Zimní fotbalový turnaj na promrzlé umělé trávě v Červených Pečkách měl na programu další kolo, odehrány však byly jen dva duely. Utkání Suchdole s Býchory se neuskutečnilo, domácí Červené Pečky, které byly na soustředění, si utkání s celkem Bečvár předehrály. Mužstvo Sokolče, účastník krajské I.B třídy, narazilo v okresní konfrontaci na tým Libice nad Cidlinou, který je účastníkem okresního přeboru. Rezerva Velimi se střetla se Zbraslavicemi.

Sokoleč – Libice n. C. 1:1

Těžký namrzlý terén dělal oběma celkům velké problémy při kombinaci. Jako první se s tím sžili borcli Libice, když překonali obranu soupeře a Beneš otevřel skóre. Z vedení se ale Libice neradovala dlouho a po pětadvaceti minutách bylo srovnáno. Košický dostal před bránou hodně času, aby přesně zamířil. Pak už se brankáři překonat nedali.

„Byla velká zima,“ ulevil si po utkání sokolečský hrající trenér Marek Soukup. „Jsem nespokojený. Hráči neplní to, co mají. Bez běhání se hrát nedá,“ zlobil se na tým Soukup. „Byli jsme rádi, že jsme dali dohromady sestavu, někteří hráči nám chyběli,“ uvedl kouč Sokolče.

„Vzhledem ke kombinovaným sestavám na obou stranách to nebylo nejhorší. Remíza je asi zasloužená. Dík patří hráčům, kteří se zápasu zúčastnili, protože byla fakt velká zima,“ uvedl manažer Libice Radek Holub.

Branky: Košický – Beneš. Poločas: 1:1.
Sokoleč: Podrázský – Müller, Soukup, Černý, Chvalovský – Kulhánek, Šťastný, Košický, P. Němec – Jeník, Čáp, střídali Dohnálek, Kun.
Libice nad Cidlinou: Pařez – Adamec, Hanuš, Vaněk, Faltýsek – Kučera, Novák, Slavík, Kratochvíl – Beneš, Kalina.

Ostatní zápasy: Družba Suchdol – Sokol Býchory nesehráno, Zbraslavice – FC Velim B 5:5.