LIBICE – SADSKÁ  2:0

Domácí měli obrovské štěstí. Hostující mužstvo totiž zahodilo pět vyložených šancí. Třikrát byli sadští hráči nepřesní, dvakrát je vychytal gólman Václavík.

Snad jedinou povedenou akci ze strany domácích zakončil gólově Rýdl. To běžela dvacátá první minuta. Pak se domácí až do konce trápili. V poslední minutě se střídající mladíci Petráň a Novák zasloužili o druhý gól, na konci gólové akce byl Kratochvíl.

„My jsme odčinili porážku z minulého týdne. Napravili jsme si reputaci, ale pouze výsledkem. Předvedená hra za moc nestála a můžeme být hodně rádi, že hosté byli na štíru s koncovkou," přiznal po utkání libický stoper Jiří Kohoutek. „Soupeře jsme pustili do několika šancí, ale on tuto nabídku nepřijal. Nám se nedařila kombinace, do koncovky jsme se dostali minimálně. Musíme poslední dvě kola zvládnout o mnoho lépe, protože nás čekají dva silní protivníci," dodal Kohoutek.

„Jsme zklamaní, protože jsme měli na body," prohodil ihned po utkání smutný trenér Sadské Václav Jindra. „Neproměnili jsme ale vyložené šance. To je náš největší problém. Měli jsme v utkání pět vyložených příležitostí, ale většinou jsme v nich netrefili branku. Když nedáme góly, nemůžeme myslet na body. Druhý gól už nic neřešil, ten padl v poslední minutě," řekl sadský trenér, jehož mužstvo na šance určitě vyhrálo. „To je pravda. Domácí vystřelili na brankáře čtyřikrát a dali dva góly. A to náš gólman Polák nemohl od desáté minuty chytat, protože byl zraněný," dodal Jindra.

Branky: 21. Rýdl, 90. Kratochvíl. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: Rýdl – D. Jindra, Čapek, Štácha, Remsa. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Libice nad Cidlinou: Václavík – Černý, Hanuš, Kohoutek, Kalina – T. Zdražil (77. Novák), Jiří Fořt (85. Málek), Pařízek (53. Beneš), Kratochvíl (90. Mareš) – Jan Fořt (89. Petráň), Rýdl.
Sadská: Polák – Štácha, Melíšek, Remsa, Noll – Mjartan, Nedbal, Čapek, D. Jindra – Plot, Svoboda.

Tomáš Kubánek