Milovice – Lysá 7:2

Jako první se sice trefil lyský forvard David Novák, ale to bylo ze strany Lysé téměř vše. Domácí do poločasu díky dvěma trefám Lukáše Müllera otočili skóre a po přestávce přidali dalších pět branek. Hosté se trefili už pouze jednou, když na 6:2 snížil Kříž.

Mezi střelce se zapsal i milovický brankář Ondřej Fišer. A nebylo to ze standardní situace, jak bývá u gólmanů zvykem. Fišer vyběhl za šestnáctku, aby odkopl míč do bezpečí, ale lyský gólman dráhu letu neodhadl a míč skončil v síti. Byla to hodně kuriózní branka.

„My jsme se na soupeře důkladně připravili, udělali jsme nějaké změny v sestavě a začali jsme dávat branky. Byli jsme lepší v produktivitě než v jiných zápasech,“ uvedl milovický hrající trenér Ivan Plecitý. „Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme lepším týmem a měli jsme ještě dost dalších příležitostí. My jsme se nedopustili více chyb a šli jsme za vítězstvím,“ radoval se Plecitý.

První půle byla ještě vyrovnaná. Dali jsme první gól, ale ten jakoby nás hodně uklidnil. Po třetím gólu se domácí chytili a začalo jim to tam padat. Po páté brance bylo po zápase a domácí dali nakonec sedm gólů. Nebylo to z naší strany tak odevzdané, jak říká výsledek, ale domácím to vyšlo. Musíme jim poblahopřát, vzít si z toho ponaučení a rychle na to zapomenout. I takové zápasy přijdou,“ nedělal tragédii z vysoké porážky lyský vedoucí mužstva Josef Červinka.

Branky: 22., 31. a 62. L. Müller, 56. a 87. Galovič, 54. Beneš, 58. Fišer - 15. D. Novák, 64. Kříž. Rozhodčí: Noll. ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 2:1
Milovice: Fišer – Plecitý, Vlačiha, Holan (76. Palička), Růžička – Novák (79. P. Müller), Magada, Petráš, Beneš – Galovič, L. Müller (64. Krátký).
Slovan Lysá: Zahrádka – Jelínek (65. Šlingr), Jirsa, L. Novák, Gregar – Morávek, Poborský, Pára (55. Pavliš), Zítka (46. Krátký) – D. Novák, Kříž.