Kouč Josef Pavliš je se zimní přípravou spokojený. Tým splnil to, co si předsevzal. I docházka byla dobrá. „Zimní příprava proběhla vesměs tak, jak jsme jí plánovali. Kluci k tréninkům přistupovali zodpovědně a snažili se na sobě pracovat. S docházkou také nebyly zásadní problémy,“ těšilo kouče jedenáctého týmu tabulky.

Z fotbalového utkání I.B třídy Pátek - Sadská (3:2)
Ostré říznutí do kádru. Pátek do přestupů pořádně šlápl

Mužstvo odehrálo v dlouhé pauze šest utkání „V Ostré máme mladý tým, který potřebuje získávat hlavně herní zkušenosti. Tomu byl přizpůsoben i program, kdy jsme odehráli celkem šest zápasů. Výsledky ani herní projev v těchto zápasech nebyl špatný. Jen v posledním utkání s Jevany jsme dostali pořádnou lekci, snad bude ale ku prospěchu,“ věří Pavliš.

Cíl před startem jarních odvet je více než jasný. „V jarním období bychom se rádi vyhnuli bojům o záchranu,“ hlesl krátce kouč Ostré.

Z fotbalového utkání I.B třídy Pátek - Městec Králové (4:4)
Městec Králové lovil u okresní konkurence. Přivedl tři posily

Kádr doznal jen kosmetických změn. „Tým doplnili již dřívější hráči Ostré Standa Volejník a Filip Bílek, který se vrátil z Nymburka. Zapojujeme také nadějné dorostence Tadeáše Hradeckého a Davida Micku. Do Přerova nad Labem by se rád vrátil Tomáš Cabrnoch, který tam chce pomoc tatínkovi udržet soutěž,“ popsal nevelký pohyb v kádru trenér Josef Pavliš.


Načítám tabulku …