Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Litol zachránil stoper Petrouš z penalty minutu před koncem

Litol – Litol v osmém kole fotbalové divize B přivítala předposlední Neratovice / Byškovice. A domácí chtěli potvrdit vítězství z minulého kola na hřišti Meteoru, jenže nakonec byli rádi za bod, který zachránil minutu před koncem Adam Petrouš.

1.10.2011 12

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Litol – Neratovice/Byškovice 2:2

Utkání celkově moc pohledné nebylo, oba celky se prezentovaly spíše bojovností než fotbalovostí. Ale přesto byly k vidění i šance. Hned zkraje po Ježkově hlavičce dorážel Sosnovský, ale nepřesně. Na druhé straně pálil z malého vápna Gabčo, ale také nedal. Poté špatného odhlavičkování domácí obrany využil Buldra a otevřel skóre. Jenže Litol má Ježka a Sosnovského. Druhý jmenovaný vybojoval balón, vystřelil pouze do gólmana, ale na správném místě stál Ježek, který střelu dorazil – 1:1. Za deset minut měl velikou šanci opět Sosnovský, ale trestný kop namířil pouze do spojnice.

Po přestávce se opět nehrál moc pohledný fotbal. V 60. minutě vrátil po rohu hostům vedení Viskup. Domácím se ale zase podařilo vyrovnat a také to bylo po rohu, jenže pro údajný faul branka uznána nebyla. Poté měli domácí spoustu standardních situací, ale obrana všechny uhlídala. Až minutu před koncem byl ve vápně stažen Ježek a Petrouš z penalty vyrovnal.

Branky: 26. Ježek, 89. Petrouš (z PK) – 15. Buldra, 60. Viskup. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 4:3. Diváci: 300. Poločas: 1:1.
Litol: Rathouský – Černý, Bodlák, Petrouš, Janů – Mbah, Jareš (61. Mlčkovský), Bohdan, Šusta (67. Světlý) – Ježek, Sosnovský.

Tomáš Kubánek

1.10.2011 VSTUP DO DISKUSE 12
Pohádkové léto na zámku Loučeň.

KRÁTCE: Rumcajs se vrací na loučeňský zámek

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Ginzburg je u repre, nahradil jej asistent

Nymburk – Odchod hlavního trenéra basketbalového týmu ČEZ Basketball Nymburk k reprezentačnímu výběru České republiky na plný úvazek vyvolal na postu trenéra posun. Z asistenta Orena Amiela se stal hlavní trenér a při náročnosti soutěží, které Nymburk hraje, nemohlo místo asistenta zůstat neobsazené.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

ANKETA: Jdete letos volit a proč?

Nymbursko /INFOGRAFIKA/ - Ptali jsme se obyvatel Nymburska, proč jdou letos volit.