Bohemia – Vyšehořovice 1:0

„Od začátku to byl taktický boj, obě mužstva si byla vědoma důležitostí zápasu. My jsme se více soustředili na defenzivu a pak jsme dali gól po krásné akci, na jejímž konci byla hlavička Martínka,“ načal hodnocení zápasu poděbradský kormidelník Oldřich Abrhám.

Další gól už nepadl. „Ta branka určila další ráz zápasu. Zodpovědně jsme bránili, protože soupeř má fotbalovou kvalitu, ve svém středu hráče s ligovými zkušenostmi. My jsme hráli organizovaně a to se vyplatili. Jen mě mrzí to, že máme některé hráče zraněné, intenzita soupeře v soubojích byla dost velká,“ všiml si trenér Bohemie.

Zda je to velký krok k tomu, aby skončily Poděbrady na prvním místě, si říct netroufá. „Tím se nezabývám. Chci vyhrát každé utkání a jestli to pomůže k lepšímu umístění, budeme jenom rádi. V tomto zápase jsme byli dobře připraveni na silné stránky soupeře,“ byl spokojený trenér poděbradského celku.

Branky: 23. Martínek. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 3:5. Diváci: 320. Poločas: 1:0.
Bohemia Poděbrady: Málek – Stibor, Hruška, Voříšek, Pikner – Grospič (88. Bobek) – Martínek (86. Billý), Kubánek, Javorek (90. Šendera), Frejlach (80. Nedorost) – Peterka.