Litol byla na trávníku Libiše blízko bodu. Nakonec ale kvůli brance ze třetí minuty nastavení prohrála. „Bylo to smolné utkání. Byli jsme deset vteřin od jasné záchrany. Z poslední akce zápasu jsme inkasovali," litoval litolský trenér Pavel Jareš, kterého stejně mrzí vyloučení gólmana Rathouského po inkasované brance. „Je to velká škoda, bude nám citelně chybět. Možná to bude ještě hodně dramatický závěr sezony," uvědomuje si kouč sršňů.

Domácí fotbalisté udeřili jako první, pak ale vyrovnal Cáska. Rozhodnutí padlo v nastavení. „Libiš měla dvě šance, ale to bylo z jejich strany vše. Na to, že hráli o bytí a nebytí, to bylo z jejich strany málo. Čekal jsem od nich větší tlak. Poté, co jsme vyrovnali, byli domácí hodně nervózní. Pak ale Libiš vsadila všechno na jednu kartu, nakopávala míče a měla závary a po jednom z nich dala vítězný gól," hodnotil utkání litolský trenér.

Čelákovice po dvou vítězstvích prohráli doma se Souší. Přitom se zápas pro Union vyvíjel dobře, neboť první trefu měl na svědomí Veselý. „V dalších minutách ale byli hosté lepším týmem," přiznal sekretář čelákovického klubu Milan Šikl.

A aktivnější hosté také brzy vyrovnali. Další vyloženou šanci neměl do konce poločasu ani jeden tým, ovšem po změně stran měli navrch opět hosté. V 65. minutě druhou brankou rozhodla Souš o své výhře. „Pak už si hosté udržovali mírnou převahu, ale bez vyložené šance. My jsme měli zase převahu v posledních deseti minutách, kdy jsme se snažili o vyrovnání, ale bylo bez zakončení. Hosté byli po celý zápas důraznější, fotbalovější a jejich vítězství bylo zasloužené," uznal po zápase čelákovický sekretář.