Č. Brod B – Bohemia 1:1, na penalty 4:2

Cíl byl splněn. „Jsme samozřejmě všichni hrozně spokojeni. Závěr sezony byl pro nás obrovsky náročný. Spousta lidí nám chybí a dohráváme s dorostenci. Neprožíváme lehký konec, ale teď už z nás napětí spadlo,“ usmíval se spokojený trenér poděbradské Bohemie Oldřich Abrhám.

Poděbrady v Brodě rychle vedly. O těsný náskok ale přišly ještě před poločasem. Další branka nepadla. A to znamenalo jediné – penaltový rozstřel. A v něm Bohemia padla. „Byl to obrovsky těžký zápas. Našim klukům ale patří velké uznání, nechali na hřišti všechno a dali do hry srdce,“ potěšilo poděbradského trenéra. „Kluci si zaslouží absolutorium,“ přidal.

A ještě jednou se vrátil k hodnocení duelu. „Bylo to takové zvláštní utkání. Rychle jsme vedli a měli jsme další dvě nebo tři dobré šance. Ale nedali jsme. Musím uznat, že druhou půli jsme tahali za kratší konec, z naší strany to byl spíše boj. Ale urvali jsme důležitý bod. Po zápase jsme byli zklamaní, teď už jsme veselí,“ řekl kouč.

Branky: 39. Sedláček – 3. Frejlach. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 4:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Bohemia Poděbrady: Václavík – Stibor, Voříšek, Suchánek, Pikner – Hruška – Frejlach, Kubánek, Javorek, Nedorost – Grospič (81. Šendera).