Pro litolský tým je to letošní osmá porážka. „Po delší době jsme ale podali dobrý výkon,“ chválil hráče i přes porážku litolský kormidelník Pavel Jareš. „Tentokrát jsme hráli zodpovědně. Byl to asi náš druhý nejlepší výkon po zápase se Zápy, který jsme také prohráli,“ uvedl Jareš. „Prohráli jsme se vztyčenou hlavou.“

Litol může litovat neproměněných příležitostí. „Porážka je pro nás krutá, protože jsme měli šance. A velké. A domácí jsme do ničeho nepouštěli,“ hodnotil střetnutí litolský trenér. „Byli jsme hlavně v prvním poločase aktivnější a mohli jsme vést dva nula. Ale nestalo se,“ litoval Jareš.

Hostům se ale nepovedl vstup do druhého dějství. „Rychle po pauze jsme inkasovali a zanedlouho i podruhé. Ale domácí se pak zase odmlčeli a šance jsme měli zase my. Dvě největší spálili Sosnovský a Ježek. Domácí vlastně potrestali všechno,“ dodal Jareš.

Čelákovice dopadly podobně. Jen s tím rozdílem, že vstřelily branku. Ta jim ale nebyla nic platná, protože Dalekorej korigoval stav na 3:1. „Těžko dáváme góly, hra dopředu se nám nedaří. Citelně nám chybí Kraus,“ vypočítával příčiny porážky čelákovický sekretář klubu Milan Šikl. „Než jsme poprvé inkasovali, měli jsme tři vyložené šance. Domácí pak přidali druhý a třetí gól, ale mezitím jsme i my měli příležitosti. Přesto byl náš výkon velice špatný, vázla nám rozehrávka, soupeř po první brance ožil a trápil nás. Bylo to hrozné. Nečekal jsem tři body, ale ani takhle špatný výkon,“ dodal Šikl.