Litol – Vilémov 2:1

I když se mezi tři tyče trefili jako první hostující fotbalisté, nakonec se radovala Litol, která otočila skóre ve svůj prospěch.

Na začátku zápasu měli hosté první velkou šanci, ale Rathouský míč vyrazil. Pak byl ale i on krátký na pokus Kopřivy – 0:1. Litol ale nesložila zbraně a od této branky měla navrch. A přišly také šance. Ty největší zazdili Ježek a Bohdan, druhý jmenovaný mířil do tyče. A přišlo vyrovnání, když proměnil penaltu Petrouš.

Po obrátce už padl jediný gól, který si připsal Bohdan. Byl důsledný v souboji s brankářem, tomu vypadl míč a litolský středopolař jej poslal do sítě. Navíc za další minutu šli hosté do desíti, když byl vyloučen Hyka. Další branka už nepadla a domácí mohli jít slavit důležité tři body. „Zima bude o něco klidnější,“ radoval se po vítězném zápase kouč Litole Pavel Jareš.

Branky: 29. Petrouš (z PK), 55. Bohdan - 19. Kopřiva. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 2:3. ČK: 56. Hyka (Vilémov). Diváci: 200. Poločas: 1:1.
Litol: Rathouský – Helmich, Petrouš, Bodlák, Janů – Mbah (46. Jareš), Mlčkovský, Bohdan, Šusta (75. Černý) – Sosnovský, Ježek.