SADSKÁ – BOHEMIA PDY  2:3

Tolma otevřel skóre hlavou po standardní situaci. Vzápětí šel sám na brankáře hostující Martínek, ale trefil jen tyč. Po půlhodině hry navýšil vedení kanonýr Plot, když si položil i brankáře Málka.

Deset minut před koncem vykřesal naději hostům Rulc z trestného kopu. Zanedlouho srovnal Martínek a mohl i rozhodnout, ale nastřelil hlavou jen břevno. Nakonec Poděbrady předvedly parádní obrat a v nastavení rozhodl o třech bodech útočník Herzán.

„Utkání nemělo příliš vysokou úroveň. Poděbrady se ale ve druhém poločase zlepšily a skóre dokázaly otočit," těžko hledal slova předseda domácího oddílu Jiří Kozák, když o body přišlo jeho mužstvo v posledních minutách střetnutí.

„První poločas byli lepší domácí, druhý poločas zase my. Celkově jsme ale měli více šancí, trefili jsme tyč a břevno. V závěru jsme byli šťastnější," shrnul duel vedoucí hostujícího družstva Zdeněk Jirsák.

Branky: 6. Tolma, 33. Plot – 81. Rulc, 87. Martínek, 90. Herzán. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0.
AFK Sadská: Král – Mjartan, Melíšek (75. Fér), O. Jech, Štácha – Čapek, J. Jech, Svoboda, Zubák – Tolma (81. Šafránek), Plot.
Boh. Poděbrady: Málek – Novák, Suchánek, Brtek, Poděbradský – Zdražil (70. Jelínek), Rulc, Hruška, Voříšek – Martínek, Herzán.