Postoupili jste do divize, takže u vás panuje velká spokojenost…
Ano, panuje u nás velká spokojenost, máme za sebou další skvělou sezonu zakončenou dalším historickým momentem pro fotbal ve Vykáni. 

Jak byste uplynulou sezonu zhodnotil?
Sezona byla po sportovní stránce velmi povedená, po podzimní části bylo důležité, že jsme zůstali v kontaktu s čelem tabulky i přes některé zbytečné bodové ztráty, kdy jsme kopali čtyřikrát penaltový rozstřel a ani jednou jsme nevyhráli. V zimě jsme odehráli kvalitní turnaj na Meteoru, kde jsme v silné konkurenci obsadili třetí místo. Na začátku jara nás trápilo několik zranění našich hráčů, jak se však hráči postupně uzdravovali, rostla kvalita naší hry a celkově jarní část tým odehrál ve velké formě.

Postoupili jste spolu s Brandýsem nad Labem. Byly tyto dva celky opravdu nejlepší v celé soutěži?
Brandýs měl skvělou sezonu a byl to nejlepší tým soutěže, my jsme si za předvedené výkony druhé místo také zasloužili. 

Zažili jste ale také dost divoké zápasy a pořádné přestřelky. Který zápas byl nejdivočejší?
Na podzim jsme zažili dvě velké přestřelky a jednalo se o domácí zápasy, a ještě navíc derby: nejprve výhra nad Semicemi 6:3 a poté ten nejdivočejší zápas sezony, kdy jsme doma remizovali 5:5 s Poříčany a nakonec prohráli na penalty. To byl neuvěřitelný zápas a pro všechny zúčastněné diváky nervák až do konce. V další přestřelku se změnila jarní odveta v Semicích, kdy jsme věděli, že to bude těžké utkání, v poločase jsme vedli 3:0 a zdálo se, že není co řešit a je hotovo. Semice však předvedly neskutečný obrat a zápas vyhrály.

Máte hodně ofenzivně laděné mužstvo, přesto jste moc gólů nedostávali. Jaký byl tedy váš tým v minulé sezoně?
K naší ofenzivě se přidala i hodně zlepšená defenziva, výborné výkony podávala stoperská dvojice Reiter - Kubek, brankář Stehno, v záloze excelovali bratři Jarolímové a v útoku se prosazoval Šedivý s Dalekorejem, to byla silná osa týmu.

Ve středu zálohy rozdávali fotbalovou radost bratři Jarolímové. Jaký mají přínos pro tým?
Přínos bratrů Jarolímových je obrovský, jejich fotbalové dovednosti a zkušenosti dovedly náš tým do divize. 

A můžete s nimi počítat i do další sezony?
Myslím, že ano, počítáme s nimi do další sezony, bude však záležet na jejich pracovním vytížení, jak často budou k dispozici na mistrovská utkání.

Měli jste dost široký kádr, přesto vás postihla velká marodka a často vám chybělo mnoho hráčů. Budete ještě kádr doplňovat? 
Kádr jsme měli široký, na konci sezony se nám uzdravili zranění hráči a lavička byla nabytá. Marodka nás postihla zejména po zimním turnaji, kdy se hrálo často za velkých mrazů a hráče trápila svalová zranění, která si přenesli do začátku jarní části sezony. Kádr zůstane pohromadě, odejde jeden, možná dva hráči, máme v hledáčku dva až tři hráče, kterými bychom chtěli kádr doplnit, uvidíme, jak se domluvíme.

Oslavili jste postup do vyšší soutěže. Jaké byly oslavy?
Postup jsme oslavili s našimi fanoušky ve Vykáni, další týden následovalo pozvání od sponzorů na oběd do italské restaurace v Praze, oslavy se vydařily.

Máte za sebou šestý postup za posledních sedm sezon. To je až neuvěřitelné…
Ano, je to neuvěřitelné, fotbalová pohádka ve Vykáni pokračuje. Je za tím spousta práce několika nadšených lidí. Chtěl bych zde poděkovat našim sponzorům a partnerům, díky kterým můžeme ve Vykáni fotbal dělat na takovéto úrovni. Nicméně máme do budoucna spoustu věcí, na kterých chceme pracovat a zlepšovat je. Prioritou je postupné zlepšování zázemí v našem areálu a vytvoření podmínek pro mládežnické týmy. Zde máme určité plány a chystáme se je realizovat.