VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, ligy, divize a krajské soutěže

Střední Čechy - Mládežnické fotbalové soutěže v ligách, divizích, ale i kraji mají za sebou další díl podzimní části mistrovské soutěže. V divizi dorostu A si stále dobře vede 1. FK Příbram B, který nadělil Českému Krumlovu osm branek a stále zůstává neporažen. Na druhé straně v divizi C se z prvního vítězství radoval FK Kolín, který tak opustil dno tabulky.

22.9.2009 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

Česká liga dorostu
7. kolo: Jablonec – Teplice B 4:1 (starší), 6:2 (mladší), Meteor Praha – Motorlet 1:3, 2:2, Ml. Boleslav B – Bohemians 1905 B 0:2, 1:1, Liberec – Sparta Praha B 3:2, 2:2, Pardubice – Hr. Králové B 0:0, 2:1, České Budějovice B – Most B 5:0, 4:1, Dukla Praha – Sezimovo Ústí 0:1, 1:1, Plzeň B – Slavia Praha B odloženo.
Starší
1. Liberec 7 6 0 1 20:10 18
2. Jablonec 7 5 1 1 16:10 16
3. Pardubice 6 4 1 1 16:2 13
4. Motorlet 7 4 1 2 10:9 13
5. Teplice B 7 4 1 2 14:15 13
6. Hr. Králové B 7 3 3 1 9:7 12
7. Plzeň B 6 3 2 1 9:6 11
8. Dukla Praha 7 3 0 4 7:9 9
9. Ml. Boleslav B 7 2 1 4 14:11 7
10. Bohemians 05 B 7 2 1 4 9:9 7
11. Č. Budějovice B 6 2 0 4 10:13 6
12. Sparta Praha B 7 2 0 5 10:15 6
13. Sezimovo Ústí 7 2 0 5 7:17 6
14. Slavia Praha B 4 1 2 1 2:2 5
15. Most B 7 1 2 4 7:21 5
16. Meteor Praha 7 1 1 5 6:10 4
Mladší
1. Jablonec 7 6 0 1 28:9 18
2. Motorlet 6 4 2 0 13:7 14
3. Liberec 7 3 3 1 17:9 12
4. Dukla Praha 6 3 3 0 5:2 12
5. Bohemians 05 B 6 3 2 1 15:10 11
6. Pardubice 6 3 1 2 13:7 10
7. Ml. Boleslav B 7 2 3 2 10:7 9
8. Meteor Praha 7 2 3 2 8:9 9
9. Sparta Praha B 7 2 2 3 11:11 8
10. Plzeň B 6 2 2 2 12:16 8
11. Teplice B 6 2 1 3 12:15 7
12. Sezimovo Ústí 7 1 3 3 9:17 6
13. Č. Budějovice B 6 1 2 3 9:16 5
14. Hr. Králové B 7 1 0 6 4:17 3
15. Most B 7 0 1 6 10:24 1
16. Slavia Praha B do bojů nezasáhla

Česká divize dorostu
Skupina A
7. kolo: SKP České Budějovice – Písek 2:2 (starší), 5:1 (mladší), Příbram B – Český Krumlov 8:1, 4:0, Prachatice – Motorlet B 1:2, 1:3, Benešov – Domažlice 3:0, 2:0, Klatovy – Strakonice 1:3, 2:4, Hořovicko – Rokycany 2:2, 0:8, Vlašim – Vejprnice 1:2, 1:5.
Starší
1. SKP Budějovice 6 4 1 1 13:6 13
2. Příbram B 6 3 3 0 17:5 12
3. Strakonice 6 4 0 2 16:9 12
4. Motorlet B 6 4 0 2 10:9 12
5. Písek 6 3 2 1 16:7 11
6. Vejprnice 6 3 1 2 11:10 10
7. Prachatice 6 3 1 2 9:10 10
8. Hořovicko 6 2 2 2 8:13 8
9. Benešov 6 2 1 3 14:16 7
10. Rokycany 6 1 3 2 14:14 6
11. Klatovy 6 2 0 4 13:16 6
12. Český Krumlov 6 1 2 3 6:14 5
13. Vlašim 6 1 0 5 6:14 3
14. Domažlice 6 0 2 4 4:14 2
Mladší
1. Vejprnice 6 5 1 0 30:2 16
2. Příbram B 6 4 1 1 16:6 13
3. SKP Budějovice 6 4 1 1 14:4 13
4. Vlašim 6 4 0 2 11:7 12
5. Rokycany 6 3 2 1 15:4 11
6. Motorlet B 6 3 1 2 12:6 10
7. Domažlice 6 3 1 2 7:11 10
8. Benešov 6 3 1 2 8:14 10
9. Strakonice 6 3 0 3 15:12 9
10. Klatovy 6 3 0 3 11:13 9
11. Písek 6 1 1 4 5:10 4
12. Český Krumlov 6 1 1 4 7:15 4
13. Prachatice 6 0 0 6 3:25 0
14. Hořovicko 6 0 0 6 2:27 0
Skupina B
7. kolo: Junior Praha – Varnsdorf 3:0, 1:3, Karlovy Vary – Libuš 0:1, 2:1, H. Měcholupy – Sokolov 1:6, 1:5, Loko Česká Lípa – Most 1:1, 1:2, Roudnice – Meteor Praha B 1:2, 0:1, Vikt. Žižkov – Ústí n. L. 1:3, 5:0, Arsenal Česká Lípa – Kladno 0:2, 1:3.
Starší
1. Sokolov 6 6 0 0 35:4 18
2. Kladno 6 5 1 0 21:3 16
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 17:7 15
4. Ústí n. L. 6 4 1 1 20:10 13
5. Vikt. Žižkov 6 3 1 2 15:8 10
6. Junior Praha 6 3 0 3 11:9 9
7. Most 6 2 2 2 7:10 8
8. Libuš 6 2 1 3 6:12 7
9. Ars. Č. Lípa 6 1 2 3 12:16 5
10. Roudnice 6 1 1 4 6:13 4
11. H. Měcholupy 6 1 1 4 8:19 4
12. Varnsdorf 6 0 3 3 6:13 3
13. Karlovy Vary 6 1 0 5 7:23 3
14. Loko Č. Lípa 6 0 3 3 3:27 3
Mladší
1. Sokolov 6 6 0 0 33:4 18
2. Ústí n. L. 6 5 0 1 23:7 15
3. Meteor Praha B 6 5 0 1 11:4 15
4. Vikt. Žižkov 6 4 2 0 25:7 14
5. Kladno 6 4 2 0 22:7 14
6. Libuš 6 3 0 3 24:8 9
7. Karlovy Vary 6 3 0 3 10:12 9
8. Ars. Č. Lípa 6 2 1 3 13:13 7
9. Junior Praha 6 2 0 4 10:18 6
10. Most 6 2 0 4 5:17 6
11. Roudnice 6 1 2 3 9:12 5
12. Varnsdorf 6 1 1 4 5:20 4
13. H. Měcholupy 6 0 0 6 3:26 0
14. Loko Č. Lípa 6 0 0 6 3:41 0
Skupina C
7. kolo: Čáslav – Jablonec B 0:3, 2:1, Kosmonosy – Rapid Liberec 1:1, 0:5, Olympia Hr. Králové – Litomyšl 3:0, 5:1, Nový Bydžov – Dvůr Králové 0:1, 2:1, Liberec B – Jičín 3:0, 2:0, Pardubice B – AFK Chrudim 1:0, 0:3, FK Kolín – Pěnčín/Turnov 2:0, 10:0.
Starší
1. Jablonec B 6 6 0 0 21:4 18
2. Rapid Liberec 6 4 1 1 15:7 13
3. Nový Bydžov 6 4 0 2 13:7 12
4. Liberec B 6 4 0 2 11:10 12
5. Dvůr Králové 6 4 0 2 10:9 12
6. AFK Chrudim 6 3 1 2 14:11 10
7. Ol. Hr. Králové 6 3 0 3 15:11 9
8. Pardubice 6 2 1 3 8:9 7
9. Kosmonosy 6 0 6 0 8:8 6
10. Čáslav 6 2 0 4 14:16 6
11. Pěnčín/Turnov 6 1 1 4 8:15 4
12. Jičín 6 1 1 4 7:15 4
13. FK Kolín 6 1 1 4 4:13 4
14. Litomyšl 6 1 0 5 8:21 3
Mladší
1. AFK Chrudim 6 5 1 0 20:5 16
2. FK Kolín 6 5 0 1 21:6 15
3. Nový Bydžov 6 5 0 1 16:7 15
4. Ol. Hr. Králové 6 4 0 2 22:7 12
5. Rapid Liberec 6 4 0 2 23:11 12
6. Jablonec B 6 4 0 2 16:6 12
7. Čáslav 6 4 0 2 16:19 12
8. Liberec B 6 3 0 3 12:6 9
9. Pardubice 6 3 0 3 11:14 9
10. Jičín 6 2 0 4 4:12 6
11. Kosmonosy 6 1 1 4 13:14 4
12. Dvůr Králové 6 1 0 5 6:17 3
13. Litomyšl 6 0 0 6 3:22 0
14. Pěnčín/Turnov 6 0 0 6 3:40 0

Česká liga žáků
7. kolo: Most – Slavia Praha 0:4 (starší), 1:3 (mladší), Jablonec – Liberec 2:2, 1:1, Sparta Praha – České Budějovice 1:2, 4:2, Plzeň – Pardubice 2:3, 2:1, Teplice – Příbram 5:1, 1:0, Sokolov – Hr. Králové 2:4, 2:2, Motorlet – Chrudim 2:2, 2:2, Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 1:3, 0:0.
Starší
1. Slavia Praha 7 7 0 0 35:1 21
2. Hr. Králové 7 5 2 0 20:10 17
3. Sparta Praha 7 5 0 2 27:11 15
4. Č. Budějovice 7 5 0 2 12:9 15
5. Teplice 7 4 1 2 18:13 13
6. Jablonec 7 3 3 1 9:7 12
7. Liberec 7 3 2 2 12:10 11
8. Motorlet 7 3 2 2 10:13 11
9. Plzeň 7 2 3 2 16:13 9
10. Ml. Boleslav 7 3 0 4 12:16 9
11. Pardubice 7 2 0 5 8:16 6
12. Bohemians 1905 7 2 0 5 8:19 6
13. Chrudim 7 0 5 2 11:16 5
14. Most 7 1 1 5 6:20 4
15. Příbram 7 1 0 6 13:23 3
16. Sokolov 7 0 1 6 6:26 1
Mladší
1. Slavia Praha 7 6 0 1 24:6 18
2. Hr. Králové 7 4 2 1 27:7 14
3. Bohemians 1905 7 4 2 1 16:1 14
4. Sparta Praha 7 4 2 1 21:11 14
5. AFK Chrudim 7 4 1 2 20:12 13
6. Teplice 7 4 1 2 13:5 13
7. Ml. Boleslav 7 3 3 1 9:6 12
8. Č. Budějovice 7 3 3 1 16:14 12
9. Příbram 7 4 0 3 13:13 12
10. Plzeň 7 3 0 4 11:15 9
11. Sokolov 7 2 1 4 10:21 7
12. Most 7 1 2 4 8:20 5
13. Liberec 7 1 2 4 7:19 5
14. Motorlet 7 0 3 4 7:16 3
15. Pardubice 7 0 2 5 6:21 2
16. Jablonec 7 0 2 5 5:26 2

Česká divize žáků
Skupina A
7. kolo: Prachatice – Beroun 1:2 (starší), 7:1, Vejprnice – Č. Budějovice B 0:4, 0:2, Příbram B – Sušice 9:0, 4:1, Prachatice – Podolí 2:4, 6:0, Tábor – Dukla Praha 1:1, 6:0, Hořovicko – Beroun 4:1, 0:3, Písek – Doubravka 0:0, 3:1, Plzeň B – Tachov 1:1, 4:0.
Starší
1. Příbram B 6 5 1 0 27:7 16
2. Doubravka 6 4 2 0 17:2 14
3. Č. Budějovice B 6 4 1 1 16:4 13
4. Dukla Praha 6 3 3 0 8:4 12
5. Sušice 6 3 1 2 11:17 10
6. Tábor 6 2 3 1 12:7 9
7. Písek 6 2 2 2 6:8 8
8. Plzeň B 6 2 1 3 6:8 7
9. Beroun 6 2 1 3 7:12 7
10. Tachov 6 1 3 2 13:16 6
11. Podolí 6 2 0 4 11:17 6
12. Hořovicko 6 1 2 3 10:13 5
13. Prachatice 6 1 0 5 8:20 3
14. Vejprnice 6 0 0 6 6:23 0
Mladší
1. Prachatice 6 6 0 0 42:6 18
2. Písek 6 5 1 0 19:6 16
3. Tábor 6 5 0 1 25:2 15
4. Č. Budějovice B 6 3 2 1 15:6 11
5. Podolí 6 3 2 1 9:9 11
6. Příbram B 6 3 1 2 12:6 10
7. Beroun 6 3 1 2 11:12 10
8. Plzeň B 6 2 2 2 14:12 8
9. Dukla Praha 6 2 2 2 10:10 8
10. Doubravka 6 1 1 4 6:15 4
11. Hořovicko 6 1 0 5 9:20 3
12. Sušice 6 1 0 5 8:26 3
13. Vejprnice 6 0 2 4 5:16 2
14. Tachov 6 0 0 6 1:40 0
Skupina B
7. kolo: Most B – Neratovice 2:1, 1:1, SK Rakovník – Česká Lípa 6:4, 0:1, Sparta Praha B – SK Kladno 1:3, 4:1, Ústí n. L. – Bohemians 1905 B 1:2, 1:2, Sokolov B – Meteor Praha 0:1, 0:1, Teplice B – Střešovice 1:4, 3:3, Děčín – Junior Praha 4:1, 3:4. Dohrávka: Junior Praha – Teplice B 3:4, 0:3.
Starší
1. SK Kladno 6 5 1 0 25:7 16
2. Meteor Praha B 6 5 0 1 19:6 15
3. Teplice B 6 4 0 2 19:11 12
4. Bohemians 05 B 6 4 0 2 12:10 12
5. Sparta Praha B 6 3 0 3 12:7 9
6. Neratovice 6 3 0 3 10:8 9
7. Střešovice 6 3 0 3 10:10 9
8. Ústí n. L. 6 3 0 3 13:16 9
9. Děčín 6 3 0 3 10:13 9
10. SK Rakovník 6 3 0 3 18:22 9
11. Most B 6 2 1 3 9:11 7
12. Česká Lípa 6 2 0 4 14:24 6
13. Junior Praha 6 1 0 5 9:22 3
14. Sokolov B 6 0 0 6 2:15 0
Mladší
1. Sparta Praha B 6 5 1 0 31:3 16
2. Bohemians 05 B 6 5 1 0 18:7 16
3. SK Kladno 6 4 1 1 22:11 13
4. Střešovice 6 4 1 1 14:10 13
5. Teplice B 6 3 3 0 17:6 12
6. Meteor Praha 6 3 2 1 15:6 11
7. Sokolov B 6 3 1 2 10:6 10
8. Česká Lípa 6 2 1 3 8:19 7
9. Děčín 6 2 0 4 8:17 6
10. Junior Praha 6 2 0 4 6:21 6
11. Most B 6 0 3 3 8:13 3
12. Ústí n. L. 6 1 0 5 6:13 3
13. Neratovice 6 0 2 4 6:19 2
14. SK Rakovník 6 0 0 6 3:21 0
Skupina C
7. kolo: Liberec B – Nymburk 4:0, 5:0, Slavia Praha B – Hr. Králové B 2:1, 7:0, Úpa – Náchod/Deštné 0:0, 1:4, Vikt. Žižkov – Vysoké Mýto 1:0, 2:4, Letohrad – Ml. Boleslav B 5:1, 0:6, Pardubice B – Nový Bydžov 1:3, 2:6, FK Kolín – Čáslav 2:0, 1:0.
Starší
1. Slavia Praha B 6 4 2 0 20:7 14
2. Letohrad 6 4 1 1 12:8 13
3. Náchod/Deštné 6 3 2 1 9:3 11
4. Vysoké Mýto 6 3 2 1 7:3 11
5. FK Kolín 6 3 1 2 14:12 10
6. Úpa 6 2 3 1 11:5 9
7. Vikt. Žižkov 6 2 3 1 8:5 9
8. Nový Bydžov 6 2 3 1 6:7 9
9. Hr. Králové B 6 2 2 2 8:8 8
10. Liberec B 6 2 0 4 9:10 6
11. Čáslav 6 2 0 4 5:16 6
12. Pardubice 6 1 1 4 9:12 4
13. Nymburk 6 1 1 4 4:12 4
14. Ml. Boleslav B 6 0 1 5 5:19 1
Mladší
1. Slavia Praha B 6 6 0 0 49:0 18
2. Vysoké Mýto 6 6 0 0 35:5 18
3. FK Kolín 6 5 0 1 22:16 15
4. Náchod/Deštné 6 4 1 1 34:11 13
5. Vikt. Žižkov 6 4 1 1 15:8 13
6. Nový Bydžov 6 4 0 2 21:18 12
7. Ml. Boleslav B 6 2 1 3 12:13 7
8. Hr. Králové B 6 2 0 4 15:24 6
9. Pardubice 6 2 0 4 13:23 6
10. Letohrad 6 2 0 4 7:20 6
11. Úpa 6 1 1 4 9:19 4
12. Čáslav 6 1 0 5 6:9 3
13. Liberec B 6 1 0 5 6:30 3
14. Nymburk 6 0 0 6 1:49 0

Dorost – Krajský přebor
7. kolo: SK Kladno B – SK Rakovník 5:1 (starší), 1:0 (mladší), Sp. Příbram – Novo Kladno 7:1, 2:1, Neratovice – AFK Kolín 9:0, 9:0, Sedlčany – Čelákovice 1:0, 2:3, Nymburk – Kročehlavy 0:0, 1:2, Pš. Mělník – Kutná Hora 6:1, 2:4, Brandýs/ Boleslav – Kralupy 8:1, 3:1, Poděbrady – Slaný 3:5, 2:1.
Starší
1. SK Kladno B 7 5 2 0 38:5 17
2. Sp. Příbram 7 5 1 1 26:9 16
3. Neratovice 6 5 0 1 21:6 15
4. Kročehlavy 7 4 2 1 12:5 14
5. Brandýs/Boles. 7 3 4 0 21:9 13
6. Nymburk 7 3 3 1 14:11 12
7. Čelákovice 7 3 1 3 11:6 10
8. SK Rakovník 7 3 1 3 16:12 10
9. Novo Kladno 7 3 1 3 13:25 10
10. Sedlčany 7 3 0 4 12:20 9
11. Slaný 6 2 1 3 16:16 7
12. AFK Kolín 7 2 1 4 9:33 7
13. Pš. Mělník 6 1 3 2 14:13 6
14. Poděbrady 7 0 3 4 10:18 3
15. Kralupy 7 0 1 6 6:29 1
16. Kutná Hora 6 0 0 6 6:28 0
Mladší
1. SK Kladno B 7 6 0 1 21:5 18
2. Neratovice 6 5 1 0 30:3 16
3. SK Rakovník 7 5 1 1 32:9 16
4. Sp. Příbra 7 5 0 2 21:9 15
5. Brandýs/Boles. 7 5 0 2 18:14 15
6. Poděbrady 7 5 0 2 12:15 15
7. Čelákovice 7 4 2 1 17:10 14
8. Sedlčany 7 3 2 2 23:14 11
9. Kročehlavy 7 3 2 2 10:8 11
10. Kutná Hora 6 3 0 3 10:15 9
11. Nymburk 7 2 0 5 9:13 6
12. Novo Kladno 7 1 1 5 10:17 4
13. Slaný 6 1 1 4 12:21 4
14. Pš. Mělník 6 0 1 5 3:17 1
15. Kralupy 7 0 1 6 2:25 1
16. AFK Kolín 7 0 0 7 3:38 0

Dorost – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Lužná – Loděnice 3:1, Beroun – Rudná 7:1, Velvary – Vysoký Újezd 5:4, Hostouň – Nové Strašecí 4:1, Tn. Rakovník – Zdice 14:0, FC Mělník – Králův Dvůr 4:2, Klecany – Libiš 0:0.
1. Tn Rakovník 5 5 0 0 39:1 15
2. Beroun 5 5 0 0 17:5 15
3. Velvary 5 4 1 0 21:11 13
4. Hostouň 5 4 0 1 16:5 12
5. FC Mělník 5 4 0 1 12:9 12
6. Vysoký Újezd 5 3 0 2 14:14 9
7. Lužná 5 2 1 2 9:9 7
8. Rudná 5 2 0 3 9:14 6
9. Loděnice 5 1 0 4 4:11 3
10. Králův Dvůr 5 1 0 4 8:17 3
11. Nové Strašecí 5 1 0 4 7:17 3
12. Zdice 5 0 2 3 7:25 2
13. Libiš 5 0 1 4 1:13 1
14. Klecany 5 0 1 4 1:14 1
Skupina B
5. kolo: Velký Borek – Mn. Hradiště 1:5, Dol. Bousov – Krnsko 0:1, Milovice – Luštěnice 0:3, Čejetice – Pěčice 1:1, Semice – Sn. Poděbrady 2:2, Brandýs/Boleslav B – Všechlapy 12:0, Byšice – Bakov n. Jiz. 2:1.
1. Mn. Hradiště 5 5 0 0 20:5 15
2. Bakov n. J 5 4 0 1 20:4 12
3. Velký Borek 5 4 0 1 19:9 12
4. Krnsko 5 3 0 2 10:10 9
5. Čejetice 5 2 2 1 9:8 8
6. Pěčice 5 2 1 2 14:8 7
7. Byšice 5 2 1 2 14:13 7
8. Semice 5 1 3 1 17:12 6
9. Luštěnice 5 2 0 3 7:8 6
10. Sn. Poděbrady 5 1 2 2 7:17 5
11. Všechlapy 5 1 2 2 4:17 5
12. Milovice 5 1 0 4 6:14 3
13. Brandýs/Bol. B 5 1 0 4 20:31 3
14. Dol. Bousov 5 0 1 4 1:12 1
Skupina C
5. kolo: FK Kolín B – Jirny 2:3, Ovčáry – Malešov 0:5, Uhl. Janovice – Zeleneč 2:0, Velim B – Kouřim 5:1, Kunice – Pečky 6:0, Libodřice – Říčany 3:4, Český Brod – Polepy 5:3.
1. Kunice 5 5 0 0 21:0 15
2. Jirny 5 4 1 0 16:6 13
3. Velim B 5 4 0 1 18:5 12
4. Polepy 5 3 0 2 20:11 9
5. Uhl. Janovice 5 3 0 2 15:12 9
6. Pečky 5 3 0 2 14:13 9
7. Malešov 5 2 2 1 15:8 8
8. Zeleneč 5 2 1 2 10:8 7
9. Říčany 5 2 0 3 11:11 6
10. FK Kolín B 5 2 0 3 14:15 6
11. Český Brod 5 2 0 3 12:17 6
12. Ovčáry 5 1 0 4 9:28 3
13. Kouřim 5 0 0 5 10:28 0
14. Libodřice 5 0 0 5 4:27 0
Skupina D
5. kolo: Jankov – Podlesí 4:2, Lety – Milín 2:1, Týnec n. S. – Mirošovice 4:2, Sedlec/Prčice – Nový Knín 1:2, Votice – Jílové 1:0, Benešov B – Petrovice 7:1, Teplýšovice – Dobříš 0:1.
1. Dobříš 5 5 0 0 17:0 15
2. Jankov 5 3 1 1 15:8 10
3. Benešov B 5 3 1 1 13:8 10
4. Jílové 5 3 0 2 14:5 9
5. Týnec n. S 5 3 0 2 12:10 9
6. Nový Knín 5 3 0 2 14:16 9
7. Mirošovice 5 2 1 2 10:8 7
8. Votice 5 2 1 2 8:7 7
9. Milín 5 2 0 3 8:10 6
10. Sedlec/Prčice 5 2 0 3 7:10 6
11. Petrovice 5 1 1 3 10:12 4
12. Podlesí 5 1 1 3 6:13 4
13. Teplýšovice 5 1 0 4 9:14 3
14. Lety 5 1 0 4 5:27 3

Žáci – Krajský přebor
7. kolo: Velký Borek – Tn. Rakovník 3:0 (starší), 1:4 (mladší), Kosmonosy – Pš. Mělník 3:2, 3:0, Kutná Hora – AFK Kolín 6:0, 0:4, Králův Dvůr – Vlašim 2:0, 0:4, Lysá n. L. – Sp. Příbram 0:2, 4:1, Mn. Hradiště – SK Kladno B 0:1, 1:4, Brandýs/ Boleslav – Sedlčany 2:4, 1:5, Čelákovice – Benešov 0:2, 1:5. Dohrávka 2. kola: Tn. Rakovník – Mn. Hradiště 0:3, 4:0, Pš. Mělník – AFK Kolín 4:0, 3:1, Sp. Příbram – Vlašim 11:2, 3:0, SK Kladno B – Velký Borek 1:1, 3:0, Sedlčany – Králův Dvůr 9:1, 7:2, Benešov – Kutná Hora 2:0, 5:0, Čelákovice – Kosmonosy 2:4, 1:5, Brandýs/Boleslav – Lysá n. L. 4:0, 7:0.
Starší
1. Benešov 7 7 0 0 25:2 21
2. SK Kladno 7 6 1 0 24:2 19
3. Sedlčany 7 6 0 1 32:10 18
4. Velký Borek 7 4 3 0 15:7 15
5. Sp. Příbram 7 4 2 1 34:7 14
6. Brandýs/Boles. 6 4 0 2 14:9 12
7. Kutná Hora 7 3 0 4 13:13 9
8. Pš. Mělník 7 3 0 4 14:15 9
9. Kosmonosy 7 2 1 4 12:21 7
10. Králův Dvůr 7 2 1 4 9:40 7
11. Čelákovice 7 2 0 5 10:16 6
12. AFK Kolín 7 1 3 3 6:17 6
Lysá n. L. 7 2 0 5 6:17 6
14. Vlašim 7 2 0 5 8:20 6
15. Mn. Hradiště 6 1 0 5 5:17 3
16. Tn. Rakovník 7 0 1 6 6:20 1
Mladší
1. Benešov 7 7 0 0 45:3 21
2. Sedlčany 7 6 1 0 37:7 19
3. Vlašim 7 6 0 1 22:6 18
4. Pš. Mělník 7 5 0 2 22:9 15
5. AFK Kolín 7 4 1 2 19:9 13
6. Tn. Rakovník 7 4 1 2 16:6 13
7. Kosmonosy 7 4 1 2 17:9 13
8. SK Kladno 7 4 1 2 14:9 13
9. Čelákovice 7 4 0 3 17:15 12
10. Lysá n. L. 7 2 1 4 7:25 7
11. Sp. Příbram 7 2 0 5 10:13 6
12. Králův Dvůr 7 2 0 5 7:23 6
13. Brandýs/Boles. 6 1 0 5 9:17 3
14. Kutná Hora 7 1 0 6 7:24 3
15. Mn. Hradiště 6 0 0 6 2:32 0
16. Velký Borek 7 0 0 7 1:45 0

Žáci – I. A třída
Skupina A
5. kolo: Mníšek p. B. – Odolena Voda 0:0 (starší), 5:0 (mladší), Slaný – SK Rakovník B 0:1, 5:0, Sp. Kladno – Milín 5:1, 12:0, Mníšek p. B. – Nové Strašecí 1:3, 1:1, Brandýsek – Kralupy 0:5, 0:10, Odolena Voda – Dobříš 3:5, 1:1. Dohrávka: Slaný – Beroun 1:2, 2:2.
Starší
1. Sp. Kladno 5 5 0 0 30:5 15
2. SK Rakovník B 5 3 1 1 7:3 10
3. Kročehlavy 4 3 0 1 14:5 9
4. Dobříš 4 2 1 1 7:11 7
5. Beroun 3 2 0 1 8:7 6
6. Nové Strašecí 3 2 0 1 5:10 6
7. Mníšek p. B. 5 1 2 2 4:8 5
8. Odolena Voda 4 1 1 2 7:8 4
9. Slaný 4 1 0 3 9:7 3
10. Kralupy 3 1 0 2 7:6 3
11. Milín 4 0 1 3 7:24 1
12. Brandýsek 4 0 0 4 2:13 0
Mladší
1. Slaný 4 3 1 0 23:3 10
2. Dobříš 4 3 1 0 23:5 10
3. Sp. Kladno 5 3 1 1 22:5 10
4. Odolena Voda 4 3 1 0 18:2 10
5. Kročehlavy 4 3 0 1 19:6 9
6. Mníšek p. B. 5 2 1 2 6:11 7
7. SK Rakovník B 5 2 0 3 14:17 6
8. Kralupy 3 1 1 1 12:3 4
9. Beroun 3 0 1 2 3:7 1
10. Nové Strašecí 3 0 1 2 3:8 1
11. Brandýsek 4 0 0 4 4:38 0
12. Milín 4 0 0 4 2:44 0
Skupina B
5. kolo: Libiš – Benátky n. J. 0:6, 9:0, AFK Pečky – FC Mělník 1:0, 1:4, Jestřabí Lhota – Boh. Poděbrady 0:2, 0:5, Semice – Nymburk B 5:0, 1:4, Brandýs/Boleslav B – Milovice 7:0, 5:1, Český Brod – Sadská 1:3, 11:0. Dohrávky: Český Brod – Semice 6:1, 9:0.
Starší
1. Velim 4 4 0 0 29:2 12
2. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 21:2 12
3. Sadská 4 2 1 1 14:5 7
4. Benátky n. J. 4 2 1 1 12:3 7
5. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 11:14 7
6. Libiš 5 2 1 2 7:13 7
7. Milovice 4 2 0 2 3:9 6
8. Nymburk B 4 1 2 1 9:9 5
9. AFK Pečky 5 1 2 2 4:16 5
10. Český Brod 4 1 1 2 8:6 4
11. FC Mělník 5 1 1 3 5:13 4
12. Jestřabí Lhota 5 1 0 4 4:16 3
13. Semice 5 1 0 4 8:27 3
Mladší
1. Brandýs/Bol. B 4 4 0 0 25:3 12
2. Libiš 5 3 2 0 22:5 11
3. Nymburk B 4 3 1 0 20:1 10
4. Velim 4 3 1 0 16:6 10
5. FC Mělník 5 3 0 2 14:6 9
6. Český Brod 4 2 1 1 21:4 7
7. Boh. Poděbrady 5 2 1 2 13:13 7
8. Milovice 4 2 0 2 14:9 6
9. AFK Pečky 5 2 0 3 8:19 6
10. Sadská 4 1 0 3 5:22 3
11. Benátky n. J. 4 0 2 2 2:17 2
12. Jestřabí Lhota 5 0 0 5 1:23 0

Autor: Vlastimil Dudáček

22.9.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 12 200 Kč Pěstitelé zemědělských plodin Pěstitelé zemědělských plodin. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Výhody : možnost ubytování. Pracoviště: Montano valtr, s.r.o. - pracoviště, 289 17 Semice. Informace: Zdenka Náhlovská, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 20 000 Kč Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech TRUHLÁŘ - RUČNÍ KOMPLETACE - MONTÁŽ NÁBYTKU, STOLŮ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: kompletování strojů aj. nábytku;, Požadujeme: manuální zručnost;, , Zájemci nás mohou kontaktovat telefonicky v době od 6:00 -16:00 hod. nebo na e-mail.. Pracoviště: Dudinger s.r.o. - provoz sadská, Železniční, č.p. 884, 289 12 Sadská. Informace: Jaroslav Rys, +420 603 809 421,325 595 168. Administrativa - Vedoucí úředníků pro zpracování číselných údajů 31 000 Kč Vedoucí úředníků pro zpracování číselných údajů Vedoucí kontrolního a vymahacího oddělení. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 31000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Obsah práce:, , 1. Nastavení efektivních způsobů financování za účelem optimalizace platební schopnosti společnosti, , 2. Provádění pravidelných kontrol splatnosti pohledávek, analýza pohledávek po splatnosti, přijetí odpovídajících opatření, , 3. Sběr informací o platebních schopnostech zákazníků, jejich analýza a reporting mateřské společnosti, , 4. Poskytování informací vymáhacímu oddělení centrály, , 5. Administrace týkající se zajištění pojištění pohledávek, zpracování příslušné dokumentace pro pojišťovnu, vyřizování pojistných událostí., Požadujeme znalost čínského jazyka na úrovní rodilého mluvčího., Vystudovaný obor finanční management, min bakalářský titul., Zájemci nejdříve zašlou svůj CV a motivační dopis na uvedený e-mail. , katerina.vargova@changhong.cz , Jde o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.. Pracoviště: Changhong europe electric s.r.o., Severní, č.p. 2439, 288 02 Nymburk 2. Informace: Kateřina Vargová, +420 322 321 411. Služby - Služby Pracovníci pro ruční mytí vozidel, oken, 13 500 Kč Pracovníci pro ruční mytí vozidel POMOCNÍ PRACOVNÍCI V SERVISU PRO RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Náplň práce: mytí vozidel, pomocné práce v autoservisu;, , Kontaktovat nás můžete e.mailem, osobně (každé pondělí v době od 9:00 - 11:00 hod.) nebo telefonicky.. Pracoviště: Bürger transport s.r.o., 289 07 Libice nad Cidlinou. Informace: Pavel Bürger, +420 737 250 300.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vítěz Velké pardubické Jan Faltejsek
73

Velkou pardubickou ovládl Faltejsek s koněm ze zbraslavické stáje Dr. Charváta

Závěrečným podnikem tuzemské rallyové sezony byl 39. ročník SVK Rally Příbram.
26

Rally Příbram ovládl posedmé v kariéře Václav Pech

Na výprask dali zapomenout

Nymburk - Tím nejlepším způsobem dali zapomenout na výprask z minulého kola. Fotbalisté Polabanu Nymburk zvítězili v dalším kole divize B nad posledním Tatranem Rakovník těsně 2:1.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT