Ostrá hrála super zápas

Ostrá předvedla u soupeře parádní výkon a za to byla odměněna třemi body. „Byla to paráda, rozdávali jsme fotbalovou radost," jásal po utkání vedoucí mužstva Ostré Josef Červinka. „Bylo to super. Akorát jsme domácím překazili oslavy sto dvaceti let od založení klubu. Ale to je fotbal. Z naší strany to byl super zápas, byla radost na to koukat. Navíc náš druhý a třetí gól byly parádní," nešetřil chválou Červinka.

První poločas skončil bez branek, oba týmy ale jednou trefily brankovou konstrukci. Ve druhé půli se domácí ujali vedení. „V tu chvíli to s námi nevypadalo dobře," přiznal vedoucí týmu.

Jenže záhy srovnal Sirový z penalty a potom se rozjel hostující brankostroj. „Od vyrovnávacího gólu jsme byli jasně lepší. A předvedli jsme spoustu pohledných akcí," dodal Červinka.

Semice sahaly po výhře

Semice byly v domácím utkání hodně blízko vítězství. Nakonec musely brát bod. Oba poločasy nabídly hodně brankových příležitostí na obou stranách. Za stavu dva jedna neproměnil kanonýr Koštíř  pokutový kop a Rejšice srovnaly. „Hráli jsme špatně a nezopakovali jsme výkon z minulého utkání. Za dvacet minut jsme mohli prohrával o čtyři góly. Zase nás podržel Štrupl, v průběhu celého zápasu chytil sna pět gólů," řekl k zápasu vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka.

Hosté hráli od 55. minuty o deseti. Toho ale domácí moc nevyužili. „Jsou to pro nás ztracené dva body. Po vyloučení jsme měli asi patnáct minut, kdy jsme byli u jejich brány a měli jsme čtyři velké šance. Pak jsme ztratili vyhraný zápas. Na druhou stranu musím uznat, že Rejšice hrály opravdu dobře," chválil soupeře Čepelka.

Kouč Kulhánek bral i bod

Polaban vyválčil bod na půdě silného Suchdola a díky tomu se vyhoupl do čela tabulky. Hosté nejprve prohrávali, pak skóre otočili, ale domácí Špičák vyrovnal. „Je to asi spravedlivá remíza, za první poločas jsme si vyhrát nezasloužili," přiznal nymburský trenér Radek Kulhánek, který i přes ztrátu dvou bodů přichystal hráčům občerstvení. „V prvním poločase byli domácí lepší, my jsme se nemohli dostat do hry. Do druhého poločase jsme udělali změny a to se povedlo," byl rád za bod Kulhánek.