Kunice - Polaban 2:1

V první půli zápasu staršího dorostu byli na začátku aktivnější domácí, ale velkou šanci neměli. Polaban udeřil ve 20. minutě brankou Říhy a ujal se vedení. Domácí se dočkali vyrovnání z penalty ve 35. minutě. Ve druhém poločase byl lepší Polaban, ale zásluhou tyčí nebo nepřesného zakončení se se skóre měnilo už jen jednoum a to v 76. minutě po trestném kopu domácích – 2:1.

„Neproměníme šance a proto prohrajeme. Zápas to byl vyrovnaný, po kterém jsou šťastnější domácí,“ litoval po utkání nymburský kouč Aleš Dočkal.

Branka Polabanu: Říha. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 1:1. Polaban Nymburk: Dědek – Červ, Šťastný, Nedbal, Moník – Nepovím, Lukavec, Jech, Bašus (79. Zubák) – J. Říha, Bednář.

Kunice – Polaban 8:0

Hostující mladší dorostenci nastoupili jen v deseti, navíc byli v sestavě dva žáci. Proto neměl Polaban nejmenší šanci na lepší výsledek. „Bylo to jasné utkání, hrálo se na jednu bránu. Prostě jsme si nekopli,“ uznal sportovně trenér nymburského Polabanu Petr Hepner.

Poločas: 4:0. Polaban Nymburk: Sobota – Labuta, Moravec, Šťastný, Kubálek – Zdobinský, Zubák, Hepner, Hrbáček – Moník.