MILOVICE – FC MALIBU B 4:9

„Soupeř v úvodu dvakrát vedl, ale my jsme vždy vyrovnali. Před koncem prvního poločasu zachytil soupeř míč rukou na brankové čáře, následovala červená karta, byl nařízen pokutový kop, který Zdobinský proměnil. Šli jsme do vedení. Do konce prvního poločasu jsme přidali další gól a předváděli skvělý futsal. To, co jsme předvedli ve druhém poločase, bylo strašné. V jeho úvodu se nechal nepochopitelně vyloučit Zdobinský za strčení do protihráče. Soupeř využil přesilovku a snížil, za dalších pár minut přidal další gól z desetimetrového kopu, a rázem bylo bohužel vyrovnáno. Po individuálních chybách jsme dostali další dva góly a při závěrečné power play jsme inkasovali další tři góly. První a druhý poločas byl jak den a noc, nepochopitelně jsme v tomto zápase odešli psychicky. Pár hráčů by si mělo srovnat své výkony a chování. Ztratili jsme vyhraný zápas a to jen kvůli tomu, že máme problém udržet své nervy na uzdě," byl naštvaný trenér Milovic Lukáš Řezníček.

Branky: Jan Krátký 2, Zdobinský 2. Poločas: 4:2. ČK: Zdobinský. Milovice: Keller – Isailovič, Kocián, Baran, Jan Krátký – Řezníček, Fišer, Zdobinský.