Čelákovický Union vrátil Bohemii porážku z podzimu. Hosté byli hodně produktivní, ze tří šancí dali dva góly. Zato Poděbrady se v zakončení trápily. Měly čtyři velké šance, dvakrát trefily břevno. „Nějak nám to tam přestalo padat. Chybí nám i trošku štěstí. Zápas byl vyrovnaný, my jsme o něco více drželi míč, ale hraje se na góly. A ty jsme nedali," litoval asistent poděbradského trenéra Miroslav Dolejš. „Je to velká škoda a pro nás velká komplikace. Bojovali jsme až do konce, ale nebylo nám to nic platné," dodal Miroslav Dolejš.

Na straně Čelákovic byla pochopitelně velká radost. „Získali jsme tři body s těžkým soupeřem," oddechl si trenér Čelákovic Radek Skuhravý. „Poděbrady byly na začátku fotbalovější, více na míči, při nás stálo štěstí. Domácí trefili dvakrát břevno," ulevil si kouč Unionu. „My jsme chtěli hrát na brejky a to se nám vyplatilo. Myslím, že ve druhém poločase jsme byli o něco lepší my a po našem druhém gólu jsme měli dvě slibné příležitosti. Nedokázali jsme ale využít okének v poděbradské defenzivě," hodnotil utkání trenér vítězů.

Sokoleč se dál trápí. Doma zase neskórovala a to ji stálo všechny body. „Vepředu jsme teď bezzubí. Hra není špatná, ale je to jen po vápno," přiznal zkušený sokolečský středopolař Zbyněk Vodvářka. „První branku jsme dostali po rohu, druhou po obrovské chybě v obraně. Z jejich strany to nebylo nic moc, ale na nás to stačilo. My jsme tentokrát měli snad jednu vyloženou šanci," dodal Zbyněk Vodvářka. 

Poděbrady – Čelákovice 0:2
Branky: 43. Pánek, 61. Slunéčko. Poločas: 0:1. Poděbrady: Václavík – Bobek, Tománek (74. J. Krejčík), Hněvsa, Kubánek – Pikner (61. Krumpholc), Hruška (61. Havierník), Brabec, Rulc (61. Nedorost) – Voříšek (61. Mihovský), Grospič. Čelákovice: Hlaváček – Arazim, Náhlovský, Pavel Bařina – Vacek, Matějka (81. Parůžek), Dosoudil, Kolovecký – Slunéčko (83. Szabo) – Kadeřábek, Pánek.

Sokoleč – Velim 0:2
Branky: 28. Hartig, 38. Novotný. Poločas: 0:2. Sokoleč: Hadvičák – Müller, Šťastný, Radek Fink (62. Hruška), M. Trumpus – P. Kozel, T. Kozel, Vodvářka (34. Čáp), Svoboda – Auer (76. Pěkný), Roman Fink.