Semice padly na půdě velimské rezervy a to zcela zaslouženě 0:3. Za celý zápas vystřelily dvakrát na bránu, jinak nebyly vůbec nebezpečné. „Domácí nás přehráli po všech stránkách,“ zlobil se hned po utkání semický trenér Zdeněk Doležal. „My jsme jim dávali moc prostoru a domácí toho maximálně využili. Dostávali hodně volného prostoru. My jsme hráli hrozně špatně dozadu,“ přiznal semický kormidelník.

A nutno říct, že měl naprostou pravdu. Obrana Semic totiž připomínala ementál. Velim rozhodla o své výhře na začátku střetnutí, když vedla v sedmnácté minutě dva nula. „Je jasné, že ten začátek rozhodl. My jsme nezachytili nápor domácích a bylo po zápase,“ uvedl Doležal, který nemohl být s výkonem mužstva spokojený. „To je fakt. S výkonem rozhodně spokojený nejsem. Byl to asi nejslabší výkon za mého působení u týmu,“ povídal kouč poraženého celku.

Jedno pozitivum ale přece jen našel. „Chtěl bych pochválit Jakuba Mikluščáka. Ten jako jediný makal a bojoval, snažil se,“ pochválil středopolaře Semic Doležal.
Poděbrady se drží v tabulce na druhém místě tři body za Klecany a s pětibodovým náskokem před třetími Zásmuky. Naposledy Bohemia vyhrála v Dlouhé Lhotě 2:1. „Utkání bylo bojovné, řekl bych, že remízové,“ uvedl poděbradský stoper Jiří Kohoutek. „Pro nás to jsou zlaté body. V závěru domácí hrozili ze standardních situací, ale vyrovnat jsme jim nedovolili. Tentokrát nám chybělo dost lidí,“ řekl Kohoutek.

Konečný výsledek se zrodil už v prvním poločase, po změně stran žádná branka nepadla. „My jsme ale ve druhém poločase udělali dvě chyby a to nás podržel brankář Václavík. My jsme měli nějaké brejky, ale ty jsme nedotáhli,“ dodal stoper.