St. dor. Kolína – Slovan Lysá 3:3

Lysá vedla v prvním poločase dvoubrankovým rozdílem, když se dvakrát trefil kanonýr David Novák. Těsně před poločasem kolínští mladíci snížili z pokutového kopu.

Po změně stran narostl náskok Slovanu opět na rozdíl dvou gólů, když poslal dorážku do sítě Poborský. Dorostenci ale nesložili zbraně a povedlo se jim vyrovnat.

„Utkání splnilo to, co má první přípravné utkání splnit. Pro nás to bylo vlastně takové utkání navíc, protože teprve pojedeme na soustředění a pak máme v plánu dalších šest střetnutí,“ vyprávěl po prvním odehraném zápase vedoucí lyského mužstva Josef Červinka.

Další střetnutí sehraje Slovan Lysá až 5. února, kdy změří své síly na umělé trávě v Benátkách nad Jizerou s rezervou Dobrovic. Utkání začne ve 12.30 hodin.

Branky: Mihovský 2, Pop (z PK) – D. Novák 2, Poborský. Poločas: 1:2. Slovan Lysá nad Labem: Eichler – Šlingr, Pára, L. Novák, Bäumelt – Morávek, Poborský, Zítka, Jelínek – D. Novák, Kříž, střídali Šubrt, Schneiberg.