Poděbrady – Brandýs/Boleslav 2:0

Poděbrady byly po celý zápas lepší, hned od úvodních minut svého soupeře jasně přehrávaly. Ze svého tlaku domácí vytěžili spoustu standardních situací, ale žádná z nich se neujala. Až deset minut před půlí se prosadil Herzán. Pak ale zahrozili hosté. Jenže střelu na brankové čáře vyhlavičkoval Poděbradský.

Po změně stran utkání probíhalo stejně, domácí byli jasným pánem na hřišti. Když vstřelil svou druhou branku Herzán, bylo rozhodnuto. Zanedlouho navíc hosté přišli o jednoho vyloučeného hráče a zápas už se jen dohrával.

Branky: 35. a 65. Herzán. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Poděbrady: Václavík – Hrabal, Suchánek, Kohoutek, Voříšek – Zumr (30. Brtna), Jirásek, Rulc, Poděbradský – Billý, Herzán (80. Mojžíš).