Čelákovice – Doksy 1:1, pk 1:3

Domácí začali výborně, a už do třetí minuty měli dvě obrovské šance. Ty ale nedali. Přesto se ujali vedení, když hostující hráč zahrál rukou a Náhlovský penaltu s přehledem proměnil.

Postupně se ale hráči Unionu začali ze hřiště vytrácet a zlobit začaly také Doksy. Ovšem do šancí se nedostával ani jeden tým. Hostům se pak podařilo sedm minut před koncem vyrovnat a penalty pak zvládli lépe.

„Chyběl nám větší pohyb i důraz. Pro mě je to velké zklamání," hlesl po zápase sekretář čelákovického klubu Milan Šikl.

Branky: 8. Náhlovský (z PK) – 83. Škvára. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: 1:0. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Union Čelákovice: Bařina (89. Hlaváček) – Helmich, Bílek, Náhlovský, Arazim (44. P. Koch) – O. Koch (63. Gaži), Skuhravý mladší (73. Hájek), Matějka, Kolovecký (85. Vacek) – Ježek, Pánek.