Poděbrady – Týnec 5:1

Starší dorost Poděbrad sice prohrával, ale pak otočil do poločasu skóre a ve druhé půlce přidal další tři branky. „Utrpěli jsme povinnou výhru a po třech týdnech vyhráli doma,“ řekl trenér Bohemie Oldřich Budka.

Branky: Štégl 2, Suchánek, Košvanec, Marek Paclík. Poločas: 2:1. Poděbrady: Martinec – Košvanec,Vyhlídal, Suchánek, Krejčík – L. Novák , Bareš, Marek Paclík, Jakub Brtek – Štégl, Martin Paclík.

Poděbrady – Týnec 6:0

Mladší dorostenci Bohemie poslali svého soupeře domů s ještě větším debaklem. O osudu utkání bylo rozhodnuto do poločasu. „Musím poděkovat trenéru Křižánkovi, který mi vychází vstříc a uvolňuje mi žáky. Bez nich bychom to nezvládli,“ uvedl Budka.

Branky: L. Novák 3, Marek Paclík, Týma(PK), Knypl. Poločas: 3:0. Poděbrady: Týma – Jan Brtek, Krejčík, Lacina, Hobik – Kosinka, Marek Paclík, Knypl, Jankovský – Šafránek, L. Novák.

Beroun – Polaban 3:2

Hostujícím starším dorostencům se nepovedla první půlhodina. V ní hosté třikrát inkasovali. Pak snížili Kubín a ve druhém poločase Šafránek, ale domácí si výhru pohlídali.

Branky: Kubín, Šafránek. Poločas: 3:1. Polaban: Pulda – Halík (46. Klepač), Rys, Kubín, Najman – Nedorost (46. Havlík), Sporiš, Ryšánek, Kubina – Šafránek, Uhřík.

Hostující mladší dorost měl sice herně navrch, ale doplatil na neproměňování brankových příležitostí. Domácí vedli do přestávky dvougólovým rozdílem, pak snížil Prokorát, ale Beroun přidal třetí branku. V závěru už jen snížil Kulhánek.

Branky Polabanu: Prokorát, Kulhánek. Poločas: 2:0. Polaban: Verner – Příkop, Rys, Klepač – Jareš (52. Saqiki), Táborský (62. Kubečka), Břetenář 28. Ryšánek), Kulhánek, Kudrna (41. Uhřík), Kysel – Prokorát.