Sokoleč – Bečváry 3:1

Utkání mělo všechny znaky prvního přípravného střetnutí. K vidění bylo hodně nepřesností na obou stranách a nakonec se Sokoleč mohla radovat z výhry, když se dvakrát trefil záložník Lukáš Němec a jednou kanonýr Čáp. Bečváry sice vyrovnaly na 1:1, ale pak už se trefovali pouze fotbalisté sokolečského mužstva.

„Utkání určitě splnilo účel. Bylo ale vidět, že je to první zápas. Hrálo se dost nepřesně, na naší straně byla vidět i nesehranost, protože nastoupili i hráči, kteří s námi doposod nebo delší dobu nehráli,“ řekl po prvním letošním utkání sokolečský hrající trenér Marek Soukup.

Na hře mohlo být i znát, že trenéru Soukupovi chyběli z různých důvodů čtyři hráči. Na utkání nebyli Pavel Němec, Souček, Černý a Jeník.

Branky: Lukáš Němec 2, Čáp. Poločas: 1:0.
Sokoleč: Podrázský – Chvalovský, Soukup, Hruška, Košický – Kulhánek, Šťastný, Vodvářka, L. Němec – Čáp, Hovorka, střídali Dohnálek.

Ostatní zápasy – skupina A: Červené Pečky – Libice nad Cidlinou 4:2. Skupina B: Velim B – Býchory 6:0, Zbraslavice – Suchdol 1:2.

Program 2. kola – sobota 4. února: Libice nad Cidlinou – Bečváry (12 hodin), Červené Pečky – SK Sokoleč (14). Neděle 5. února: Sokol Býchory – Zbraslavice (12), Velim B – Suchdol (14).