Čelákovice – Roudnice 1:1

Starší dorost Unionu dobře začal a v 7. minutě otevřel skóre záložník Světlý. Hosté v závěru vyrovanali hru, ale žádnou šanci neměli.
Ve druhé půli byli hosté lepší. Čtyřikrát šli sami na bránu, gól ale nevstřelili. Až v 67. minutě zastavil brankář Bařina soupeřova hráče jen za cenu faulu a hosté z penalty vyrovnali. Nerozhodný stav vydržel až do konce zápasu.

Branky: Světlý. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Poločas: 1:0.

Čelákovice: Petr Bařina – Procházka, Pavel Bařina, Mourek, P. Veselý – M. Veselý, Reichert, Poborský, Světlý – Prokop, Morávek (46. Zoch).

Čelákovice – Roudnice 0:3

Mladší dorost hostů byl prvních dvacet minut jasně lepší a po špatně zahraném ofsajd systému čelákovické obrany vedl 1:0. Pak se sice hra vyrovnala, ale ve druhé půli udělaly Čelákovice během minuty dvě chyby a zápas byl rozhodnut.

Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:0. Poločas: 0:1.

Čelákovice: Sekera – Hrubý, Keimar, Zejman (25. Bořkovec) – Brodecký, Kec, Sucharda, Píša – Jůza – Pavel Bařina, Čerych.