Semice – Červené Pečky 2:2

Semice jistě chtěly napravit nevydařené představení z minulého týdne, kdy obdržely šest branek. To se jim před vlastním publikem nakonec podařilo jen napůl.
Než se domácí rozkoukali, už prohrávali. Ale už ve 30. minutě Hromadník srovnal. O minutu později byl ve vápně faulován Koštíř a Semice měly možnost zvrátit stav. Jenže obvyklý exekutor Koštíř penaltu tentokrát přenechal Břízovi, který ale nedal.

Hned zkraje ale opět vrátil hostům vedení po brejkové situaci Kesner. Jenže pak ukázal šťastnou ruku při střídání domácí trenér, kdy se trefil střídající Rychtařík. Poté putoval hráč hostů do sprch a domácím se naskytla veliká příležitost, ale nic kromě velké šance Havránka si nevytvořili.

Branky: 30. Hromadník, 64. Rychtařík – 11. Kulhánek, 56. Kesner. Rozhodčí: Železný. ŽK: 2:4. ČK: 83. Vohnický (Č. Pečky). Diváci: 150. Poločas: 1:1.
Semice: Zemánek – Neuhausel, Hromadník, Bošina, Novák – Janáček (60. Havránek), Bříza, Mikluščák, Švarc (60. Rychtařík) – Koštíř, Horejc.