctu branek Sedlčanům. Jen o jednu branku méně byly úspěšné Louňovice. Rekordního vítězství se dočkal v I. B třídě skupiny E nováček a vedoucí tým Jíloviště, který Nečíni nasázel devět branek.

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
SK Kladno – Písek 2:0
Kladno si v utkání s Pískem mohlo výrazně vylepšit skóre. Zejména po vedoucí brance T. Roučka se předhánělo v zahazování gólovek. Pouze střela Čížka zapadla do vinglu. Bídnou produktivitou z utkání málem bylo drama. Pět minut před koncem hosté Malým snížili na 2:1. Výborní domácí jim ale víc nepovolili.
Branky: 50. T. Rouček, 56. Čížek – 85. Malý. Rozhodčí: Houdek. ŽK: Vodička – Pastyrik, Štrajt. Diváci: 350. Poločas: 0:0.
SK Kladno: Tesař – Roubal, Samek, Rendla, Hajník - Čížek, Rada, Tóth, T. Rouček (71. Skořepa) - Holub, Vodička (84. Švambera).

K. Vary – So Ovčáry 3:2
Ovčárští prospali začátek a domácí šli po trefách Šilhavého a Bendy lehce do dvoubrankového vedení. Po změně stran hosté dokázali Ondrákem a Hykou srovnat a opět rozhodovalo až v závěrečných vteřinách. Ovčárští nakonec znovu ztratili remízu v posledních vteřinách.
Branky: 12. Šilhan, 42. Benda, 90.+2 Mlika – 63. Ondrák, 69. Hyka. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 68. Vu - 27. Hašler, 89. Róth, 90. Pávek. Diváci: 150. Poločas: 2:0.
So Ovčáry: Pávek – Chalupa, Ondrák, Studený, Horák – Hyka, Svoboda, Cigánek (62. Cousens), Maršner – Róth (89. Müller), Hašler.

Hlavice – FK Králův Dvůr 2:3
Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora potřetí v řadě bodovali na hřišti soupeře. Na půdě Hlavice se hosté dostali brzy do vedení, které udrželi do poločasu. Po změně stran domácí brzy srovnali, ale hosté přidali dvě branky a rodilo se další vítězství venku. Domácí pak už dokázali jen snížit.
Branky: 52. Jandik, 75. Dorotik – 5. Fulín, 54 a 72. Novák. Rozhodčí: Černý. ŽK: Hodas, Benetka – Pavlík, Tlustý, Petr. Diváci: 100. Poločas: 0:1.
FK Kr. Dvůr: Mokrohajský – Bláha, Procházka, Šilhavý, Pavlík, Petr, Tlustý, Sabou, Fulín (73. Květoň), M. Novák (90. J. Novák), Svátek.

Roudnice – Ml. Boleslav B 4:1
Boleslavská juniorka po čtyřech vyhraných zápasech, ve kterých dostala jen dva góly, prohrála v Roudnici, od které inkasovala čtyři góly. V tabulce ČFL klesla ze třetího na čtvrté místo, přeskočily ji Kunice. Páté podzimní prohře FK Mladá Boleslav B nezabránila ani pětice hráčů z prvoligového kádru. Trenér juniorky Pechanec měl k dispozici Šedu, Kalinu, Neuwirtha, Wojnara a Řezníčka.
Branky: 30. Hrdlička, 45. Vaněk, 62. a 63. Ibe – 68. Wojnar. Rozhodčí: Moník. ŽK: Řezníček, Zbrožek, Wojnar, Čech. Diváků: 368. Poločas: 2:0.
FK Ml. Boleslav B: Šeda - Kalina, Neuwirth (76. Honc), Zbrožek, Tvaroha - Synek, Wojnar, Dudka - Řezníček (46. Čech), Schubert, Volf.

Česká Lípa – FK Kunice 0:5
Hosté si na severu udělali střelnici, když už v prvním poločase vedli zaslouženě 3:0. A protože jejich aktivita neustala ani ve druhém poločase, kdy byli jasně lepším týmem a navíc se střelecky opět předvedl Koubek, který přidal dvě branky, zaslouženě si odvezli tři body a v tabulce se posunuli už na třetí místo.
Branky: 23. Engelmann, 34. a 41. Marek, 51. a 57. Koubek. Rozhodčí: Košan. ŽK: Veselý, Marek. Poločas: 0:3.
FK Kunice: Šilhavý – Veselý, Kopta, Havlíček, Šmíd, Kordiak, Engelmann, Brabec, Tafat, Marek, Koubek.

Ostatní výsledky 12. kola: Letohrad – Plzeň B 3:4 (1:3), Liberec B – Pardubice 1:0 (0:0), Chrudim – Chomutov 2:0 (0:0), Vltavín – Domažlice 3:1 (0:1).

12. kolo:
Benešov – Tachov 2:1 (1:1), Votice – Dukla Praha B 2:0 (0:0), Slavia Praha B – Hořovicko B 1:1 (0:1), Rokycany – Štěchovice 2:2 (2:2), Koloveč – H. Měcholupy 0:0, Č. Krumlov – Tábor 1:1 (1:0), Strakonice – Milevsko 2:0 (1:0), Bohemians 1905 B – Čížová 2:2 (1:0).
12. kolo:
Teplice B – Neratovice 0:2 (0:1), Český Dub – Jirny 1:3 (0:1), Souš – Zápy 1:5 (0:4), Vilémov – Čelákovice 2:0 (0:0), Litol – Vyšehrad 0:2 (0:0), Žatec – Motorlet 3:1 (2:1), Blšany – Brozany 1:3 (0:2), Př. Kopanina – Meteor Praha 1:1 (0:0).
12. kolo:
Velim – Nový Bydžov 5:2 (1:0), Náchod – Kolín 1:1 (0:1), Hr. Králové B – Polepy 6:1 (2:1), Nová Paka – Pardubice B 2:1 (1:1), Pěnčín/ Turnov – Jablonec B 4:3 (2:2), Mšeno – Admira Praha 0:2 (0:1), Převýšov – Trutnov 3:2 (1:0), Dvůr Králové – Ústí n. Orl. 5:1 (2:0).

12. kolo
SK Rakovník – Tn. Sedlčany 6:1 (2:1) Branky: Pucholt 3, Fojtík, Zápotocký, Krejčí – R. Valsa. Rozhodčí: Zuzkin. Diváci: 80.
Karbo Benátky n. J. – SK Úvaly 2:1 (1:0) Branky: Martin Korec, Karásek – Korbelář. Rozhodčí: Novotný. Diváci: 120
Slavia Louňovice – So Dobřichovice 5:1 (1:0) Branky: Boev 3, Lapáček, vlastní – Karda. Rozhodčí: Košťálek. Diváci: 90.
SK Český Brod – Zenit Čáslav B 2:1 (0:0) Branky: Trnka, Moravec – Jukl. Rozhodčí: Malý. Diváci: 70.
So Libiš – FK Dobrovice 1:1 (0:0) Branky: Pochman – Miškovský. Rozhodčí: Mrázek. Diváci: 100.
Mn. Hradiště – N. Strašecí 1:0 (0:0) Branka: Sameš. Rozhodčí: Svoboda. ČK: Dido (MH). Diváci: 130.
Č. L. Union Beroun – Polaban Nymburk 2:1 (1:0) Branky: Šíma, Zelenka – Bobek. Rozhodčí: Mir. Vlk. Diváci: 80.
Tn. Rakovník – Sparta Kutná Hora 1:2 (0:1) Branky: Kudela – Mach, Luňáček. Rozhodčí: Hocek. Diváci: 120.

12. kolo:
Petrovice – Všenory 2:4 (0:1) Mandík, Turek – Müller, Feglar, Kristen, Platil, N. Ves – Lhota 3:0 (1:0) Jakub Kokštejn 2, Zikán, Černolice – Vraný 1:0 (0:0) Obermajer, Sp. Příbram – Tuchlovice 1:0 (1:0) Voříšek, Hradištko – N. Knín 1:5 (0:2) Zub – Krmela, Fiala, Foltýn, Ducho, Pinc, Slaný – V. Dobrá 0:2 (0:0) Zelenka, Machek, Hřebeč – Hostouň 1:3 (0:1) Baranec – Eiselt, Slanina, Tichý, Dobříš – Hvozdnice 2:2 (2:1) Šrain, Maryška – Petschl, Zavadil.
12. kolo:
Radim – Bakov n. J. 0:0, Týnec n. S. – Benešov B 1:4 (1:2) Radačovský – Kondáš, Voráček, Páv, vlastní, U. Janovice – Poděbrady 1:1 (0:0) Volf – Zumr, Brandýs/Bol – Jílové 5:2 (5:0) Petýrek 3, Šmejkal, Štěpánek – Machýček, Chalupa, Dl. Lhota – Zeleneč 3:1 (1:1) Krouský, Šolc, Strnad – J. Janoušek, Zásmuky – Klecany 0:3 (0:1) Filinger 2, Rybecký, Kostelec u K. – Semice 6:1 (3:0) Malý 2, Olmer, Šafránek, Petrů, Špicar – Koštíř, Č. Pečky – Velim B 1:1 (0:1) Slezák – Seifert.

10. kolo:
Doksy – Branov 5:1 (2:0) Větrovec 3, Mařík 2 – Sklenička, Stochov – Lány 0:3 (0:1) Vácha 2, Raichel, Loděnice – Novo Kladno 3:4 (1:1) Horel, Mráz, Křížek – Bureš, Hamouz, Kovařík, Rössler, Velvary – Tuchoměřice 5:1 (3:1) Pekárek 3, Mucha, Klempt – Tecl, Braškov – Hýskov 2:0 (2:0) Maňkoš, Nachtigal, Jeneč – Lužec 1:2 (0:2) Hořánek – Levý, Merta, Mutějovice – Lidice 0:2 (0:1) Maroušek, Tyburec.
10. kolo:
Rejšice – Luštěnice 1:0 (1:0) Putorík, Řepín – Byšice 0:0, Kosořice – Dol. Bousov 2:1 (1:0) Sabol, Kiceluk – Kubeček, Vysoká – Záryby 4:2 (2:1) Rolenc, Řízek, Trutnovský, Tříška – F. Valentin, Mikšovský, Lab. Kostelec – FC Mělník 4:1 (0:0) Pajkrt 2, Klíma, Daňhel – Jiskra, Pš. Mělník – Pěčice 4:2 (1:1) Dvorný 2, M. Hyka, Slimařík – Jos. Kandráč, Hubač, Kosmonosy – Bělá p. B. 2:3 (1:1) Keszeg, Lukáš – Tůma, Arient, vlastní.
10. kolo:
Třebovle – Radonice 4:3 (2:1) Hromádko 3, Hříbal – Kadeřábek 2, Lenz, Brandýs/Boleslav B – Tuchoraz 1:2 (1:1) Zvoníček – Trnka, Pazderec, Jirny B – Městec Králové 4:2 (2:2) Přibyl 2, Beran, Kejha – vlastní, Křovina, Lysá n. L. – Říčany 2:1 (0:0) Morávek, Kříž – Michal, Sokoleč – Poříčany 1:1 (0:1) L. Němec – O. Puk, Milovice – Rožďalovice 1:1 (0:0) Magada – Valeš, Sadská – Ostrá 1:1 (1:0) Plot – Cabrnoch.
10. kolo:
Sázava – Bílé Podolí 4:1 (0:1) Skala, Foltýn, Šmidek, Král – Antoš, Nespeky – Tupadly 5:1 (4:0) Kadlec 2, Sisel, Doubek, K. Kulhavý – Kročák, Poříčí n. S. – Votice B 0:0, Jesenice – Zdislavice 0:1 (0:0) Ngo, Kondrac – Zbraslavice 4:1 (2:0) Pavlíček 3, Vítovský – Šindelář, Chocerady – Chotýšany 3:0 (2:0) Kodat, Mastný, Kuželka, Teplýšovice – Sedlec/ Prčice 2:2 (0:1) Král, Mládek – Davídek 2.
10. kolo:
Cerhovice – Komárov 4:1 (0:0) Čihař, Mojžíš, Voráček, Krejčí – Hausner, Jíloviště – Nečín 9:0 (6:0) Hannachi 4, Bezpalec 2, Lípa, Dupal, Krištůfek, Mníšek p. B. – Hořovicko B 3:3 (1:2) Kindel, Tomeček, Pecka – Chrdle 2, Hruška, Hostomice – Podlesí 0:0, Březnice – Vonoklasy 0:2 (0:0) Měchura 2, Tochovice – Rožmitál 6:4 (3:2) Jiránek 2, Šmucler, J. Ivaník, Žáček, Valta – Mora 2, Hofman 2, Lety – Dublovice 1:3 (1:2) Nesrovnal – M. Vondrák, Krůta, Bém.
1. Jíloviště 10 7 2 1 44:18 23
2. Cerhovice 10 7 1 2 37:21 22
3. Vonoklasy 10 7 1 2 34:18 22
4. Podlesí 10 5 3 2 26:25 18
5. Lety 10 6 0 4 23:24 18
6. Březnice 10 5 1 4 19:13 16
7. Tochovice 10 4 1 5 22:27 13
8. Nečín 10 4 1 5 14:28 13