VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, ligy, divize a krajské soutěže

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže v ligách, divizích, ale i kraji mají za sebou další díl podzimní části mistrovské soutěže. V divizi dorostu A si stále dobře vede 1. FK Příbram B, který nadělil Českému Krumlovu osm branek a stále zůstává neporažen. Na druhé straně v divizi C se z prvního vítězství radoval FK Kolín, který tak opustil dno tabulky.

22.9.2009 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

Česká liga dorostu
7. kolo: Jablonec – Teplice B 4:1 (starší), 6:2 (mladší), Meteor Praha – Motorlet 1:3, 2:2, Ml. Boleslav B – Bohemians 1905 B 0:2, 1:1, Liberec – Sparta Praha B 3:2, 2:2, Pardubice – Hr. Králové B 0:0, 2:1, České Budějovice B – Most B 5:0, 4:1, Dukla Praha – Sezimovo Ústí 0:1, 1:1, Plzeň B – Slavia Praha B odloženo.
Starší
1. Liberec 7 6 0 1 20:10 18
2. Jablonec 7 5 1 1 16:10 16
3. Pardubice 6 4 1 1 16:2 13
4. Motorlet 7 4 1 2 10:9 13
5. Teplice B 7 4 1 2 14:15 13
6. Hr. Králové B 7 3 3 1 9:7 12
7. Plzeň B 6 3 2 1 9:6 11
8. Dukla Praha 7 3 0 4 7:9 9
9. Ml. Boleslav B 7 2 1 4 14:11 7
10. Bohemians 05 B 7 2 1 4 9:9 7
11. Č. Budějovice B 6 2 0 4 10:13 6
12. Sparta Praha B 7 2 0 5 10:15 6
13. Sezimovo Ústí 7 2 0 5 7:17 6
14. Slavia Praha B 4 1 2 1 2:2 5
15. Most B 7 1 2 4 7:21 5
16. Meteor Praha 7 1 1 5 6:10 4
Mladší
1. Jablonec 7 6 0 1 28:9 18
2. Motorlet 6 4 2 0 13:7 14
3. Liberec 7 3 3 1 17:9 12
4. Dukla Praha 6 3 3 0 5:2 12
5. Bohemians 05 B 6 3 2 1 15:10 11
6. Pardubice 6 3 1 2 13:7 10
7. Ml. Boleslav B 7 2 3 2 10:7 9
8. Meteor Praha 7 2 3 2 8:9 9
9. Sparta Praha B 7 2 2 3 11:11 8
10. Plzeň B 6 2 2 2 12:16 8
11. Teplice B 6 2 1 3 12:15 7
12. Sezimovo Ústí 7 1 3 3 9:17 6
13. Č. Budějovice B 6 1 2 3 9:16 5
14. Hr. Králové B 7 1 0 6 4:17 3
15. Most B 7 0 1 6 10:24 1
16. Slavia Praha B do bojů nezasáhla

Česká divize dorostu
Skupina A
7. kolo: SKP České Budějovice – Písek 2:2 (starší), 5:1 (mladší), Příbram B – Český Krumlov 8:1, 4:0, Prachatice – Motorlet B 1:2, 1:3, Benešov – Domažlice 3:0, 2:0, Klatovy – Strakonice 1:3, 2:4, Hořovicko – Rokycany 2:2, 0:8, Vlašim – Vejprnice 1:2, 1:5.
Starší
1. SKP Budějovice 6 4 1 1 13:6 13
2. Příbram B 6 3 3 0 17:5 12
3. Strakonice 6 4 0 2 16:9 12
4. Motorlet B 6 4 0 2 10:9 12
5. Písek 6 3 2 1 16:7 11
6. Vejprnice 6 3 1 2 11:10 10
7. Prachatice 6 3 1 2 9:10 10
8. Hořovicko 6 2 2 2 8:13 8
9. Benešov 6 2 1 3 14:16 7
10. Rokycany 6 1 3 2 14:14 6
11. Klatovy 6 2 0 4 13:16 6
12. Český Krumlov 6 1 2 3 6:14 5
13. Vlašim 6 1 0 5 6:14 3
14. Domažlice 6 0 2 4 4:14 2
Mladší
1. Vejprnice 6 5 1 0 30:2 16
2. Příbram B 6 4 1 1 16:6 13
3. SKP Budějovice 6 4 1 1 14:4 13
4. Vlašim 6 4 0 2 11:7 12
5. Rokycany 6 3 2 1 15:4 11
6. Motorlet B 6 3 1 2 12:6 10
7. Domažlice 6 3 1 2 7:11 10
8. Benešov 6 3 1 2 8:14 10
9. Strakonice 6 3 0 3 15:12 9
10. Klatovy 6 3 0 3 11:13 9
11. Písek 6 1 1 4 5:10 4
12. Český Krumlov 6 1 1 4 7:15 4
13. Prachatice 6 0 0 6 3:25 0
14. Hořovicko 6 0 0 6 2:27 0
Skupina B
7. kolo: Junior Praha – Varnsdorf 3:0, 1:3, Karlovy Vary – Libuš 0:1, 2:1, H. Měcholupy – Sokolov 1:6, 1:5, Loko Česká Lípa – Most 1:1, 1:2, Roudnice – Meteor Praha B 1:2, 0:1, Vikt. Žižkov – Ústí n. L. 1:3, 5:0, Arsenal Česká Lípa – Kladno 0:2, 1:3.
Starší
1. Sokolov 6 6 0 0 35:4 18
2. Kladno 6 5 1 0 21:3 16
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 17:7 15
4. Ústí n. L. 6 4 1 1 20:10 13
5. Vikt. Žižkov 6 3 1 2 15:8 10
6. Junior Praha 6 3 0 3 11:9 9
7. Most 6 2 2 2 7:10 8
8. Libuš 6 2 1 3 6:12 7
9. Ars. Č. Lípa 6 1 2 3 12:16 5
10. Roudnice 6 1 1 4 6:13 4
11. H. Měcholupy 6 1 1 4 8:19 4
12. Varnsdorf 6 0 3 3 6:13 3
13. Karlovy Vary 6 1 0 5 7:23 3
14. Loko Č. Lípa 6 0 3 3 3:27 3
Mladší
1. Sokolov 6 6 0 0 33:4 18
2. Ústí n. L. 6 5 0 1 23:7 15
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 11:4 15
4. Vikt. Žižkov 6 4 2 0 25:7 14
5. Kladno 6 4 2 0 22:7 14
6. Libuš 6 3 0 3 24:8 9
7. Karlovy Vary 6 3 0 3 10:12 9
8. Ars. Č. Lípa 6 2 1 3 13:13 7
9. Junior Praha 6 2 0 4 10:18 6
10. Most 6 2 0 4 5:17 6
11. Roudnice 6 1 2 3 9:12 5
12. Varnsdorf 6 1 1 4 5:20 4
13. H. Měcholupy 6 0 0 6 3:26 0
14. Loko Č. Lípa 6 0 0 6 3:41 0
Skupina C
7. kolo: Čáslav – Jablonec B 0:3, 2:1, Kosmonosy – Rapid Liberec 1:1, 0:5, Olympia Hr. Králové – Litomyšl 3:0, 5:1, Nový Bydžov – Dvůr Králové 0:1, 2:1, Liberec B – Jičín 3:0, 2:0, Pardubice B – AFK Chrudim 1:0, 0:3, FK Kolín – Pěnčín/Turnov 2:0, 10:0.
Starší
1. Jablonec B 6 6 0 0 21:4 18
2. Rapid Liberec 6 4 1 1 15:7 13
3. Nový Bydžov 6 4 0 2 13:7 12
4. Liberec B 6 4 0 2 11:10 12
5. Dvůr Králové 6 4 0 2 10:9 12
6. AFK Chrudim 6 3 1 2 14:11 10
7. Ol. Hr. Králové 6 3 0 3 15:11 9
8. Pardubice 6 2 1 3 8:9 7
9. Kosmonosy 6 0 6 0 8:8 6
10. Čáslav 6 2 0 4 14:16 6
11. Pěnčín/Turnov 6 1 1 4 8:15 4
12. Jičín 6 1 1 4 7:15 4
13. FK Kolín 6 1 1 4 4:13 4
14. Litomyšl 6 1 0 5 8:21 3
Mladší
1. AFK Chrudim 6 5 1 0 20:5 16
2. FK Kolín 6 5 0 1 21:6 15
3. Nový Bydžov 6 5 0 1 16:7 15
4. Ol. Hr. Králové 6 4 0 2 22:7 12
5. Rapid Liberec 6 4 0 2 23:11 12
6. Jablonec B 6 4 0 2 16:6 12
7. Čáslav 6 4 0 2 16:19 12
8. Liberec B 6 3 0 3 12:6 9
9. Pardubice 6 3 0 3 11:14 9
10. Jičín 6 2 0 4 4:12 6
11. Kosmonosy 6 1 1 4 13:14 4
12. Dvůr Králové 6 1 0 5 6:17 3
13. Litomyšl 6 0 0 6 3:22 0
14. Pěnčín/Turnov 6 0 0 6 3:40 0

Česká liga žáků
7. kolo: Most – Slavia Praha 0:4 (starší), 1:3 (mladší), Jablonec – Liberec 2:2, 1:1, Sparta Praha – České Budějovice 1:2, 4:2, Plzeň – Pardubice 2:3, 2:1, Teplice – Příbram 5:1, 1:0, Sokolov – Hr. Králové 2:4, 2:2, Motorlet – Chrudim 2:2, 2:2, Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 1:3, 0:0.
Starší
1. Slavia Praha 7 7 0 0 35:1 21
2. Hr. Králové 7 5 2 0 20:10 17
3. Sparta Praha 7 5 0 2 27:11 15
4. Č. Budějovice 7 5 0 2 12:9 15
5. Teplice 7 4 1 2 18:13 13
6. Jablonec 7 3 3 1 9:7 12
7. Liberec 7 3 2 2 12:10 11
8. Motorlet 7 3 2 2 10:13 11
9. Plzeň 7 2 3 2 16:13 9
10. Ml. Boleslav 7 3 0 4 12:16 9
11. Pardubice 7 2 0 5 8:16 6
12. Bohemians 1905 7 2 0 5 8:19 6
13. Chrudim 7 0 5 2 11:16 5
14. Most 7 1 1 5 6:20 4
15. Příbram 7 1 0 6 13:23 3
16. Sokolov 7 0 1 6 6:26 1
Mladší
1. Slavia Praha 7 6 0 1 24:6 18
2. Hr. Králové 7 4 2 1 27:7 14
3. Bohemians 1905 7 4 2 1 16:1 14
4. Sparta Praha 7 4 2 1 21:11 14
5. AFK Chrudim 7 4 1 2 20:12 13
6. Teplice 7 4 1 2 13:5 13
7. Ml. Boleslav 7 3 3 1 9:6 12
8. Č. Budějovice 7 3 3 1 16:14 12
9. Příbram 7 4 0 3 13:13 12
10. Plzeň 7 3 0 4 11:15 9
11. Sokolov 7 2 1 4 10:21 7
12. Most 7 1 2 4 8:20 5
13. Liberec 7 1 2 4 7:19 5
14. Motorlet 7 0 3 4 7:16 3
15. Pardubice 7 0 2 5 6:21 2
16. Jablonec 7 0 2 5 5:26 2

Česká divize žáků
Skupina A
7. kolo: Prachatice – Beroun 1:2 (starší), 7:1, Vejprnice – Č. Budějovice B 0:4, 0:2, Příbram B – Sušice 9:0, 4:1, Prachatice – Podolí 2:4, 6:0, Tábor – Dukla Praha 1:1, 6:0, Hořovicko – Beroun 4:1, 0:3, Písek – Doubravka 0:0, 3:1, Plzeň B – Tachov 1:1, 4:0.
Starší
1. Příbram B 6 5 1 0 27:7 16
2. Doubravka 6 4 2 0 17:2 14
3. Č. Budějovice B 6 4 1 1 16:4 13
4. Dukla Praha 6 3 3 0 8:4 12
5. Sušice 6 3 1 2 11:17 10
6. Tábor 6 2 3 1 12:7 9
7. Písek 6 2 2 2 6:8 8
8. Plzeň B 6 2 1 3 6:8 7
9. Beroun 6 2 1 3 7:12 7
10. Tachov 6 1 3 2 13:16 6
11. Podolí 6 2 0 4 11:17 6
12. Hořovicko 6 1 2 3 10:13 5
13. Prachatice 6 1 0 5 8:20 3
14. Vejprnice 6 0 0 6 6:23 0
Mladší
1. Prachatice 6 6 0 0 42:6 18
2. Písek 6 5 1 0 19:6 16
3. Tábor 6 5 0 1 25:2 15
4. Č. Budějovice B 6 3 2 1 15:6 11
5. Podolí 6 3 2 1 9:9 11
6. Příbram B 6 3 1 2 12:6 10
7. Beroun 6 3 1 2 11:12 10
8. Plzeň B 6 2 2 2 14:12 8
9. Dukla Praha 6 2 2 2 10:10 8
10. Doubravka 6 1 1 4 6:15 4
11. Hořovicko 6 1 0 5 9:20 3
12. Sušice 6 1 0 5 8:26 3
13. Vejprnice 6 0 2 4 5:16 2
14. Tachov 6 0 0 6 1:40 0
Skupina B
7. kolo: Most B – Neratovice 2:1, 1:1, SK Rakovník – Česká Lípa 6:4, 0:1, Sparta Praha B – SK Kladno 1:3, 4:1, Ústí n. L. – Bohemians 1905 B 1:2, 1:2, Sokolov B – Meteor Praha 0:1, 0:1, Teplice B – Střešovice 1:4, 3:3, Děčín – Junior Praha 4:1, 3:4. Dohrávka: Junior Praha – Teplice B 3:4, 0:3.
Starší
1. SK Kladno 6 5 1 0 25:7 16
2. Meteor Praha B 6 5 0 1 19:6 15
3. Teplice B 6 4 0 2 19:11 12
4. Bohemians 05 B 6 4 0 2 12:10 12
5. Sparta Praha B 6 3 0 3 12:7 9
6. Neratovice 6 3 0 3 10:8 9
7. Střešovice 6 3 0 3 10:10 9
8. Ústí n. L. 6 3 0 3 13:16 9
9. Děčín 6 3 0 3 10:13 9
10. SK Rakovník 6 3 0 3 18:22 9
11. Most B 6 2 1 3 9:11 7
12. Česká Lípa 6 2 0 4 14:24 6
13. Junior Praha 6 1 0 5 9:22 3
14. Sokolov B 6 0 0 6 2:15 0
Mladší
1. Sparta Praha B 6 5 1 0 31:3 16
2. Bohemians 05 B 6 5 1 0 18:7 16
3. SK Kladno 6 4 1 1 22:11 13
4. Střešovice 6 4 1 1 14:10 13
5. Teplice B 6 3 3 0 17:6 12
6. Meteor Praha 6 3 2 1 15:6 11
7. Sokolov B 6 3 1 2 10:6 10
8. Česká Lípa 6 2 1 3 8:19 7
9. Děčín 6 2 0 4 8:17 6
10. Junior Praha 6 2 0 4 6:21 6
11. Most B 6 0 3 3 8:13 3
12. Ústí n. L. 6 1 0 5 6:13 3
13. Neratovice 6 0 2 4 6:19 2
14. SK Rakovník 6 0 0 6 3:21 0
Skupina C
7. kolo: Liberec B – Nymburk 4:0, 5:0, Slavia Praha B – Hr. Králové B 2:1, 7:0, Úpa – Náchod/Deštné 0:0, 1:4, Vikt. Žižkov – Vysoké Mýto 1:0, 2:4, Letohrad – Ml. Boleslav B 5:1, 0:6, Pardubice B – Nový Bydžov 1:3, 2:6, FK Kolín – Čáslav 2:0, 1:0.
Starší
1. Slavia Praha B 6 4 2 0 20:7 14
2. Letohrad 6 4 1 1 12:8 13
3. Náchod/Deštné 6 3 2 1 9:3 11
4. Vysoké Mýto 6 3 2 1 7:3 11
5. FK Kolín 6 3 1 2 14:12 10
6. Úpa 6 2 3 1 11:5 9
7. Vikt. Žižkov 6 2 3 1 8:5 9
8. Nový Bydžov 6 2 3 1 6:7 9
9. Hr. Králové B 6 2 2 2 8:8 8
10. Liberec B 6 2 0 4 9:10 6
11. Čáslav 6 2 0 4 5:16 6
12. Pardubice 6 1 1 4 9:12 4
13. Nymburk 6 1 1 4 4:12 4
14. Ml. Boleslav B 6 0 1 5 5:19 1
Mladší
1. Slavia Praha B 6 6 0 0 49:0 18
2. Vysoké Mýto 6 6 0 0 35:5 18
3. FK Kolín 6 5 0 1 22:16 15
4. Náchod/Deštné 6 4 1 1 34:11 13
5. Vikt. Žižkov 6 4 1 1 15:8 13
6. Nový Bydžov 6 4 0 2 21:18 12
7. Ml. Boleslav B 6 2 1 3 12:13 7
8. Hr. Králové B 6 2 0 4 15:24 6
9. Pardubice 6 2 0 4 13:23 6
10. Letohrad 6 2 0 4 7:20 6
11. Úpa 6 1 1 4 9:19 4
12. Čáslav 6 1 0 5 6:9 3
13. Liberec B 6 1 0 5 6:30 3
14. Nymburk 6 0 0 6 1:49 0

Dorost – Krajský přebor
7. kolo: SK Kladno B – SK Rakovník 5:1 (starší), 1:0 (mladší), Sp. Příbram – Novo Kladno 7:1, 2:1, Neratovice – AFK Kolín 9:0, 9:0, Sedlčany – Čelákovice 1:0, 2:3, Nymburk – Kročehlavy 0:0, 1:2, Pš. Mělník – Kutná Hora 6:1, 2:4, Brandýs/ Boleslav – Kralupy 8:1, 3:1, Poděbrady – Slaný 3:5, 2:1.
Starší
1. SK Kladno B 7 5 2 0 38:5 17
2. Sp. Příbram 7 5 1 1 26:9 16
3. Neratovice 6 5 0 1 21:6 15
4. Kročehlavy 7 4 2 1 12:5 14
5. Brandýs/Boles. 7 3 4 0 21:9 13
6. Nymburk 7 3 3 1 14:11 12
7. Čelákovice 7 3 1 3 11:6 10
8. SK Rakovník 7 3 1 3 16:12 10
9. Novo Kladno 7 3 1 3 13:25 10
10. Sedlčany 7 3 0 4 12:20 9
11. Slaný 6 2 1 3 16:16 7
12. AFK Kolín 7 2 1 4 9:33 7
13. Pš. Mělník 6 1 3 2 14:13 6
14. Poděbrady 7 0 3 4 10:18 3
15. Kralupy 7 0 1 6 6:29 1
16. Kutná Hora 6 0 0 6 6:28 0
Mladší
1. SK Kladno B 7 6 0 1 21:5 18
2. Neratovice 6 5 1 0 30:3 16
3. SK Rakovník 7 5 1 1 32:9 16
4. Sp. Příbra 7 5 0 2 21:9 15
5. Brandýs/Boles. 7 5 0 2 18:14 15
6. Poděbrady 7 5 0 2 12:15 15
7. Čelákovice 7 4 2 1 17:10 14
8. Sedlčany 7 3 2 2 23:14 11
9. Kročehlavy 7 3 2 2 10:8 11
10. Kutná Hora 6 3 0 3 10:15 9
11. Nymburk 7 2 0 5 9:13 6
12. Novo Kladno 7 1 1 5 10:17 4
13. Slaný 6 1 1 4 12:21 4
14. Pš. Mělník 6 0 1 5 3:17 1
15. Kralupy 7 0 1 6 2:25 1
16. AFK Kolín 7 0 0 7 3:38 0

Dorost – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Lužná – Loděnice 3:1, Beroun – Rudná 7:1, Velvary – Vysoký Újezd 5:4, Hostouň – Nové Strašecí 4:1, Tn. Rakovník – Zdice 14:0, FC Mělník – Králův Dvůr 4:2, Klecany – Libiš 0:0.
1. Tn Rakovník 5 5 0 0 39:1 15
2. Beroun 5 5 0 0 17:5 15
3. Velvary 5 4 1 0 21:11 13
4. Hostouň 5 4 0 1 16:5 12
5. FC Mělník 5 4 0 1 12:9 12
6. Vysoký Újezd 5 3 0 2 14:14 9
7. Lužná 5 2 1 2 9:9 7
8. Rudná 5 2 0 3 9:14 6
9. Loděnice 5 1 0 4 4:11 3
10. Králův Dvůr 5 1 0 4 8:17 3
11. Nové Strašecí 5 1 0 4 7:17 3
12. Zdice 5 0 2 3 7:25 2
13. Libiš 5 0 1 4 1:13 1
14. Klecany 5 0 1 4 1:14 1
Skupina B
5. kolo: Velký Borek – Mn. Hradiště 1:5, Dol. Bousov – Krnsko 0:1, Milovice – Luštěnice 0:3, Čejetice – Pěčice 1:1, Semice – Sn. Poděbrady 2:2, Brandýs/Boleslav B – Všechlapy 12:0, Byšice – Bakov n. Jiz. 2:1.
1. Mn. Hradiště 5 5 0 0 20:5 15
2. Bakov n. J 5 4 0 1 20:4 12
3. Velký Borek 5 4 0 1 19:9 12
4. Krnsko 5 3 0 2 10:10 9
5. Čejetice 5 2 2 1 9:8 8
6. Pěčice 5 2 1 2 14:8 7
7. Byšice 5 2 1 2 14:13 7
8. Semice 5 1 3 1 17:12 6
9. Luštěnice 5 2 0 3 7:8 6
10. Sn. Poděbrady 5 1 2 2 7:17 5
11. Všechlapy 5 1 2 2 4:17 5
12. Milovice 5 1 0 4 6:14 3
13. Brandýs/Bol. B 5 1 0 4 20:31 3
14. Dol. Bousov 5 0 1 4 1:12 1
Skupina C
5. kolo: FK Kolín B – Jirny 2:3, Ovčáry – Malešov 0:5, Uhl. Janovice – Zeleneč 2:0, Velim B – Kouřim 5:1, Kunice – Pečky 6:0, Libodřice – Říčany 3:4, Český Brod – Polepy 5:3.
1. Kunice 5 5 0 0 21:0 15
2. Jirny 5 4 1 0 16:6 13
3. Velim B 5 4 0 1 18:5 12
4. Polepy 5 3 0 2 20:11 9
5. Uhl. Janovice 5 3 0 2 15:12 9
6. Pečky 5 3 0 2 14:13 9
7. Malešov 5 2 2 1 15:8 8
8. Zeleneč 5 2 1 2 10:8 7
9. Říčany 5 2 0 3 11:11 6
10. FK Kolín B 5 2 0 3 14:15 6
11. Český Brod 5 2 0 3 12:17 6
12. Ovčáry 5 1 0 4 9:28 3
13. Kouřim 5 0 0 5 10:28 0
14. Libodřice 5 0 0 5 4:27 0
Skupina D
5. kolo: Jankov – Podlesí 4:2, Lety – Milín 2:1, Týnec n. S. – Mirošovice 4:2, Sedlec/Prčice – Nový Knín 1:2, Votice – Jílové 1:0, Benešov B – Petrovice 7:1, Teplýšovice – Dobříš 0:1.
1. Dobříš 5 5 0 0 17:0 15
2. Jankov 5 3 1 1 15:8 10
3. Benešov B 5 3 1 1 13:8 10
4. Jílové 5 3 0 2 14:5 9
5. Týnec n. S 5 3 0 2 12:10 9
6. Nový Knín 5 3 0 2 14:16 9
7. Mirošovice 5 2 1 2 10:8 7
8. Votice 5 2 1 2 8:7 7
9. Milín 5 2 0 3 8:10 6
10. Sedlec/Prčice 5 2 0 3 7:10 6
11. Petrovice 5 1 1 3 10:12 4
12. Podlesí 5 1 1 3 6:13 4
13. Teplýšovice 5 1 0 4 9:14 3
14. Lety 5 1 0 4 5:27 3

Žáci – Krajský přebor
7. kolo: Velký Borek – Tn. Rakovník 3:0 (starší), 1:4 (mladší), Kosmonosy – Pš. Mělník 3:2, 3:0, Kutná Hora – AFK Kolín 6:0, 0:4, Králův Dvůr – Vlašim 2:0, 0:4, Lysá n. L. – Sp. Příbram 0:2, 4:1, Mn. Hradiště – SK Kladno B 0:1, 1:4, Brandýs/ Boleslav – Sedlčany 2:4, 1:5, Čelákovice – Benešov 0:2, 1:5. Dohrávka 2. kola: Tn. Rakovník – Mn. Hradiště 0:3, 4:0, Pš. Mělník – AFK Kolín 4:0, 3:1, Sp. Příbram – Vlašim 11:2, 3:0, SK Kladno B – Velký Borek 1:1, 3:0, Sedlčany – Králův Dvůr 9:1, 7:2, Benešov – Kutná Hora 2:0, 5:0, Čelákovice – Kosmonosy 2:4, 1:5, Brandýs/Boleslav – Lysá n. L. 4:0, 7:0.
Starší
1. Benešov 7 7 0 0 25:2 21
2. SK Kladno 7 6 1 0 24:2 19
3. Sedlčany 7 6 0 1 32:10 18
4. Velký Borek 7 4 3 0 15:7 15
5. Sp. Příbram 7 4 2 1 34:7 14
6. Brandýs/Boles. 6 4 0 2 14:9 12
7. Kutná Hora 7 3 0 4 13:13 9
8. Pš. Mělník 7 3 0 4 14:15 9
9. Kosmonosy 7 2 1 4 12:21 7
10. Králův Dvůr 7 2 1 4 9:40 7
11. Čelákovice 7 2 0 5 10:16 6
12. AFK Kolín 7 1 3 3 6:17 6
Lysá n. L. 7 2 0 5 6:17 6
14. Vlašim 7 2 0 5 8:20 6
15. Mn. Hradiště 6 1 0 5 5:17 3
16. Tn. Rakovník 7 0 1 6 6:20 1
Mladší
1. Benešov 7 7 0 0 45:3 21
2. Sedlčany 7 6 1 0 37:7 19
3. Vlašim 7 6 0 1 22:6 18
4. Pš. Mělník 7 5 0 2 22:9 15
5. AFK Kolín 7 4 1 2 19:9 13
6. Tn. Rakovník 7 4 1 2 16:6 13
7. Kosmonosy 7 4 1 2 17:9 13
8. SK Kladno 7 4 1 2 14:9 13
9. Čelákovice 7 4 0 3 17:15 12
10. Lysá n. L. 7 2 1 4 7:25 7
11. Sp. Příbram 7 2 0 5 10:13 6
12. Králův Dvůr 7 2 0 5 7:23 6
13. Brandýs/Boles. 6 1 0 5 9:17 3
14. Kutná Hora 7 1 0 6 7:24 3
15. Mn. Hradiště 6 0 0 6 2:32 0
16. Velký Borek 7 0 0 7 1:45 0

Žáci – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Mníšek p. B. – Odolena Voda 0:0 (starší), 5:0 (mladší), Slaný – SK Rakovník B 0:1, 5:0, Sp. Kladno – Milín 5:1, 12:0, Mníšek p. B. – Nové Strašecí 1:3, 1:1, Brandýsek – Kralupy 0:5, 0:10, Odolena Voda – Dobříš 3:5, 1:1. Dohrávka: Slaný – Beroun 1:2, 2:2.
Starší
1. Sp. Kladno 5 5 0 0 30:5 15
2. SK Rakovník B 5 3 1 1 7:3 10
3. Kročehlavy 4 3 0 1 14:5 9
4. Dobříš 4 2 1 1 7:11 7
5. Beroun 3 2 0 1 8:7 6
6. Nové Strašecí 3 2 0 1 5:10 6
7. Mníšek p. B. 5 1 2 2 4:8 5
8. Odolena Voda 4 1 1 2 7:8 4
9. Slaný 4 1 0 3 9:7 3
10. Kralupy 3 1 0 2 7:6 3
11. Milín 4 0 1 3 7:24 1
12. Brandýsek 4 0 0 4 2:13 0
Mladší
1. Slaný 4 3 1 0 23:3 10
2. Dobříš 4 3 1 0 23:5 10
3. Sp. Kladno 5 3 1 1 22:5 10
4. Odolena Voda 4 3 1 0 18:2 10
5. Kročehlavy 4 3 0 1 19:6 9
6. Mníšek p. B. 5 2 1 2 6:11 7
7. SK Rakovník B 5 2 0 3 14:17 6
8. Kralupy 3 1 1 1 12:3 4
9. Beroun 3 0 1 2 3:7 1
10. Nové Strašecí 3 0 1 2 3:8 1
11. Brandýsek 4 0 0 4 4:38 0
12. Milín 4 0 0 4 2:44 0
Skupina B
5. kolo: Libiš – Benátky n. J. 0:6, 9:0, AFK Pečky – FC Mělník 1:0, 1:4, Jestřabí Lhota – Boh. Poděbrady 0:2, 0:5, Semice – Nymburk B 5:0, 1:4, Brandýs/Boleslav B – Milovice 7:0, 5:1, Český Brod – Sadská 1:3, 11:0. Dohrávky: Český Brod – Semice 6:1, 9:0.
Starší
1. Velim 4 4 0 0 29:2 12
2. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 21:2 12
3. Sadská 4 2 1 1 14:5 7
4. Benátky n. J. 4 2 1 1 12:3 7
5. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 11:14 7
6. Libiš 5 2 1 2 7:13 7
7. Milovice 4 2 0 2 3:9 6
8. Nymburk B 4 1 2 1 9:9 5
9. AFK Pečky 5 1 2 2 4:16 5
10. Český Brod 4 1 1 2 8:6 4
11. FC Mělník 5 1 1 3 5:13 4
12. Jestřabí Lhota 5 1 0 4 4:16 3
13. Semice 5 1 0 4 8:27 3
Mladší
1. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 25:3 12
2. Libiš 5 3 2 0 22:5 11
3. Nymburk B 4 3 1 0 20:1 10
4. Velim 4 3 1 0 16:6 10
5. FC Mělník 5 3 0 2 14:6 9
6. Český Brod 4 2 1 1 21:4 7
7. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 13:13 7
8. Milovice 4 2 0 2 14:9 6
9. AFK Pečky 5 2 0 3 8:19 6
10. Sadská 4 1 0 3 5:22 3
11. Benátky n. J. 4 0 2 2 2:17 2
12. Jestřabí Lhota 5 0 0 5 1:23 0

Autor: Vlastimil Dudáček

22.9.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Z basketbalového utkání Ligy mistrů Nymburk - Avellino
8

FOTO: Nymburská „nula“ poslala svůj tým dál. Ray zachoval chladnou hlavu

Prvních 19 vozů Škoda Superb Ambition s automatickou převodovkou převzali zástupci Policie České republiky od představitelů automobilky Škoda Auto.
24

Dálnice začnou brázdit nové policejní superby

Smrtící silnice: Víc lidí zabijí řidiči osobáků než kamioňáci

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Deník zanalyzoval všechny smrtelné nehody, při nichž loni zemřelo 502 lidí. Nejčastější příčina? Řidiči jeli příliš rychle, nevěnovali se řízení či vjeli do protisměru.

Kolín se nechce vzdát myšlenky druhého obchvatu

Kolín – Může se to zdát jako rozmazlenost, ale Kolín by chtěl ještě jeden obchvat. Zkrátka z druhé strany. Z úst nejen představitelů měst, která na obchvat dlouhé roky čekají, může zaznívat otázka „co byste chtěli, když už obchvat máte?“, ale jsou zde i jiné argumenty. Zejména se hovoří o ne úplně dobrém trasování stávajícího obchvatu, že to není obchvat, ale jen průtah posunutý do jiné části města.

Sourozenci Mrázkovi slavili zlatý hattrick

Nymburk /FOTOGALERIE/ – Krasobruslařský klub Nymburk uspořádal jubilejní třicátý ročník Nymburské stuhy. Z pohledu domácích závodníků byl hodně úspěšný. V Nymburce totiž zůstalo pět medailí a všechny měly barvu nejcennější.

ON-LINE: Ptejte se hokejisty Martina Pánka

Poděbrady - Třetím rokem je členem poděbradského hokejového A týmu, se spoluhráči bojuje o to, aby se mužstvo vyhnulo poslednímu místu tabulky v Krajské lize a nemuselo tak do baráže. Martin Pánek je navíc zástupcem kapitána. A na začátku letošního roku se stal také profesionálním trenérem poděbradského klubu, na starost má mládežnickou základnu. Martin Pánek bude dalším hostem online rozhovoru, odpovídat na dotazy čtenářů bude v pátek od 10 do 11 hodin.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>