LITOL – KRUPKA  3:2

Velký krok k vítězství učinili fotbalisté Litole v prvním poločase, kdy během jediné minuty dvakrát udeřili. Ovšem pak přišla komplikace. Hosté se rozhodně nechtěli vzdát a snížili. Jenže Ezeala domácí opět uklidnil. Hosté snížili ještě jednou na rozdíl jediného gólu, ale Litol si závěr mače zkušeně pohlídala.

„Byl to těžký a hlavně existenční zápas. Potvrdilo se, že takové zápasy kluci zvládají," mnul si spokojeně ruce trenér litolského mužstva Pavel Jareš.

Jeho tým šel do vedení v 18. minutě, kdy vystřihl parádní nůžky Herzán. A hned za minutu kopal Cáska trestný kop ze strany a míč prolétl až do brány – 2:0. Skvělý počin k zisku tří bodů. Pak ale nařídil rozhodčí proti domácím pokutový kop a ten Krupka proměnila.

Po změně stran nejprve Ezeala přidal třetí zásah domácího celku, navíc musel za dalších osm minut předčasně do sprch hostující Vikár. I v deseti sice Krupka snížila, ale v závěru už domácí nepřipustili žádnou komplikaci a utkání dovedli do vítězného konce.

Branky: 18. Herzán, 19. Cáska, 69. Ezeala – 28. Dominik Valenta (z PK), 86. Denis Valenta. Rozhodčí: Szikszay. ŽK: 3:2. ČK: 77. Vikár (Krupka). Diváci: 160. Poločas: 2:1.
FK Litol: Keller – Korejza, Bohdan, Ježek, Novotný – Křivánek, Cáska (80. Urban), Ezeala, Zikmund (51. Jindráček) – Herzán (83. Š. Jareš), Mbah.