Jiří Fořtnastoupil naposledy ve čtvrtém podzimním kole, od té doby léčil zraněné koleno. „Jirka měl půl roku pauzu a nyní se vrací do hry. Zatím v přípravě nehrál, pouze trénoval a až nyní poprvé naskočil do zápasu. To proto, aby už pracoval s míčem,“ řekl poděbradský kouč Holatka.

Ten také přiznal, že se oddíl dohodl na pokračování hostování brankáře Davida Václavíka z Velimi a ze stejného klubu i útočníka Ondřeje Puka, který naposledy střílel góly za Poříčany. Holatka má zájem ještě o Daniela Hrušku také z Velimi. Ve hře je ještě příchod Aleše Dostála, ten působil naposledy ve velimské rezervě. „Dostála ladíme, i když je stále zraněný,“ dodal kouč Holatka.

Věk milovické obrany? 38,5 roku

Milovice – Fotbalisté Milovic sehráli na umělé trávě v Kolíně první přípravné utkání před jarní částí sezony v krajské I.B třídě. Porazili starší dorost Kolína vysoko 11:2. Za zmínku stojí fakt, že obranné složení mužstva dosáhlo věku 38,5 roku. Považte: Plecitý – 40 let, Vaněk 40 let, Magada 37 let, Fiala 37 let. Ovšem na to, že proti nim stáli osmnáctiletí mladíci, si defenziva Milovic počínala výborně a domácím povolila jen pouhé branky. Více o utkání se dočtete v zítřejším vydání Nymburského deníku.