Poděbrady –  Jílové  3:1

Utkání diváky nemohlo ničím nadchnout. Přesto se Poděbrady velmi rychle dostaly do dvougólového vedení.

Po změně stran vyrobil hrubou chybu Voříšek a soupeř ji   potrestal – 2:1. Poté měli hosté dvě šance, ale obě kryl Václavík, jednu i s pomocí břevna. Dvě minuty před koncem vysvobodil poděbradské fotbalisty z mizérie Voříšek.

Po utkání nebyl moc nadšený z výkonu kapitán domácích Jan Jirásek. „Byla to tragikomedie, vůbec si nenahrajeme,“ kroutil hlavou.

Branky: 4. a 29. Dostál, 88. Voříšek – 60. Müller. Rozhodčí: Koleček. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0.
Bohemia Poděbrady: Václavík – Suchánek, Billý (70. Krejčík), Kohoutek, Voříšek – Dostál, Rulc, Jirásek, Hruška (55. Zumr) – Puk (48. Churavý), Herzán.