Sadská – Milovice 1:0

„Byl to pro nás mimořádně těžký zápas s kvalitním soupeřem,“ vyprávěl sadský stoper Martin Havlík. „V prvním poločase byl soupeř lepším týmem, ale musím pochválit našeho brankáře, který toho hodně pochytal,“ pokyvoval hlavou Havlík. „Jediný gól jsme dali po standardní situaci a následné dorážce. Bylo to ubojované vítězství a s výsledkem můžeme být spokojeni,“ dodal sadský fotbalista.

„Se Sadskou nám tam nikdy nepadá moc branek, ale tentokrát bychom gól nedali asi ani do půlnoci,“ přiznal hostující kormidelník Pavel Pavlíček. „Herně jsme byli určitě lepším týmem. Soupeř dal jediný gól po naší chybě po standardce, kdy se střela odrazila od Fišera a soupeř dorazil do prázdné branky. My jsme nastřelovali tyče, břevna a v jasných situacích střely řešili zbrkle. A když už jsme trefili branku, vychytal nás soupeřův brankář, který byl nejlepším hráčem na hřišti. Je to škoda, Sadská byla rozhodně k poražení,“ litoval těsné porážky milovický kouč.

Branka: 47. Fér. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 0:0.
AFK Sadská: Šaroch – Kučera, Havlík, Janiga, Čemus – Dudla (46. Holas), Mejzr, Svoboda, Brynych – Plot, Fér (82. Dvořák).
AFK Milovice: Fišer – Drahorád, Jakub Krátký, Zoubek, Hubáček (68. Müller) – Grus, Jan Krátký (72. Jech), Koštíř, Beneš (85. Mencl) – Tangl (46. Plecitý), Dlouhý.