Podaří se české fotbalové reprezentaci do 19 let zahojit neúspěch jejich starších kolegů na mistrovství Evropy? Na to lze najít odpověď už od zítřka, kdy ČR hostí „malé Euro“ fotbalistů do 19 let.

Boleslavští fotbaloví příznivci budou při tom. Městský stadion v Mladé Boleslavi přivítá evropský šampionát hned třikrát. Už zítra ve střetnutí Řecko – Itálie, které se hraje od 19.30 hodin.

Česká reprezentace pod vedením trenéra Jakuba Dovalila, jejíž základ tvoří hráči, kteří v kategorii sedmnáctiletých dosáhli na evropském šampionátu na stříbro, se v Mladé Boleslavi představí v neděli 20. července do 18 hodin v utkání s Itálií. Ve středu 23. července od 20.15.hodin se bude na Městském stadionu v Mladé Boleslavi hrát jeden ze semifinálových duelů.

Čeští reprezentanti se připravovali v jabloneckých Břízkách a v modelovém utkání porazili Liberec B 5:0, když hattrickem se blýskl Necid. V pátek odpoledne měli hráči volno a většina z nich zamířila do liberecké zoo. V sobotu v podvečer se česká výprava spolu s dalším týmy skupiny B přestěhovala do libereckého hotelu Babylon.

Zítra čeká českou reprezentaci prubířský kámen, když se ve skupině B střetne s Anglií.

Pondělní program:

17.30 – Bulharsko – Maďarsko, hřiště Viktorie Žižkov
17.30 – Česko – Anglie, hřiště Jablonec
19.30 – Německo – Španělsko , hřiště Plzeň
19.30 – Řecko – Itálie, hřiště Mladá Boleslav