„Mrzí mě první půle. My jsme měli nějaké šance a jednu tutovku a nedali jsme a soupeř, který měl jen jednu šanci, tak ji proměnil. Ale do druhého gólu, co se týká přístupu a nasazení, tak jsem spokojen,“ hodnotil vystoupení svých svěřenců kouč Polabanu Nymburk Lukáš Vlk.

Hosté prohrávali po první pětačtyřicetiminutovce nejtěsnějším rozdílem, když úvodní branku dostali čtyři minuty před pauzou. „První půli jsme lídra soutěže drželi na uzdě a vypracovali si jednu tisíciprocentní šanci. Jiří Jech šel sám na gólmana, ale nedal. A hned vzápětí se domácí z podobné situace dostali do vedení. Myslím si, že tím se celé utkání zlomilo,“ přemýšlel po prohraném zápase lodivod Polabanu.

„Druhou půli jsme chtěli být důraznější. Začali jsme i dobře, ale jako již v několika minulých zápasech nám chyběla koncovka. Poté jsme museli otevřít obranu a najednou jsme měli vzadu hrozné díry. Do druhé inkasované branky jsme ale podali solidní výkon,“ dodal Vlk, jehož tým hostí v posledním podzimním kole v neděli na vlastním hřišti SK Rakovník.

Tomáš Kubánek