Bodovaly i týmy bojující o záchranu, nejvíc překvapila výhra J-elit nad Reprezentací MLMF v poměru 3:2.

Ve druhé lize jsou po 25. kole známí všichni tři postupující – po JH Sparťácích si postup zajistili také Sexy Bad Boys a Red Eagles. Oba týmy se do 1. ligy vracejí po roční pauze.

Nejlepším hráčem 21. kola 1. MLMF byl vyhlášen Milan Karásek z Torcidy, hráčem 25. kola 2. ligy pak David Konůpek z týmu Charisma Pečky.

Notorlet Lázně  – Rafani 2:3 (0:1)
Ve vyrovnaném zápase se z prvního jarního vítězství mohli těšit hosté, když porazili podobně trápící se Notorlet po velkém boji.
Branky: Šorm 2 – Jablečník, Zikmund, Urban. Nejlepší hráči: Šorm – L. Novák.

Millonarios – Immortals 2:5 (2:4)
Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, kdy hosté otočili nepříznivý stav. Ve druhém poločase zápas již kontrolovali.
Branky: Poupa, Klepáč – Švorba 2, Jurčík 2, Ježek. Nejlepší hráči: Klepáč – Jurčík.

TJ Exit84 – Bílý balet 6:3 (2:2)
Bílý balet měl celý zápas výraznou převahu, ale svůj tlak nedokázal přetavit v góly. To se dařilo domácím, když skórovali z brejkových situací.
Branky: Bešta 3, J. Parůžek, Z. Parůžek, Kubík – Kamlach, Chupík, Bohdan. Nejlepší hráči: Bešta – Chupík.

Deportivo – Pardálové 12:3 (4:2)
Jasná převaha domácího týmu zúročena gólově, hlavně ve druhém poločase. Pro Deportivo to byl již 17. zápas v řadě s plným bodovým ziskem.
Branky: Koštíř 4, Borovička 3, Janda 2, Putorík, Pečinka, Kubín – Tolma 2, Kreiche. Nejlepší hráči: Koštíř – Tolma.

Repr. MLMF – J-elita 2:3 (1:0)
Reprezentace měla mírnou převahu, ale v proměňování šancí byli efektivnější hosté.
Branky: Vrchota, Baran – Hanke 2, Kubec. Nejlepší hráči: Vodilka – Cabrnoch.

Los Gallos Rojo – Torcida 3:8 (2:2)
První poločas byl vyrovnaný, ve druhém poločase hosté výrazně přidali a proměňováním svých šancí rozhodli zápas jasně ve svůj prospěch.
Branky: Froněk, Soukal, C. Golovko – Karásek 4, Horák 2, Holčapek, Miškovský. Nejlepší hráči: Froněk – Karásek.

Pořadí: 1. Deportivo 61 bodů, 2. Torcida 55, 3. Repr. MLMF 47, 4. Los Millonarios 39, 5. Immortals 37, 6. Pardálové 36, 7.Notorlet lázně  35, 8. Los Gallos Rojo 31, 9. Bílý balet 31, 10. Rafani 27, 11. Exit84 27, 12. Dřeváci 20, 13. J-elita 18, 14. El Niňo 15.

Výsledky 25. kola 2. ligy: The Gunners Benátky – Sexy Bad Boys 1:6 (1:1), Katr tým – Red Eagles 0:8 (0:4), Starobrno – Charisma 4:7 (3:5), Kanóni – Black Panthers 5:7 (3:3), St. garda – Buldoci 2:3 (2:3), Topolka – Slavoj 1:2 (0:2).
Pořadí v čele: 1. Sparťáci 65, 2. Sexy Bad Boys 60, 3. Red Eagles 56, 4. Starobrno 40, 5. AC Kanóni 39.