SOKOLEČ – LYSÁ 1:1, pen. 2:4

V prvním poločase byli hosté rozhodně nebezpečnější, měli tři velké šance. A ta třetí skončila brankou. Sám na gólmana šel David Novák, a bránící Šváb ve snaze ukopnout míč do bezpečí jej poslal přes gólmana Kuna do sítě – 0:1.

Po přestávce mohla Lysá svoje vedení pojistit, ale nestalo se a Sokoleč se dočkala vyrovnání, když se trefil Kozel. Další gól už nepadl.

„Bylo to bojovné utkání, z naší strany nepovedené. Hrajeme s torzem mužstva, takhle se fotbal hrát nedá. Jedenáct kluků to nemůže odmakat. Takhle to prostě nejde. V prvním poločase byli hosté nebezpeční, my jsme ale byli daleko lepší ve druhém poločase. Zase jsme ale nedali góly a tím jsme si prohráli zápas," řekl po derby Stanislav Košek, kouč Sokolče.

„Utkání bylo až do konce otevřené. My jsme byli v prvním poločase o malinko nebezpečnější. Kdybychom přidali druhý gól, mohlo to být veselejší. Oba týmy chtěly až do konce strhnout vítězství na svoji stranu. Jsme rádi za dva body, ale k úplné spokojenosti nám ještě dost chybí," přiznal vedoucí lyského mužstva Václav Šlingr.

Branky: 75. Kozel – 40. vlastní Šváb. Rozhodčí: Žáková. ŽK: Diváci: 60. Poločas: 0:1.
SK Sokoleč: Kun – Mojžíš (23. M. Krejčík, 78. Kotek), Zelený, Šváb, Hruška – Macháček, Vodvářka, Kozel, Rýdl – Auer, Slavík (82. Šebor).
Lysá nad Labem: Libor Novák – Růžička, M. Šlingr, Lukáš Novák, Hodboď – Horváth, Černý (87. Schneiberg), Poborský, Hanke (69. Šnajdr) – Rudzan, D. Novák (83. T. Kříž).