VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý krajský fotbal z víkendu 11. a 12. dubna

Střední Čechy/ Další díl odehrály o víkendu i ligové a divizní fotbalové soutěže dorostu a žáků. Čela tabulek, a to jak v ligových a divizních, tak i krajských soutěžích se stále více srovnávají. Došlo na čele i k další výměně. Tentokrát dorostenci Tatranu Sedlčany neuspěli v I. A třídě v Letech a vedoucí pozici museli přenechat FC Jílové, které doma zdolalo Benešov.

14.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU
20. kolo: Slavia Praha B – Plzeň B 5:0 (starší), 5:0 (mladší), Teplice B – Bohemians 1905 B 1:0, 0:1, Pardubice – Motorlet 2:1, 1:4, Sparta Praha B – Meteor Praha 0:0, 1:0, Nový Bydžov – Hr. Králové B 0:5, Ml. Boleslav – Liberec 3:0, 0:0, Jablonec – Č. Budějovice B 1:3, 5:1, Kladno – Most B 2:0, 3:0.
Starší
1. Ml. Boleslav 20 17 1 2 66:17 52
2. Liberec 20 10 4 6 39:30 34
3. Slavia Praha B 16 10 2 4 39:22 32
4. Teplice B 19 10 2 7 34:26 32
5. Meteor Praha 19 9 5 5 27:21 32
6. Č. Budějovice 19 8 5 6 36:40 29
7. Motorlet 20 8 4 8 30:31 28
8. Most B 19 6 9 4 29:23 27
9. Pardubice 19 8 2 9 27:26 26
10. Sparta Praha B 20 6 6 8 30:31 24
11. Jablonec 20 6 4 10 20:28 22
12. Kladno 18 5 6 7 23:30 21
13. Hr. Králové 19 5 6 8 25:37 21
14. Plzeň B 20 5 5 10 26:32 20
15. Bohemians B 20 4 3 13 18:37 15
16. Nový Bydžov 20 3 4 13 18:56 13
Mladší
1. Jablonec 20 12 5 3 39:22 41
2. Liberec 20 11 6 3 42:23 39
3. Slavia Praha B 16 11 2 3 37:14 35
4. Sparta Praha B 20 10 5 5 44:27 35
5. Kladno 18 10 4 4 42:25 34
6. Ml. Boleslav 20 8 5 7 31:29 29
7. Pardubice 19 9 1 9 29:33 28
8. Motorlet 20 8 3 9 35:37 27
9. Plzeň B 20 7 4 9 36:40 25
10. Bohemians B 20 7 4 9 26:32 25
11. Meteor Praha 19 6 4 9 25:24 22
12. FK Teplice 19 6 4 9 29:33 22
13. Hr. Králové 19 6 4 9 24:30 22
14. Most B 19 5 3 11 24:43 18
15. Č. Budějovice B 19 4 4 11 24:48 16
16. Nový Bydžov 20 4 2 14 19:46 14

DIVIZE DOROSTU
Skupina A
16. kolo: Viktorie Žižkov – SK Benešov 1:2 (starší), 3:0 (mladší), Klatovy – Motorlet Praha B 3:3, 2:3, Rokycany – Sezimovo Ústí 3:2, 0:0, FC Graffin Vlašim – Strakonice 1:1, 0:1, Domažlice – Prachatice 3:0, 0:5, ZČE Plzeň – 1.FK Příbram B 0:2, 0:0, Písek – Sp. Příbram 2:4, 2:1.
Starší
1. Sezimovo Ústí 16 13 1 2 49:22 40
2. Benešov 16 9 1 6 33:30 28
3. Strakonice 16 8 3 5 18:17 27
4. Motorlet B 16 7 5 4 30:20 26
5. Prachatice 16 8 1 7 21:25 25
6. Vikt. Žižkov 16 7 3 6 36:19 24
7. Příbram B 16 7 3 6 29:25 24
8. Rokycany 16 7 2 7 36:37 23
9. Klatovy 16 6 5 5 32:33 23
10. Domažlice 16 6 3 7 27:35 21
11. Písek 16 6 2 8 24:29 20
12. Vlašim 16 3 4 9 18:30 13
13. Sp. Příbram 16 4 1 11 24:45 13
14. ZČE Plzeň 16 2 4 10 17:27 10
Mladší
1. Vikt. Žižkov 16 14 1 1 50:8 43
2. Příbram B 16 13 2 1 40:10 41
3. Motorlet B 16 13 1 2 56:22 40
4. Písek 16 9 2 5 29:19 29
5. Benešov 16 8 3 5 35:29 27
6. ZČE Plzeň 16 6 6 4 31:21 24
7. Sezimovo Ústí 16 6 3 7 24:28 21
8. Sp. Příbram 16 6 0 10 22:31 18
9. Klatovy 16 5 3 8 16:25 18
10. Prachatice 16 5 1 10 22:33 16
11. Strakonice 16 3 4 9 12:25 13
12. Rokycany 16 3 4 9 19:41 13
13. Domažlice 16 3 1 12 17:44 10
14. Vlašim 16 1 3 12 5:42 6
Skupina B
16. kolo: Česká Lípa – Dukla Praha 2:3, 0:2, Roudnice – Blšany 1:1, 3:1, Meteor Praha B – Junior Praha 2:3, 3:1, Sokolov – Ústí n. L. 2:0, 1:0, Libuš – Kladno B 2:1, 2:0, Děčín – Karlovy Vary 2:2, 5:3, Podolí – Varnsdorf 2:1, 5:0.
Starší
1. Dukla Praha 16 14 0 2 54:14 42
2. Sokolov 15 12 1 2 50:12 37
3. Ústí n. L. 16 11 2 3 52:24 35
4. Karlovy Vary 16 9 2 5 41:29 29
5. Kladno B 16 8 3 5 27:26 27
6. Meteor Praha 16 7 2 7 25:20 23
7. Junior Praha 16 6 5 5 27:35 23
8. Varnsdorf 16 6 2 8 27:27 20
9. Libuš 16 5 4 7 33:46 19
10. Česká Lípa 16 4 3 9 22:40 15
11. Roudnice 16 3 5 8 20:27 14
12. Podolí 16 4 0 12 18:46 12
13. Děčín 16 2 4 10 20:38 10
14. Blšany 15 3 1 11 21:53 10
Mladší
1. Sokolov 15 12 3 0 48:11 39
2. Dukla Praha 16 12 3 1 58:24 39
3. Libuš 16 12 0 4 54:20 36
4. Podolí 16 10 4 2 44:22 34
5. Česká Lípa 16 9 2 5 45:34 29
6. Meteor Praha 16 8 3 5 32:19 27
7. Roudnice 16 9 0 7 32:24 27
8. Ústí n. L. 16 7 4 5 39:17 25
9. Junior Praha 16 4 1 11 25:63 13
10. Kladno 16 3 2 11 22:42 11
11. Karlovy Vary 16 3 2 11 30:56 11
12. Blšany 15 3 1 11 25:59 10
13. Děčín 16 3 1 12 19:53 10
14. Varnsdorf 16 3 0 13 24:53 9
Skupina C
16. kolo: AFK Chrudim – Jablonec B 4:1, 2:2, Rapid Liberec – Dvůr Králové 0:2, 3:5, Náchod/Deštné – Ol. Hradec Králové 1:3, 1:4, FK Kolín – Choceň 4:0, 8:0, Zenit Čáslav – Pěnčín/Turnov 1:0, 3:1, FK Mladá Boleslav B – Pardubice 2:0, 3:0, Polaban Nymburk – Liberec B 2:6, 0:7.
Starší
1. AFK Chrudim 16 13 1 2 49:19 40
2. Ml. Boleslav B 16 12 2 2 47:10 38
3. Liberec B 16 8 4 4 35:21 28
4. Čáslav 16 8 2 6 37:33 26
5. Pěnčín/Turnov 16 8 2 6 32:29 26
6. Jablonec B 16 7 3 6 37:32 24
7. Dvůr Králové 16 7 2 7 22:24 23
8. Pardubice 16 6 3 7 25:20 21
9. Ol. Hr. Králové 16 6 3 7 30:37 21
10. FK Kolín 16 6 2 8 27:37 20
11. Rapid Liberec 16 4 2 10 15:32 14
12. Náchod/Deštné 16 3 4 9 25:43 13
13. Choceň 16 4 1 11 15:39 13
14. Nymburk 16 3 3 10 19:39 12
Mladší
1. FK Kolín 16 13 2 1 43:19 41
2. Ml. Boleslav B 16 12 2 2 60:9 38
3. Ol. Hr. Králové 16 12 0 4 47:12 36
4. AFK Chrudim 16 10 2 4 37:15 32
5. Liberec B 16 10 1 5 48:22 31
6. Jablonec B 16 9 3 4 40:22 30
7. Pardubice 16 9 1 6 41:23 28
8. Čáslav 16 7 2 7 29:26 23
9. Dvůr Králové 16 7 0 9 35:43 21
10. Pěnčín/Turnov 16 6 2 8 28:49 20
11. Náchod/Deštné 16 4 2 10 28:53 14
12. Rapid Liberec 16 2 2 12 28:48 8
13. Nymburk 16 1 0 15 18:70 3
14. Choceň 16 0 1 15 6:77 1

ŽÁCI - ČESKÁ LIGA
20. kolo: Slavie Praha – SK Kladno 1:0 (starší), 6:1 (mladší), Liberec – Jablonec 0:1, 0:4, Most – Vejprnice 2:2, 8:0, 1. FK Příbram – -Sparta Praha 5:0, 0:1, Hradec Králové – Plzeň 1:1, 3:1, Bohemians 1905 – Teplice 3:3, 0:4, Pardubice – Č. Budějovice 1:3, 1:0, Ml Boleslav – Hořovicko 9:0, 1:0. Dohrávka: 1. FK Příbram – Most 1:1, 4:1.
Starší
1. Slavie Praha 20 15 1 4 69:17 46
2. Bohemians 05 20 13 4 3 46:14 43
3. Teplice 20 13 3 4 65:26 42
4. Sparta Praha 20 12 5 3 48:23 41
5. 1. FK Příbram 19 11 2 6 47:22 35
6. Most 20 9 7 4 37:24 34
7. Č. Budějovice 20 9 4 7 56:26 31
8. Plzeň 20 9 4 7 48:25 31
9. Hr. Králové 20 8 6 6 50:24 30
10. Ml. Boleslav 20 7 5 8 52:37 26
11. Pardubice 20 6 6 8 49:32 24
12. Liberec 20 7 2 11 34:32 23
13. Kladno 19 4 3 12 30:49 15
14. Jablonec 20 4 2 14 23:48 14
15. Vejprnice 20 3 4 13 16:45 13
16. Hořovicko 20 0 0 20 6:232 0
Mladší
1. Sparta Praha 20 19 1 0 62:5 58
2. 1. FK Příbram 19 16 1 2 84:9 49
3. Teplice 20 15 1 4 67:26 46
4. Slavia Praha 20 13 5 2 51:16 44
5. Hr. Králové 20 11 4 5 44:21 37
6. Jablonec 20 11 2 7 44:21 35
7. Kladno 19 10 1 8 39:41 31
8. Plzeň 20 9 2 9 39:30 29
9. Č. Budějovice 20 8 4 8 44:36 28
10. Most 20 9 1 10 31:35 28
11. Pardubice 20 6 1 13 27:38 19
12. Liberec 20 5 2 13 30:46 17
13. Bohemians 05 20 5 2 13 16:42 17
14. Ml. Boleslav 20 4 3 13 16:42 15
15. Hořovicko 20 3 0 17 18:62 9
16. Vejprnice 20 0 0 20 9:151 0

ŽÁCI – ČESKÁ DIVIZE
Skupina A
16. kolo: České Budějovice B – Podolí 2:1 (starší), 1:4 (mladší), 1. FK Příbram B – Doubravka 1:1, 8:1, Bohemians 1905 B – Jindřichův Hradec 3:1, 5:0, Motorlet Praha – Strakonice 1:0, 3:1, Vikt. Plzeň B – Tábor 3:0, 2:1, Tachov – Slavia Praha B 1:1, 0:5, Písek – Klatovy 1:2, 5:2.
Starší
1. Motorlet 16 14 0 2 50:9 42
2. Slavie Praha B 16 13 2 1 57:7 41
3. Tábor 16 8 5 3 23:24 29
4. Plzeň B 16 8 3 5 33:24 27
5. Tachov 16 6 5 5 25:35 23
6. Bohemians B 16 7 1 8 32:28 22
7. Podolí 16 7 1 8 32:30 22
8. Písek 16 6 4 6 21:27 22
9. Doubravka 16 6 2 8 22:28 20
10. Č. Budějovice 16 5 4 7 16:19 19
11. Příbram B 16 4 4 8 22:41 16
12. J. Hradec 16 4 2 10 23:32 14
13. Klatovy 16 3 2 11 17:48 11
14. Strakonice 16 2 3 11 24:45 9
Mladší
1. Motorlet 16 15 0 1 82:8 45
2. Podolí 16 12 2 2 56:14 38
3. Slavie Praha B 16 11 3 2 51:17 36
4. Písek 16 10 1 5 35:24 31
5. Strakonice 16 7 5 4 37:19 26
6. Bohemians B 16 8 2 6 41:28 26
7. Klatovy 16 7 1 8 35:43 22
8. Tachov 16 5 4 7 37:40 19
9. Příbram B 16 5 3 8 28:43 18
10. Č. Budějovice 16 5 2 9 17:34 17
11. Tábor 16 4 4 8 27:32 16
12. Plzeň B 16 5 0 11 21:54 15
13. Doubravka 16 2 3 11 14:66 9
14. J. Hradec 16 1 0 15 7:66 3
Skupina B
16. kolo: Karlovy Vary – Most B 1:1, 5:0, Meteor Praha – Žižkov 1:2, 2:0, Ústí n. L. – Sokolov 2:0, 4:0, Junior Praha – Sparta Praha B 1:0, 1:4, Bílina – Stará Boleslav 4:2, 6:0, Dukla Praha – Teplice B 1:0, 1:0, Ostrov – Neratovice /Byškovice odloženo.
Starší
1. Sokolov 16 12 1 3 58:17 37
2. Ústí n. L. 16 12 1 3 53:21 37
3. Sparta Praha B 16 12 0 4 45:12 36
4. Dukla Prah 16 10 1 5 45:15 31
5. Teplice B 16 10 1 5 39:19 31
6. Meteor Praha 16 9 3 4 33:12 30
7. Žižkov 16 9 2 5 45:13 29
8. Junior Praha 16 6 2 8 22:23 20
9. Most B 16 5 4 7 32:32 19
10. Neratovice 15 5 4 6 23:26 19
11. Karlovy Vary 16 4 1 11 18:53 13
12. St. Boleslav 16 3 2 11 19:51 11
13. Bílina 16 3 0 13 18:65 9
14. Ostrov 15 0 0 15 3:94 0
Mladší
1. Sparta Praha B 16 14 1 1 75:13 43
2. Ústí n. L. 16 13 1 2 54:10 40
3. Karlovy Vary 16 11 3 2 54:17 36
4. Meteor Praha 16 10 2 4 44:21 32
5. Sokolov 16 9 4 3 52:23 31
6. Dukla Praha 16 9 2 5 37:27 29
7. Neratovice 15 7 2 6 34:33 23
8. Most B 16 6 2 8 24:38 20
9. Žižkov 16 6 1 9 32:25 19
10. Teplice B 16 5 3 8 29:34 18
11. Junior Praha 16 4 1 11 30:54 13
12. Bílina 16 1 4 11 12:65 7
13. St. Boleslav 16 2 0 14 11:53 6
14. Ostrov 15 0 2 13 5:80 2
Skupina C
16. kolo: Pardubice B – Nymburk 0:1, 8:1, Liberec B – Svitavy 2:0, 0:0, Náchod/Deštné – Čáslav 0:1, 2:0, FK Kolín – Vysoké Mýto 1:1, 1:2, Ol. Hr. Králové – Nový Bydžov 1:3, 1:3, Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 1:1, 2:1, Rychnov n. K. – AFK Chrudim 0:7, 0:7.
Starší
1. Nový Bydžov 16 12 2 2 38:17 38
2. AFK Chrudim 16 11 2 3 56:17 35
3. Hr. Králové B 16 9 3 4 27:14 30
4. Ml. Boleslav 16 9 3 4 33:23 30
5. Vysoké Mýto 16 6 7 3 15:11 25
6. Nymburk 16 8 1 7 23:28 25
7. Náchod/Deštné 16 8 0 8 24:30 24
8. FK Kolín 16 6 3 7 30:30 21
9. Čáslav 16 6 3 7 18:18 21
10. Pardubice B 16 6 2 8 26:22 20
11. Svitavy 16 5 3 8 22:29 18
12. Liberec B 16 5 1 10 26:51 16
13. Rychnov n. K. 16 3 1 12 16:43 10
14. Ol. Hr. Králové 16 2 1 13 13:34 7
Mladší
1. Náchod/Dešt. 16 15 1 0 62:6 46
2. AFK Chrudim 16 13 1 2 64:15 40
3. Nový Bydžov 16 12 2 2 65:15 38
4. Ol. H. Králové 16 10 0 6 36:16 30
5. Vysoké Mýto 16 9 2 5 28:26 29
6. FK Kolín 16 8 2 6 36:29 26
7. Svitavy 16 7 3 6 36:14 24
8. Čáslav 16 5 6 5 28:17 21
9. Ml. Boleslav B 16 5 3 8 27:25 18
10. Hr. Králové B 16 6 0 10 35:34 18
11. Pardubice B 16 5 1 10 33:40 16
12. Liberec B 16 3 2 11 25:40 11
13. Rychnov n. K. 16 1 3 12 24:64 6
14. Nymburk 16 0 0 16 4:162 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR
20. kolo: SK Rakovník – Slaný 1:1 (starší), 4:1 (mladší), Jun. Kralupy – FK Kolín B 4:2, 0:4, Brandýs n. L. – Velim 2:0, 3:5, St. Boleslav – Čelákovice 1:1, 1:1, Beroun – Novo Kladno 2:3, 1:1, Kutná Hora – AFK Kolín 3:2, 13:1, Kosmonosy – Dobříš 4:0, 2:0, Neratovice – Hořovicko odloženo. Dohrávky: Hořovicko – Novo Kladno 4:0, 2:1, Dobříš – AFK Kolín 5:2, 2:0.
Starší
 1. Hořovicko 19 13 3 3 55:22 42
2. Kosmonosy 19 13 2 4 50:23 41
3. Kutná Hora 20 12 3 5 61:27 39
4. Slaný 19 12 3 4 46:27 39
5. Neratovice 18 11 3 4 33:21 36
6. St. Boleslav 20 11 2 7 54:52 35
7. Čelákovice 20 8 3 9 38:40 27
8. Rakovník 20 8 3 9 34:39 27
9. AFK Kolín 20 8 2 10 42:49 26
10. Dobříš 20 8 2 10 33:43 26
11. Novo Kladno 18 7 3 8 29:42 24
12. Jun. Kralupy 20 6 4 10 46:48 22
13. Velim 20 6 2 12 34:45 20
14. FK Kolín B 20 5 3 12 33:50 18
15. Beroun 20 5 0 15 23:64 15
16. Brandýs n. L. 19 4 0 15 24:43 12
Mladší
1. SK Rakovník 20 17 2 1 56:19 53
2. Kutná Hora 20 17 1 2 73:20 52
3. Neratovice 18 13 4 1 68:17 43
4. St. Boleslav 20 11 2 7 63:52 35
5. Hořovicko 19 10 3 6 68:44 33
6. Dobříš 20 10 2 8 41:34 32
7. Brandýs n. L. 19 8 5 6 45:38 29
8. Beroun 20 8 5 7 35:48 29
9. Slaný 19 7 4 8 46:40 25
10. Čelákovice 20 7 4 9 28:34 25
11. Velim 20 6 4 10 53:51 22
12. Kosmonosy 19 5 5 9 24:32 20
13. Novo Kladno 18 4 5 9 34:40 17
14. Kralupy 20 3 3 14 15:62 12
15. FK Kolín B 20 3 1 16 31:63 10
16. AFK Kolín 20 1 2 17 13:99 5

DOROST – I. A TŘÍDA
Skupina A
16. kolo: Jun. Kralupy – Králův Dvůr 2:2, Kročehlavy – Zdice 3:2, Nové Strašecí – Komárov 2:3, Obříství – Velvary 2:2, Libiš – Sp. Kladno 2:0, Pš. Mělník – Tn. Rakovník 0:1, Loděnice – Brandýsek 7:1.
1. Kročehlavy 16 13 2 1 79:16 41
2. Loděnice 16 11 3 2 49:23 36
3. Pš. Mělník 16 11 1 4 55:17 34
4. Tn. Rakovník 16 10 1 5 42:21 31
5. Komárov 16 10 1 5 46:42 31
6. Zdice 16 7 2 7 42:29 23
7. Králův Dvůr 16 6 4 6 41:39 22
8. Velvary 16 7 1 8 34:43 22
9. N. Strašecí 16 5 4 7 32:35 19
10. Brandýsek 16 5 3 8 27:49 18
11. Libiš 16 5 2 9 18:37 17
12. Obříství 16 3 2 11 15:48 11
13. Jun. Kralupy 16 2 2 12 20:54 8
14. Sp. Kladno 16 1 4 11 11:58 7
Skupina B
16. kolo: Jirny – Velký Borek 4:2, Všechlapy – Čejetice 1:0, Pěčice .– Dol. Bousov 1:0, Akuma MB – Zeleneč 1:4, Kost. Hlavno – Mn. Hradiště 2:5, Byšice – Semice 4:0, Luštěnice – Krnsko odloženo.
1. Jirny 16 13 1 2 50:18 40
2. Čejetice 16 12 1 3 40:17 37
3. Pěčice 15 10 2 3 29:11 32
4. Zeleneč 16 7 5 4 48:28 26
5. Mn. Hradiště 16 7 3 6 44:26 24
6. Luštěnice 15 7 3 5 36:23 24
7. Dol. Bousov 16 7 3 6 27:29 24
8. Velký Borek 15 6 3 6 23:26 21
9. Semice 16 6 2 8 32:40 20
10. Všechlapy 16 5 4 7 31:35 19
11. Byšice 16 4 4 8 19:29 16
12. Krnsko 15 5 0 10 25:36 15
13. Akuma MB 16 3 2 11 17:53 11
14. Kost. Hlavno 16 1 1 14 11:61 4
Skupina C
16. kolo: Mirošovice – Ovčáry 3:1, Boh. Poděbrady – Sn. Poděbrady 5:0, Říčany – Veltruby 8:0, AFK Pečky – Kouřim 4:1, Český Brod – Kunice 0:0, Libodřice – D. Kralovice 2:1, Paběnice – Kluky 0:2.
1. B. Poděbrady 14 12 0 2 65:17 36
2. Kluky 15 11 3 1 53:14 36
3. Český Brod 15 11 1 3 56:21 34
4. D. Kralovice 16 9 2 5 54:30 29
5. AFK Pečky 15 9 0 6 60:30 27
6. Kunice 15 8 1 6 33:30 25
7. Sn. Poděbrady 16 6 3 7 27:37 21
8. Říčany 16 6 2 8 41:43 20
9. Kouřim 15 6 1 8 31:48 19
10. Libodřice 16 5 3 8 36:45 18
11. Paběnice 15 5 1 9 41:52 16
12. Ovčáry 16 5 0 11 45:53 15
13. Mirošovice 15 3 4 8 23:41 13
14. Veltruby 15 0 1 14 8:112 1
Skupina D
16. kolo: Milín – Týnec n. S. 1:2, Teplýšovice – Všeradice 4:1, Nový Knín – Všenory 4:0, Jílové – Benešov 2:0, Lety – Sedlčany 3:1, Sedl./Prčice – Votice 0:0, Průhonice – Petrovice 0:2. Dohrávka: Milín – Teplýšovice 4:2.
1. Jílové 15 12 2 1 56:17 38
2. Sedlčany 16 11 3 2 52:14 36
3. Votice 16 10 3 3 55:19 33
4. Lety 16 10 2 4 53:26 32
5. Nový Knín 16 9 0 7 48:37 27
6. Petrovice 16 8 1 7 36:27 25
7. Týnec n. S 16 8 1 7 30:35 25
8. Sedl./Prčice 16 6 3 7 27:29 21
9. Benešov 16 6 2 8 30:46 20
10. Všeradice 16 5 4 7 33:38 19
11. Teplýšovice 15 5 1 9 27:41 16
12. Všenory 16 4 3 9 20:55 15
13. Milín 16 4 0 12 27:44 12
14. Průhonice 16 0 1 15 12:78 1

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
20. kolo: Sedlčany – Tn. Rakovník 3:0 (starší), 5:0 (mladší), Sp. Příbram – Kutná Hora 1:0, 2:0, Vlašim – Pš. Mělník 3:2, 5:1, Mn. Hradiště – Jílové 1:1, 0:3, SK Kladno B – Beroun 5:0, 3:2, Čelákovice – SK Rakovník 1:6, 2:0, Kosmonosy – Dobříš 0:0, 2:2, Lysá n. L. – Benešov 1:4, 2:1.
Starší
1. SK Rakovník 20 17 3 0 83:11 54
2. Beroun 19 15 3 1 67:18 48
3. Sedlčany 19 13 2 4 74:30 41
4. SK Kladno 19 12 3 4 62:25 39
5. Vlašim 19 11 6 2 48:19 39
6. Jílové 20 9 7 4 54:25 34
7. Mn. Hradiště 18 10 3 5 31:18 33
8. Čelákovice 20 7 5 8 33:40 26
9. Lysá n. L. 20 8 0 12 37:63 24
10. Benešov 20 6 2 12 44:44 20
11. Tn. Rakovník 20 6 1 13 26:44 19
12. Sp. Příbram 19 4 5 10 16:38 17
13. Pš. Mělník 18 4 4 10 26:45 16
14. Kosmonosy 18 4 2 12 12:44 14
15. Kutná Hora 19 3 3 13 16:48 12
16. Dobříš 20 0 1 19 17:134 1
Mladší
1. SK Kladno 19 16 3 0 78:13 51
2. Benešov 20 16 1 3 76:15 49
3. Čelákovice 20 15 2 3 74:21 47
4. Vlašim 19 13 2 4 66:13 41
5. SK Rakovník 20 13 1 6 53:15 40
6. Pš. Mělník 18 11 1 6 41:28 34
7. Beroun 19 9 2 8 51:34 29
8. Dobříš 20 8 3 9 47:48 27
9. Lysá n. L. 20 8 0 12 61:62 24
10. Jílové 20 6 6 8 37:63 24
11. Mn. Hradiště 18 5 2 11 25:58 17
12. Sp. Příbram 19 5 1 13 22:54 16
13. Sedlčany 19 4 2 13 27:63 14
14. Kosmonosy 18 3 3 12 21:65 12
15. Kutná Hora 19 4 0 15 14:92 12
16. Tn. Rakovník 20 1 5 14 6:55 8

ŽÁCI – I. A TŘÍDA
Skupina A
16. kolo: Nové Strašecí – Beroun B 2:0 (starší), 4:1 (mladší), Velvary – Rožmitál 5:2, 2:7, Slaný – Jun. Kralupy 4:2, 1:1, Králův Dvůr – Hořovicko B 3:0, 4:1, SK Rakovník B – Mníšek p. B. odloženo, Kročehlavy – Brandýsek odloženo.
1. Králův Dvůr 15 11 1 3 36:11 34
2. Kročehlavy 14 10 2 2 38:13 32
3. Brandýsek 14 10 1 3 58:18 31
4. N. Strašecí 15 9 4 2 33:14 31
5. Slaný 15 8 2 5 46:36 26
6. Sp. Kladno 14 7 4 3 48:18 25
7. Jun. Kralupy 15 6 2 7 40:28 20
8. Velvary 15 6 2 7 38:53 20
9. Beroun B 14 6 1 7 19:38 19
10. SK Rakovník B 14 5 2 7 23:36 17
11. Mníšek p. B. 14 3 1 10 20:37 10
12. Rožmitál 14 1 0 13 30:74 3
13. Hořovicko 15 1 0 14 19:72 3
Mladší
1. N. Strašecí 15 12 2 1 71:14 38
2. Slaný 15 12 2 1 65:10 38
3. Králův Dvůr 15 10 2 3 53:23 32
4. Sp. Kladno 14 9 3 2 64:29 30
5. Kročehlavy 14 7 6 1 57:18 27
6. Rožmitál 14 6 1 7 47:42 19
7. SK Rakovník 14 6 1 7 45:51 19
8. Hořovicko B 15 6 0 9 51:47 18
9. Jun. Kralupy 15 5 2 8 30:35 17
10. Mníšek p. B. 14 4 1 9 27:58 13
11. Velvary 15 3 3 9 33:83 12
12. Brandýsek 14 2 1 11 14:52 7
13. Beroun B 14 0 0 14 9:104 0
Skupina B
16. kolo: Nymburk B – Velký Borek 1:2, 1:9, Pěčice – Libiš 1:0, 2:0, Benátky n. J. – AFK Pečky 3:1, 5:4, FC Mělník – Sadská 4:1, 4:4, Velim – Semice 0:0, 4:0, Tuchoraz – Boh. Poděbrady 6:1, 8:0, Odolena Voda – Brandýs n. L. odloženo.
Starší
1. Brandýs n. L. 14 14 0 0 71:2 42
2. Velký Borek 16 13 1 2 56:9 40
3. Pěčice 15 11 1 3 42:12 34
4. FC Mělník 16 7 6 3 29:24 27
5. AFK Pečky 15 6 4 5 39:31 22
6. Nymburk B 15 7 1 7 34:29 22
7. Sadská 16 6 3 7 33:46 21
8. Benátky n. J. 16 6 2 8 29:49 20
9. Odolena Voda 14 5 2 7 23:39 17
10. Boh. Poděbrady 16 5 1 10 20:48 16
11. Semice 16 4 2 10 22:31 14
12. Libiš 16 3 4 9 21:40 13
13. Velim 15 3 2 10 16:34 11
14. Tuchoraz 16 3 1 12 16:57 10
Mladší
1. Pěčice 15 14 0 1 87:11 42
2. Velim 15 12 1 2 49:25 37
3. Brandýs n. L. 14 10 1 3 34:17 31
4. Velký Borek 16 9 2 5 77:32 29
5. Libiš 16 9 2 5 48:22 29
6. Sadská 16 7 1 8 30:57 22
7. AFK Pečky 15 7 0 8 31:38 21
8. Tuchoraz 16 5 4 7 38:50 19
9. Benátky n. J. 16 6 1 9 32:74 19
10. Odolena Voda 14 5 3 6 28:30 18
11. Semice 16 5 2 9 42:43 17
12. FC Mělník 16 3 4 9 23:48 13
13. Nymburk B 15 3 1 11 31:62 10
14. B. Poděbrady 16 1 2 13 20:61 5
Skupina C
16. kolo: Votice – Týnec n. S. 1:10, 0:4, Benešov B – Čáslav B 8:0, 1:2, Kouřim – FK Kolín B 1:3, 0:6, Dobřejovice – AFK Kolín 2:3, 1:6, Sedl./Prčice – Uhl. Janovice 2:1, 5:1, Čerčany – Sázava 4:0, 8:0, Říčany – Malešov odloženo.
Starší
1. Týnec n. S 14 12 2 0 77:15 38
2. Benešov B 14 11 2 1 61:16 35
3. AFK Kolín 16 11 0 5 41:23 33
4. Sázava 16 8 2 6 51:45 26
5. Čáslav B 14 7 3 4 34:33 24
6. FK Kolín B 15 6 2 7 35:36 20
7. Čerčany 16 6 2 8 43:49 20
8. Říčany 13 5 3 5 20:19 18
9. Sedl./Prčice 15 5 2 8 43:45 17
10. Uhl. Janovice 16 4 1 11 27:75 13
11. Dobřejovice 13 3 3 7 37:44 12
12. Malešov 14 2 3 9 20:51 9
13. Votice 13 3 0 10 13:47 9
14. Kouřim 9 1 5 3 17:21 8
Mladší
1. AFK Kolín 16 12 1 3 68:19 37
2. Benešov B 14 11 1 2 56:19 34
3. Čáslav B 14 10 2 2 36:14 32
4. Říčany 13 8 2 3 44:16 26
5. Uhl. Janovice 16 8 1 7 36:46 25
6. Čerčany 16 6 4 6 58:42 22
7. Týnec n. S 14 7 1 6 40:26 22
8. Sázava 16 6 3 7 49:41 21
9. Sedl/Prčice 15 6 2 7 43:46 20
10. Votice 13 6 1 6 18:23 19
11. FK Kolín B 16 5 2 9 38:56 17
12. Kouřim 9 2 1 6 11:38 7
13. Dobřejovice 14 2 1 11 21:55 7
14. Malešov 14 0 0 14 15:92 0

Autor: Vlastimil Dudáček

14.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

V Rožďalovicích byl o volby velký zájem, během prvních 40 minut po otevření volební místnosti dorazilo 70 voličů. Raritou je dřevěná urna, která byla podle jednoho ze zkušenějších členů volební komise vyrobena pro první svobodné volby po roce 1989.  Foto:
148

KRÁTCE: Komunisté propadli

FOTO: Košíkáři předvedli smršť, dali jednou tolik bodů než soupeř

Nymburk – Nastříleli přesně o polovinu víc bodů než jejich soupeř. Favorizovaní basketbalisté Nymburka sfoukli v dalším kole Kooperativa NBL mužstvo Olomoucka. A se soupeřem se nemazli, předvedli opravdovou smršť.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Ve městech se stály fronty u uren

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Nečekaně velký zájem voličů ve městech, naopak nízká účast hlasujících v malých obcích. A rozhodování se na poslední chvíli, koho zvolit. To jsou asi nejzajímavější zjištění v rámci prvního dne parlamentních voleb na Nymbursku.

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Nymbursko – O volby je letos zájem. Alespoň to tak vypadá několik hodin poté, co se otevřely dveře volebních místností v malých obcích. A potvrzují to i členové komisí v daných obcích.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení