Jaká byla letní příprava? Jak ji hodnotíte po tréninkové i po herní stránce?

Letní příprava probíhala jako každoročně v domácím prostředí. Přáli bychom si větší tréninkovou účast, ale myslím, že v rámci možností splnila účel. Když budu hodnotit minulé přípravy, je potěšující vzestupná tréninková účast a pochopitelně kvalita přípravy.

Jaká podle vás bude nadcházející sezona z celkového pohledu?

Záleží, jak které mužstvo posílilo nebo jak se mu podařilo udržet kádr. Jestli se vyprofiluje silná dvojka jako v minulém ročníku. Pro diváka a pro soutěž by bylo určitě lepší, kdyby byl bodový rozdíl mezi týmy minimální a v každém zápase bylo o co hrát.

Jaké jsou vaše cíle do sezony?

Cíle zůstávají stejné, hrát v horní polovině tabulky a pokud možno nemít sestupové starosti.

K jakým změnám ve vašem kádru došlo?

Na hostování k nám přišli Jakub Navrátil ze Slovanu Poděbrady, Vít Chadraba z Ovčár, Tomáš Šusta z Liberce, gólman Gabriel z Českého Brodu, hostování v kolínském dorostu ukončil Martin Hybner. Mužstvo chceme doplnit ještě o jednoho kvalitního záložníka. Hostování u nás neprodloužili Jarda Slavík a Jirka Puk, oběma chceme za účinkování v našem klubu poděkovat, popřát jim hodně štěstí a třeba se v budoucnu ještě setkáme.

O co nebo o koho se budete v podzimní části sezony opírat?

Především o kolektivní pojetí, doufám že budeme pod trenérem Holatkou předvádět moderní fotbal založený na fyzické připravenosti, což je náš dlouhodobý cíl, ke kterému se snažíme shánět vhodné typy hráčů.