Čelákovice - Litol  0:3

V derby by stačilo odehrát jen první poločas. To už hosté z Litole vedli o tři branky a o vítězi nebylo pochyb. Ve druhém dějství se už toho na hřišti mnoho neudálo, za zmínku stojí snad jen vyloučení hostujícího Matěje Jareše po druhé žluté kartě.

Utkání rozhodl svými dvěma zásahy útočník Roman Herzán, pro kterého to byly první divizní trefy. První gól dal po rychlém brejku a tečované střele, druhý přidal po chybě obránce Petra Kocha. Pak pojistil vítězství hostí Sosnovský.

Čelákovice opět potvrdily, že se jim vůbec nedaří v koncovce a opět vyšly střelecky naprázdno. Hned v úvodu střetnutí měl obrovskou příležitost Dalekorej po přihrávce Poběrežského, ale sám před gólmanem branku překopl. Pak měl velkou šanci ještě Veselý, ale rovněž s ní nenaložil dobře.

Pro sršně jsou to zlaté body, ale ještě nemají zdaleka vyhráno. Bodové rozestupy mužstev na sestupových příčkách jsou minimální a bode se bojovat až do úplného konce.

Branky: 10. a 22. Herzán, 38. Sosnovský. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: 4:3. ČK: 75. M.  Jareš (Litol). Diváci: 200. Poločas: 0:3.
Union Čelákovice: Hlaváček – Petr Koch (38. Kraus), Olmr, Homola, Souček – Antonín Braniš (65. Pártl), Dalekorej, Veselý, Ondřej  Koch – Galovič (80. Flekač), Poběrežský.
FK Litol: Rathouský – Lemchi, Bohdan, Matěj Jareš, Červenka – Cáska, Ezeala (81. Křivánek), Urban, Sosnovský (65. Korejza) – Ježek, Herzán (87. Štěpán Jareš). (mal)