BOHEMIA PDY – SADSKÁ 6:0

„Po celý zápas jsme udávali tempo hry. Na všech hráčích bylo vidět, že chtějí vyhrát a podali bojovný výkon. Vytvořili jsme si spoustu vyložených brankových příležitostí, ovšem ne všechny jsme dokázali proměnit," uvedl brankář poděbradské Bohemie Václav Krch, který vychytal další čisté konto. „Hosté naši branku téměř neohrozili a tak jsme to uhráli na nulu," byl spokojený Krch. „Jsem moc rád, že jsme protrhli střeleckou smůlu a doufám, že v tom budeme pokračovat," přeje si strážce poděbradské svatyně.

„Bylo to naprosto jednoznačné. My jsme podali zcela odevzdaný výkon, hráli jsme bez bojovnosti, bez nasazení a bez pohybu. Takhle se hrát nedá, výsledek odpovídá průběhu hry," přiznal po derby trenér poraženého týmu Josef Král. „My jsme měli nějakou šanci až na konci, to už bylo rozhodnuto. Chybělo nám zase hodně hráčů, to je pořád stejné a pořád se to opakuje. Je to letos prostě špatné," dodal Josef Král.

Branky: 16. Rulc, 39. Voříšek, 60. Churavý, 75. J. Vondra, 84. Suchánek, 85. J. Krejčík. Rozhodčí: Holý. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 2:0.
Bohemia Poděbrady: Krch – Sopr, Bobek, Suchánek, Churavý – Kubánek (71. Wiedermann), Rulc, Jirásek (78. Řehák), Voříšek (76. J. Krejčík) – Martínek (59. J. Vondra), Tůma (55. Hruška).
AFK Sadská: Šaroch – Štěpán, Štácha (58. Dvořák), Rozsypal, Kreische (73. Slavík) – Starosta, Svoboda, Čapek, Filipčík – Fér, Remsa.