ČELÁKOVICE – ZELENEČ  1:1

Galovič otevřel skóre už po třinácti minutách, ale nakonec to stačilo jen na bod. Domácí po dvaceti minutách vyklidili střed pole a hosté začali být aktivnější. Ve 43. minutě zahrával Union trestný kop, nic z toho nebylo, naopak z brejku vyrovnal Plachý, který šel sám na brankáře Skuhravého. Ve druhém poločase se moc zajímavého neudálo, dvě velké šance měla Zeleneč.

„Nakonec byly s bodem spokojeny asi oba týmy. Ale musím uznat, že pro nás je to ztráta," uvedl sekretář čelákovického klubu Milan Šikl.

Branky: 13. Galovič – 43. Plachý. Rozhodčí: Tvaroh. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1.
Union Čelákovice: F. Skuhravý – Lánský, Homola, Magada, Sysel – Dosoudil, R. Skuhravý st. (66. Koch) – Pánek, Dalekorej, Gaži – Galovič (78. Sabo).