ČELÁKOVICE – VRANÝ  0:3

Domácí fotbalisté vyšli naprázdno i gólově, tentokrát se střelecky neprosadili. To se jim stalo počtvrté v sezoně.

Hosté využili v prvním poločase dvou chyb, které čelákovický tým vyrobil. Při první brance Galbavého zaváhal brankář Petr Bařina, při tom druhém udělal hrubku jeho bratr Pavel a Galbavý pojistil výhru Vraného.  „Celkově si myslím, že to bylo nešťastné utkání. Soupeř byl hlavně lepší v koncovce, jinak nás nepřehrál," uvedl sekretář Unionu Čelákovice Milan Šikl.

Jeho tým inkasoval potřetí v 57. minutě a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Další branky se už diváci nedočkali.

Branky: 22. a 29. Galbavý, 57. Ordbauer. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 0:2.
Union Čelákovice: Petr Bařina – Helmich, Magada, Pavel Bařina, Nový – Reichert, Dalekorej, Hájek (66. Lánský) – Kubeš, Galovič (46. Plecitý), Pánek (85. Koch).