Kosmonosy – Polaban 2:3

Na hodně nerovném terénu se v první půli v zápase starších dorostenců nedařilo ani jednomu týmu a ani jeden tým si nevytvořil pořádnou šanci. Domácí to změnili hned ve 46. minutě, když po hrubých chybách otevřeli skóre. To Polaban probudilo a slepenými góly v 55. a v 58. minutě skóre otočil. Jenže domácí po hodině hry vyrovnali. Po zbytek zápasu byly šance na obou stranách, jenže poslední slovo měl Polaban. V 88. minutě Labuta perfektně odcentroval a Nepovím hlavou rozhodl.

„Poslední podzimní zápas byl vyrovnaný. Po nepohledné první půli ta druhá nabídla víc šancí. My jsme až do inkasované branky hráli blbě, pak se to zlepšilo. Jsem rád, že tento důležitý zápas jsme vyhráli. Máme po podzimu dvacet tři bodů a to není špatné,“ mnul si spokojeně ruce trenér nymburského staršího dorostu Aleš Dočkal.

Branky Polabanu: Grospič, Čuřík, Nepovím. Poločas: 0:0. Polaban Nymburk: Dědek – Valdman (52. Dudla), Šťastný, Moník, D. Říha – Grospič (75. Labuta), J. Říha, Nedbal, Červ – Nepovím, Čuřík.

Kosmonosy – Polaban 6:1

Mladší dorost Polabanu inkasoval do poločasu dvě branky, po přestávce další čtyři. Sám skóroval jen jedinkrát, když na čtyři jedna snížil střídající Chaloupka.

„Ze začátku to bylo takové divoké. My jsme ale měli v prvním poločase dát čtyři góly, ovšem neproměnili jsme čtyři samostatné nájezdy. Pak jsme chvíli před poločasem dostali za dvě minuty dvě branky. A bylo po zápase,“ uvedl kouč mladšího dorostu Polabanu Petr Hepner. „Ve druhém poločase se už jen dohrávalo. My jsme měli zase dvě šance, ale už to bylo o ničem. Kdybychom v prvním poločase vedli, vypadalo by to jinak,“dodal kouč Hepner.

Branka Polabanu: Chaloupka. Poločas: 2:0. Polaban Nymburk: Dědek – Labuta, Červ (56. Chaloupka), Moravec, Mejzr – Čuřík, Šťastný, Stejskal (41. Hrbáček), Dudla – Moník (56. Kubálek), Sobota.